Jump to content
kuura

kaalu langetamine

Recommended Posts

niisiis, trenni teen täitsa normaalselt nüüd, käin 4-5 korda nädalas jõusaalis, ometi tahaks rasvast lahti saada, mis vedeleb keha peal.

te räägite, et tee aeroobset trenni, minu trennid on praegu umbes nii, et enne trenni 20 min ratast ja siis tavalised jõukavad.

lugesin, et lihas võib kasvada, aga pekk ei kao, ometi oleks peamiseks eesmärgiks peki kaotamine, kuid olulist rolli mängivad loomulikult ka lihased.

toitumise koha pealt nii palju, et kuna olen erineva reziimiga inimene, pole lihtsalt võimalik süüa koguaeg iga 2-3 h tagant, käin koolis ja nv'tel olen öösiti väljas...

koolitoit pole ka väga maitsev kahjuks meil.

praegu toitungi nii, et üritan võimalikult palju mune ja kodujuustu süüa, 2-3 h enne magama minekut mitte midagi süüa ja trenni ajal fat burnerit tarvitada.

hommikuti söön kergelt, lõunal on üsna tugev söök, peale trenni tugevalt ja õhtul siis mitte midagi.

Muudetud kasutaja kuura poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niisiis, trenni teen täitsa normaalselt nüüd, käin 4-5 korda nädalas jõusaalis, ometi tahaks rasvast lahti saada, mis vedeleb keha peal.

te räägite, et tee aeroobset trenni, minu trennid on praegu umbes nii, et enne trenni 20 min ratast ja siis tavalised jõukavad.

lugesin, et lihas võib kasvada, aga pekk ei kao, ometi oleks peamiseks eesmärgiks peki kaotamine, kuid olulist rolli mängivad loomulikult ka lihased.

toitumise koha pealt nii palju, et kuna olen erineva reziimiga inimene, pole lihtsalt võimalik süüa koguaeg iga 2-3 h tagant, käin koolis ja nv'tel olen öösiti väljas...

koolitoit pole ka väga maitsev kahjuks meil.

praegu toitungi nii, et üritan võimalikult palju mune ja kodujuustu süüa, 2-3 h enne magama minekut mitte midagi süüa ja trenni ajal fat burnerit tarvitada.

hommikuti söön kergelt, lõunal on üsna tugev söök, peale trenni tugevalt ja õhtul siis mitte midagi.

väike näidiskava siis.

7.00

50g putru,2 kanamuna kollasega, lonks oliiviõli, tass kohvi/teed meega ja piimaga

11.00

50g riisi, 200g tailiha/kanafileed/kalafileed või 250g rosinatega kohupiima, 1 tass keefir/piim, 100g aedvilju

Enne trenni

1/2 pärmi, tass kohvi/teed 2 spl meega, 200g 4% kodujuustu või 2 muna koos 50g singiga, 1 küüslauguküün kui kannatad , kuivatatud leivad 100g

Peale trenni (proteiinisheik süsivesikutega 1:2) - kohe või kohupiim magusalt

200g liha/kana/kala , 50g tatart/riisi , porgandid+juurviljad (150g), lonks kalaõli, 50g pähkleid,

1-2h enne magamaminekut 200g maitsestamata kohupiima (pole vaja, kui tunned ei mahu või ei taha)

ise vaata mida usud jne.Söögikordade vahe 4h umbes.

Ott tee 30-40min peale igat treeningut 120-130 pulsisgedusega aeroobset ja ära käi rohkem kui 4x nädalas, lihtsalt üpletreening tekib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kari, ma lisasin su msni ka, et rääkida, aga sa vist pole vastu võtnud.

kell 11 pole lihtsalt võimalik mul süüa nii täpselt.

enda msni saadan sulle sõnumiga, võiksid lisada, on paar küsimust.

aga veel ettepanekuid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugesin, et lihas võib kasvada, aga pekk ei kao, ometi oleks peamiseks eesmärgiks peki kaotamine, kuid olulist rolli mängivad loomulikult ka lihased.

