Jump to content
kuura

kaalu langetamine

Recommended Posts

see, et kui on dieet ja samaaegselt tarvitan neid, tuleb kasuks.

Et massilisaja tarvitamine dieedi ajal tuleb kasuks ...

kle,r-r-ää-ä-gi lähemalt!

Millele ta kasuks tuleb?Dieedile või?

Nonäädsa ...

ja mina loll arvasin,et dieedi ajal tuleb kaloreid vähem tarbida,kui kulutad ...

Inime ikka õpib kogu elu.

Eks sa räägi siis ~poole aasta pärast,kuidas massilisaja sul dieeti aitas pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen rääkinud rohkem teadjatega ja esmaspäevast hakkab dieet programm ja tekkis küsimus, kas on mõtet hakata samaaegselt dieediga kasutama neid?

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=636

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=52

eesmärk on mul rasvast vabaneda ja lihast välja tuua, pikaajaline töö, aga noh kas kõik või mitte midagi.

Kui sa tulemustega rahule ei jää, siis küsi siit foorumist vähem teadjate käest, kuidas tegelikult kehakaalu vähendada rasva arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida oleks siis mõistlik tarvitada, kui eesmärk on esialgu kehakaalu langetada ja pärast juba ilusad lihased endale saada? :rolleyes:

Mõistlik oleks tarvitada rasvu, valku, süsivesikuid õiges vahekorras e. õige toitumiskava ja ilusate lihaste saamiseks on vaja õige treeningkava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jeps, personaalne toitumiskava, korralik treeningkava mitmekülgse aeroobsega ja kui tõesti tingimata tahad, siis mingi taastusjook. selles järjekorras

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millega on parim söögikordasid asendada?

kui ma söön kell 7, 11, siis kella 2-3 paiku on mul suhteliselt võimatu saada kuskil korralikult süüa, puuviljaga asendamine pole ka nagu vist piisav...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millega on parim söögikordasid asendada?

kui ma söön kell 7, 11, siis kella 2-3 paiku on mul suhteliselt võimatu saada kuskil korralikult süüa, puuviljaga asendamine pole ka nagu vist piisav...

Miks sa neid asendama pead. Tee kodus valmis ja karbiga kaasa............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millega on parim söögikordasid asendada?

kui ma söön kell 7, 11, siis kella 2-3 paiku on mul suhteliselt võimatu saada kuskil korralikult süüa, puuviljaga asendamine pole ka nagu vist piisav...

toidukorra-asendajaga näiteks, kui sa ise ei viitsi hommikul sööki valmis teha

näiteks http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=269 väga hästi sobiksid ka Dorian Yatesi tooted, aga need vist praegu otsas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühe toidu juba võtan kooli karbiga kaasa.

suhteliselt keeruline võtta kaks karpi.

ei leia seda aega lihtsalt, et endale kogu aeg süüa teha ja võimelda selle asja pärast, selleks küsingi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toidukorra-asendajaga näiteks, kui sa ise ei viitsi hommikul sööki valmis teha

näiteks http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=269 väga hästi sobiksid ka Dorian Yatesi tooted, aga need vist praegu otsas

50 eeku oleks üks toidukord/jook siis... noja, peab vaatama.

samas seda :

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=139

seda saab ju juua ka kui toidukorra asendajat ja peale trenni.

Muudetud kasutaja kuura poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühe toidu juba võtan kooli karbiga kaasa.

suhteliselt keeruline võtta kaks karpi.

ei leia seda aega lihtsalt, et endale kogu aeg süüa teha ja võimelda selle asja pärast, selleks küsingi.

Mis siin siis keerulist on, teed õhtul toidu valmis. Tea muidugi millest su menüü koosneb, kuid võid ju õhtul keeta riisi ja praadida suurema portsu hakkliha kaasa nt. või keeda mune kaasa. Võid ka ju poest juba osta keedetud riisi või tatart.Varjante palju. Natuke leidlikust ja probleem lahendatud.Tuleb ka tunduvalt odavam, kui mingit asendajat osta, mille üks laks 50 eek või mis :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühe toidu juba võtan kooli karbiga kaasa.

suhteliselt keeruline võtta kaks karpi.

Toidukorraasendaja tuleb ju ka millegagi kaasa võtta.

ei leia seda aega lihtsalt, et endale kogu aeg süüa teha ja võimelda selle asja pärast, selleks küsingi.

Toitu saab ka mitmeks päevaks valmis teha ja külmkapis säilitada, kui igal õhtul ei viitsi järgmiseks päevaks süüa teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui palju mõjutab see, et päeva jooksul tarbin tavaliselt 1-2 pudelit poest ostetud jooki, kas siis nestead, capy ice fruiti vms.

limonaadidest loobusin.

on seal vahet kui neid joon suvalistel ajahetkedel või mitte?

Muudetud kasutaja kuura poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ostsin selle tai kane diet recovery - 7.

esimese koksi tegin fat burneriga, päris halb oli, polnud millegi muuga peale trenni teha.

et millega soovitate, apelsini mahlaga oleks okei?

ja kas midagi sisse ka toppida? banaani?

teine probleem on see, et koksiga tulid vastikud pulbritükid suhu, segasin korralikult küll.

pulbripaki taga oli kirjas, et annus 35-50 g ja 200 - 400 ml vett.

ma lasin 35 g pulbrit ja 400 ml vett, aga pole vist väga vahet kui lasen shakeri 600 ml vett ja siis 35 g pulbrit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

varsti hakkab see DR-7 proteiin otsa saama, tahaks mingit uut proteiini proovida, mis oleks sobilik kaalu langetajale?

kas see FASTi Dietmix on hea, kogemusi?

või proovida midagi muud?

ja kas on mõtet kohe otsa panna teine proteiin või peaks ootama ja pausi pidama ja tegema ilma selleta natuke aega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin sis teie käest küsida et , kas on normaalne kui ma 172 cm pikk ning kaalun 49 kg , ma arvan et ma peaks alla võtma . Ma käin viis korda nädalas iluvõimlesmises , 2h kestab trenn .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin sis teie käest küsida et , kas on normaalne kui ma 172 cm pikk ning kaalun 49 kg , ma arvan et ma peaks alla võtma . Ma käin viis korda nädalas iluvõimlesmises , 2h kestab trenn .

Ma arvan et näita pilti, me otsustame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin sis teie käest küsida et , kas on normaalne kui ma 172 cm pikk ning kaalun 49 kg , ma arvan et ma peaks alla võtma . Ma käin viis korda nädalas iluvõimlesmises , 2h kestab trenn .

Anoreksias ei ole midagi normaalset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×