Jump to content
Mkala

Energijajoogid ja jõusaal

Recommended Posts

Sellepärast ka minu küsimus et kas on võimalik et energijajook pärsib lihaskasvu ?

On teada, et ajal, millal kasutad valku ja kreatiini pole soovitatav tarbida kofeiini sisaldavaid tooteid, kuna kofeiin pärsib valgu ja kreatiini toimet. Selline jutt on isegi siin poes mõndadel eelnimetatud toodetel kirjas olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On teada, et ajal, millal kasutad valku ja kreatiini pole soovitatav tarbida kofeiini sisaldavaid tooteid, kuna kofeiin pärsib valgu ja kreatiini toimet.

Süsivesikute imendumist vist takistab miskipärast ja ajab veresuhkru ja insuliini üles... aga ei ole kuulnud et ta valgu ja kreatiini ainevahetust mõjutaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesikute imendumist vist takistab miskipärast ja ajab veresuhkru ja insuliini üles... aga ei ole kuulnud et ta valgu ja kreatiini ainevahetust mõjutaks.

niipalju, et kofeiin on vedelikku väljutav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorry kui võhiklik tundun aga mida pead silmas jõusaalijookidena ?

Ei tundu, ma lihtsalt ei oska Pre-workout Boosterit eesti keelde tõlkida.

Selle all mõtlesin spetsiaalseid pumba- ja jõu tooteid, ehk siis kõiksugused No-Xploded jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesikute imendumist vist takistab miskipärast ja ajab veresuhkru ja insuliini üles... aga ei ole kuulnud et ta valgu ja kreatiini ainevahetust mõjutaks.

Vaata kasvõi siit samast poest Tai Kane Kreatiin monohüdraadi kuuri kestvuse lõiku, mille viimane lause ütleb järgmist: "Kreatiiniga vahetult koos on ebasoovitav tarvitada kofeiini sisaldavaid produkte." Ning siit saab ise juba järeldused teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen näinud kuidas ühed vennad ( suht algajad) tegid uue energiajoogi "hustleri" lahti ja panid midagi sinna juurde veel. Ma ei suudaks juua mingit magusat asja veel trenni ajal ja mul ajab see veel südame pahaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda kuidas mõjuvad jõusaaliarengule sellised tugevad energeetikud nagu efedriin ja amfetamiin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennijoogiks jäägu ikka puhas vesi, seda siis jõusaali ja samuti aeroobika, bodypump inimestele.

Jõuame jälle selleni, et kui toitumine on paigas ei vaja organism 1-2h treeninguks mingit ergutit.

Nn. energiajook ei asenda neid toitaineid mida keha vajab, et edukalt funkstioneerida. Korralikult mitte toitudes ja kasutades pidevalt neid energiajooke me tegelikult kurname ennast topelt. Energiajook pigistab sel juhul niigi energiavõlas olevat organismi, andes nii meile kätte keha reserve mida igapäeva eluks kasutada oleks rumal ja tervist laastav. Oleks minu teha keelaks need joogid ära, vähemalt paneks ostmisõiguse umbes samasse vanuse vahemikku nagu see on alkohoolsete jookide müügi puhul. 0,3 l lahjat õlut on tervisele igaljuhul 101x vähem kahju tekitav

kui kõiksugu energiajoogid. (mitte, et nüüd trennis oleks vaja hakata õllet jooma)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi öelda kuidas mõjuvad jõusaaliarengule sellised tugevad energeetikud nagu efedriin ja amfetamiin?

Ei taju piire, võid üle treenida ja loogiliselt võttes võib süda seiskuda, sest ei taju piire ja amf ju koormab südant korralikult. Lisaks see 1)võtab ära söögiisu, mida aga peale trenni vaja oleks;

2)kaob uni, magada aga on organismil vaja, kui ei maga siis pole arengut ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen suhtkoht red-bulli fanat. Seda küll just töökoha pärast. Liiatigi saab seda väga tihti ilma rahata ning kui ikka antakse niisama, siis heameelega võtab vastu.

Mingi 6-7 purki on õhtu jooksul läinud. Siis oli ikka päris kehv olemine lõpuks. Praegu piirdun 1-2 purgiga õhtul ning olemine on väga hea ning ergas. Unega pole

mingeid probleeme. Tulen koju, pea padjale ning magan vabalt 10h täis ;), mingeid südame põksumisi paari purgiga tundnud ei ole ning ei saa nagu aru, et keha kannataks kuskilt otsast.(viimasel ajal joon suhkruvaba red bulli, kuna ei näe sellel suhkrul erilist mõtet. Teeb liiga magusaks ning mida ma ennast ikka sellega piinan)

Enne trenni aga tavaliselt tõmban sisse ühe musta kohvi ning libistan veel fatburnerit nii enne kui ka trenni ajal. Siiski põhiline janu kustutaja on siiski 1,5L pudel vett, mis tihtipeale otsa saab.

Praegu dieedi ajal on olemine väga pro ning jõudu vägagi korralikult. Hetkel, kui läinud on u. 5kg pole jõunäitajate langust eriti täheldanud.

Jõusaali ajal bullil mõtet ei näe eriti kuna maitse pole just selline mida suure januga tahaksid. Samas ei tapa 1 purk sind ära ka. Aga hind on bullil ka suht krõbe - ikka 20kr 0.25l. Selle raha eest saad mitu, mitu liitrit vett või muud head.