Ega jah, kui lihasmassi tahad, siis tuleb ka natuke rasva peale ja kui tahad pekki kaotada, siis lihast samal ajal kasvatada ei saa :rolleyes: Arvan, et oled vähe lugenud ja oled mõnest asjast valesti aru saanud.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niisiis, trenni teen täitsa normaalselt nüüd, käin 4-5 korda nädalas jõusaalis, ometi tahaks rasvast lahti saada, mis vedeleb keha peal. te räägite, et tee aeroobset trenni, minu trennid on praegu umbes nii, et enne trenni 20 min ratast ja siis tavalised jõukavad. lugesin, et lihas võib kasvada, aga pekk ei kao, ometi oleks peamiseks eesmärgiks peki kaotamine, kuid olulist rolli mängivad loomulikult ka lihased. toitumise koha pealt nii palju, et kuna olen erineva reziimiga inimene, pole lihtsalt võimalik süüa koguaeg iga 2-3 h tagant, käin koolis ja nv'tel olen öösiti väljas... koolitoit pole ka väga maitsev kahjuks meil. praegu toitungi nii, et üritan võimalikult palju mune ja kodujuustu süüa, 2-3 h enne magama minekut mitte midagi süüa ja trenni ajal fat burnerit tarvitada. hommikuti söön kergelt, lõunal on üsna tugev söök, peale trenni tugevalt ja õhtul siis mitte midagi.

Lugedes su esimest postitust, siis jääb nagu mulje, et sa loodad kõik väga kiiresti. Samas ma ei tea, kui kaua sa oled

trenni juba teinud. Vähenda jõusaali osa ning tõsta aeroobset osakaalu oma treeningutes. Ma ei tea su treenitust, aga näiteks 3 jõusaali + 2 aeroobset nädalas või 2+2. Trenniga ei pea sa ennast väga palju tapma, kuna võrreldes trenniga on sama suur osa ka toitumisel. Minu arust oleks just oluline toituda iga 2,5-3,5 tunni tagant.

Sa mainid, et hommikusöök on kerge, lõuna ja peale trenni sööd aga tugevalt. Tahakski teada, mida sa sööd ja kui palju?

Rasva kaotades on targem just süüa väiksemates kogustes 4-6 korda päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugedes su esimest postitust, siis jääb nagu mulje, et sa loodad kõik väga kiiresti. Samas ma ei tea, kui kaua sa oled

trenni juba teinud. Vähenda jõusaali osa ning tõsta aeroobset osakaalu oma treeningutes. Ma ei tea su treenitust, aga näiteks 3 jõusaali + 2 aeroobset nädalas või 2+2. Trenniga ei pea sa ennast väga palju tapma, kuna võrreldes trenniga on sama suur osa ka toitumisel. Minu arust oleks just oluline toituda iga 2,5-3,5 tunni tagant.

Sa mainid, et hommikusöök on kerge, lõuna ja peale trenni sööd aga tugevalt. Tahakski teada, mida sa sööd ja kui palju?

Rasva kaotades on targem just süüa väiksemates kogustes 4-6 korda päevas.

Tee kõik risti vastu ülevalpool toodud soovitustele ja kaal langeb.

Raske ja intensiivne jõusaalitrenn (eriti jõutõmme ja kükk) on kordades efektiivsem sörkimisest madala pulsisagedusega.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga see näidis söögikava on okei?

ma siin mõtlen, et katsun teha siis 1 aeroobse treeningu nädalas ja 3-4 jõusaali, meeldib käia rohkem, kui 2-3 korda nädalas.

üritan hakata siis sööma normaalselt.

üks küsimus tekkis veel proteiinipulbri osas, et millal on õige aeg seda kasutama hakata?

umbes peale 3 kuud trenni?

Muudetud kasutaja kuura poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see näidis söögikava on okei?

ma siin mõtlen, et katsun teha siis 1 aeroobse treeningu nädalas ja 3-4 jõusaali, meeldib käia rohkem, kui 2-3 korda nädalas.

üritan hakata siis sööma normaalselt.

üks küsimus tekkis veel proteiinipulbri osas, et millal on õige aeg seda kasutama hakata?

umbes peale 3 kuud trenni?

Ara Amarillot kyll t6siselt v6ta, ta paneb siin paris edukalt puusse oma tekstiga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see näidis söögikava on okei?

ma siin mõtlen, et katsun teha siis 1 aeroobse treeningu nädalas ja 3-4 jõusaali, meeldib käia rohkem, kui 2-3 korda nädalas.

üritan hakata siis sööma normaalselt.

üks küsimus tekkis veel proteiinipulbri osas, et millal on õige aeg seda kasutama hakata?

umbes peale 3 kuud trenni?

Igaüks soovitaks sulle erinevat moodi, millal võtma hakata. Mina ütleks, et võid võtma hakata ka kohe(seda juhul, kui sa oma kehakaalu koht ei saa kätte vajaliku valgu koguse tavatoidust) ja siis on mõtekas võta peale trenni koos süsivesikutega. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see näidis söögikava on okei?

ma siin mõtlen, et katsun teha siis 1 aeroobse treeningu nädalas ja 3-4 jõusaali, meeldib käia rohkem, kui 2-3 korda nädalas.

üritan hakata siis sööma normaalselt.

üks küsimus tekkis veel proteiinipulbri osas, et millal on õige aeg seda kasutama hakata?

umbes peale 3 kuud trenni?

Aga milleks sulle proteiinipulber? Valku saad piisavalt ka tavatoidust kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, kui lihasmassi tahad, siis tuleb ka natuke rasva peale ja kui tahad pekki kaotada, siis lihast samal ajal kasvatada ei saa ;) Arvan, et oled vähe lugenud ja oled mõnest asjast valesti aru saanud.....

Selle kohapealt vaidleks vastu ;) .Algaja võib vabalt samal ajal rasva põletada ja lihast kasvatada.Muidugi suurema treeningustaaziga treeniate kohta se ei kehti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee kõik risti vastu ülevalpool toodud soovitustele ja kaal langeb.

Raske ja intensiivne jõusaalitrenn (eriti jõutõmme ja kükk) on kordades efektiivsem sörkimisest madala pulsisagedusega.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Kui kaua on selline intensiivne trenn lubatud? Ma lugesin, et suurte raskustega seeria lõpus, peaks puhkus olema vähemalt 3 minutit. Kui rakendada seda lühemat puhkust kauem, kas see ületreeninguni ei või viia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kaua on selline intensiivne trenn lubatud? Ma lugesin, et suurte raskustega seeria lõpus, peaks puhkus olema vähemalt 3 minutit. Kui rakendada seda lühemat puhkust kauem, kas see ületreeninguni ei või viia?

Seni kuni hakkavad ilmnema ületreeningu esimesed tunnused - õhtune uinumisraskus, öine unetus, järgmisel päeval kõrge pulss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi siin küsis ka, kuidas toitun praegu

hommikul võileivad või krõbuskid

enne lõunat väike puuvili või šokolaad või taoline väike asi

lõunal ja ka enne trenni soe toit ema tehtud, kas siis supp, kartul kaste, kala, liha ( mida iganes ) vahel ka poest toodud salatid jne.

peale trenni umbes sama nagu enne trenni.

õhtul vbl väike puuvili või jogurt veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keegi siin küsis ka, kuidas toitun praegu

hommikul võileivad või krõbuskid

enne lõunat väike puuvili või šokolaad või taoline väike asi

lõunal ja ka enne trenni soe toit ema tehtud, kas siis supp, kartul kaste, kala, liha ( mida iganes ) vahel ka poest toodud salatid jne.

peale trenni umbes sama nagu enne trenni.

õhtul vbl väike puuvili või jogurt veel.

sellise kavaga tapad ennast ära, 70% sul süsivesikud?

valku 0.1g? ja rasva 0.2g?