Niiet, mõistusega mehed. Millegagi liialdada pole vaja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata kasvõi siit samast poest Tai Kane Kreatiin monohüdraadi kuuri kestvuse lõiku, mille viimane lause ütleb järgmist: "Kreatiiniga vahetult koos on ebasoovitav tarvitada kofeiini sisaldavaid produkte." Ning siit saab ise juba järeldused teha ;)

Ma üldiselt tarvitan tunduvalt asjalikumaid tekste kui tootekirjeldused, ja sageli enne ei usu kui täpset põhjendust ka tean.

Mingi udune asi on mälusopis, et kofeiin ja kreatiin koos ei ole probleemiks, aga kindel ei ole. John Berardi kodulehel oli pikk kofeiiniteemaline arutelu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennijoogiks jäägu ikka puhas vesi, seda siis jõusaali ja samuti aeroobika, bodypump inimestele.

Jõuame jälle selleni, et kui toitumine on paigas ei vaja organism 1-2h treeninguks mingit ergutit.

Sõltub inimesest ja eelseisvast treeningkoormusest. Flegmale tuleb ainult kasuks. Energiavõlg on suhteline mõiste, mõnel lihtsalt on raskusi oma energia mobiliseerimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma üldiselt tarvitan tunduvalt asjalikumaid tekste kui tootekirjeldused, ja sageli enne ei usu kui täpset põhjendust ka tean.

Mingi udune asi on mälusopis, et kofeiin ja kreatiin koos ei ole probleemiks, aga kindel ei ole. John Berardi kodulehel oli pikk kofeiiniteemaline arutelu.

Kiivikas kunagi seletas mulle seda "kahju" nii, et kreatiin hoiab vett kehas kinni ja kohvi väljutab selle. Seega nad nö neutraliseerivad teineteist.

Ise tudengipõlve tõttu teatud perioodidel tarbin 3-4 purki red bulli, kui keha harjub rediga, siis lähen järgmisele etapile - battery... sest kohvi selleks ajaks enam ei mõju ;)

Meil ülitähtis kontsentreerumisvõime olemasolu pika aja jooksul ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmmm. Huvitav et siin foorumis liikunud kahest kõigerohkem mulle huvi pakkunud teema kohta ei suutnud keegi midagi eriti negatiivset välja tuua. (Nendeks teemadeks olid sis see samune ja sis suitsetamine.) Kuigi enda vanemate ja teiste natukene "targemate" inimeste arvates on nii suitsu kui ka energijajooki kurat sissepugenud ja nende tarvitamist võib võrrelda patuga sis keegi ei ole mingit otsest negatiivset mõju organismile välja toonud. Oleks tahtnud näha rohkem selliseid arvamusi nagu näiteks et energijajoogi pikaajalisemast tarbimisest võivad tekkida tõsised südamerikked jne. Kui aga keegi midagi sellist ei ole ajakirjandusest lugenud või ise kogenud sis ei jää mul kah midagi muud üle kui juua enne trenni energijajooki ja peale trenni teha üks suits. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm. Huvitav et siin foorumis liikunud kahest kõigerohkem mulle huvi pakkunud teema kohta ei suutnud keegi midagi eriti negatiivset välja tuua. (Nendeks teemadeks olid sis see samune ja sis suitsetamine.) Kuigi enda vanemate ja teiste natukene "targemate" inimeste arvates on nii suitsu kui ka energijajooki kurat sissepugenud ja nende tarvitamist võib võrrelda patuga sis keegi ei ole mingit otsest negatiivset mõju organismile välja toonud. Oleks tahtnud näha rohkem selliseid arvamusi nagu näiteks et energijajoogi pikaajalisemast tarbimisest võivad tekkida tõsised südamerikked jne. Kui aga keegi midagi sellist ei ole ajakirjandusest lugenud või ise kogenud sis ei jää mul kah midagi muud üle kui juua enne trenni energijajooki ja peale trenni teha üks suits. ;)

siis loe uuesti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm. Huvitav et siin foorumis liikunud kahest kõigerohkem mulle huvi pakkunud teema kohta ei suutnud keegi midagi eriti negatiivset välja tuua. (Nendeks teemadeks olid sis see samune ja sis suitsetamine.) Kuigi enda vanemate ja teiste natukene "targemate" inimeste arvates on nii suitsu kui ka energijajooki kurat sissepugenud ja nende tarvitamist võib võrrelda patuga sis keegi ei ole mingit otsest negatiivset mõju organismile välja toonud. Oleks tahtnud näha rohkem selliseid arvamusi nagu näiteks et energijajoogi pikaajalisemast tarbimisest võivad tekkida tõsised südamerikked jne. Kui aga keegi midagi sellist ei ole ajakirjandusest lugenud või ise kogenud sis ei jää mul kah midagi muud üle kui juua enne trenni energijajooki ja peale trenni teha üks suits. ;)

Tee suitsu ja joo energiajooke kui tahad kedagi ei huvita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks seda kuradi teemat vaps kedrada siin. Nagu Kalmus juba ütles, et kui läheb seda jama enne trenni vaja, siis on juba lüngad eelnevas toitumises. Või mõni loodab sellega lisada kangile mõned 10 kg we ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×