Proovi niimodi 20-30% valgud, 20-40% rasvad, 40-50% süsivesikud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keegi siin küsis ka, kuidas toitun praegu

hommikul võileivad või krõbuskid

enne lõunat väike puuvili või šokolaad või taoline väike asi

lõunal ja ka enne trenni soe toit ema tehtud, kas siis supp, kartul kaste, kala, liha ( mida iganes ) vahel ka poest toodud salatid jne.

peale trenni umbes sama nagu enne trenni.

õhtul vbl väike puuvili või jogurt veel.

Puhas süsivesik ainult ju.

Soovitan tellida siit samalt lehelt toitumiskava. On oma raha väärt ja eksimisruumi pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kohapealt vaidleks vastu ;) .Algaja võib vabalt samal ajal rasva põletada ja lihast kasvatada.Muidugi suurema treeningustaaziga treeniate kohta se ei kehti.

Oi ära üllata, see on võimalik jah(nii on vähemalt teadlased oma mingis uuringus vist korra tõestanud), aga see on nii olematu lihasmass, mis juurde tuleb isegi algajal(ja seegi ka siis, kui on tegemist nö. "ideaalsetes tingimustes", njah ja jutt käib puhtast kulturismist/spordist, mitte keemikutest), pigem võib algajal rasva% vähenemisel tunduda, et lihas kasvab, aga tegelikkuses see nii ei ole. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keegi siin küsis ka, kuidas toitun praegu

hommikul võileivad või krõbuskid

enne lõunat väike puuvili või šokolaad või taoline väike asi

lõunal ja ka enne trenni soe toit ema tehtud, kas siis supp, kartul kaste, kala, liha ( mida iganes ) vahel ka poest toodud salatid jne.

peale trenni umbes sama nagu enne trenni.

õhtul vbl väike puuvili või jogurt veel.

Hommikul söö ikka omletti või tatraputru ja juurde paar keedumuna ning hapukoort.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee kõik risti vastu ülevalpool toodud soovitustele ja kaal langeb.

Raske ja intensiivne jõusaalitrenn (eriti jõutõmme ja kükk) on kordades efektiivsem sörkimisest madala pulsisagedusega.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Soovitasin rohkem aeroobset, kuna ühest selle lehekülje artiklis mainiti, et rasvapõletuseks jõusaali minna oleks siiski julm enda tapmine ning pigem tauniti seda. Aga olen jällegi targem. Aitäh parandamast - kindlasti on sul keeruline noobide asju parandada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitasin rohkem aeroobset, kuna ühest selle lehekülje artiklis mainiti, et rasvapõletuseks jõusaali minna oleks siiski julm enda tapmine ning pigem tauniti seda. Aga olen jällegi targem. Aitäh parandamast - kindlasti on sul keeruline noobide asju parandada:)

Kõik tahavad asju kergesti saada. :lol:

Tehke füüsilist tööd päev otsa, nt. ehitusel betoonitöö, metsas puude langetamine, maa kaevamine, sõnniku laotamine, siis tunnete, mis on julm enda tapmine. ;)

Aga tänapäeval on arvuti taga olemine ka julm enda tapmine. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen rääkinud rohkem teadjatega ja esmaspäevast hakkab dieet programm ja tekkis küsimus, kas on mõtet hakata samaaegselt dieediga kasutama neid?

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=636

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=52

eesmärk on mul rasvast vabaneda ja lihast välja tuua, pikaajaline töö, aga noh kas kõik või mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen rääkinud rohkem teadjatega ja esmaspäevast hakkab dieet programm ja tekkis küsimus, kas on mõtet hakata samaaegselt dieediga kasutama neid?

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=636

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=52

eesmärk on mul rasvast vabaneda ja lihast välja tuua, pikaajaline töö, aga noh kas kõik või mitte midagi.

Mida kuradit sa selle massilisajga teed, kui ise tahad pekki kaotada. Mis need teadjad siis lisanditest sulle midagi rääkinud we :rolleyes:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×