Jump to content
hunter

Lemmik kehaosa .

Recommended Posts

Küsimus Naistele! Nimelt, et mis kehaosa meeldib teile meeste juures kõige rohkem, kui see kehaosa on treenitud. Eelkõige sooviks vastuseid naistelt, aga mehed teil ei keela ka keegi vastata.

NB : Küsin huvi pärast, et ärge arvake midagi halvasti. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole kindel, aga kui mingi küsitlus teha, siis enamus nõrgema poole esindajaid vastaks : 6PACK.

No las naised vastavad, aga enda arvamus on sama suht. Naisi peaks ometi olema ikka siin foorumi peal ju ?? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma mehe rind ja tuhar- parimad mis näinud ja katsunud, ning katsuks kasvõi terve päev kui vaid lastaks niipalju...

Ülejäänust ei räägi...;)

Ju sul veel vähe kogemusi siis. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik võiks ikka meestel korras olla.

Kõige rõvedam on vaadata poisse, kelle rasvaprotsent on nulli lähedane ja siis kõhulihased on rõvedalt väljas ja teised lihased on olematud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik võiks ikka meestel korras olla.

Kõige rõvedam on vaadata poisse, kelle rasvaprotsent on nulli lähedane ja siis kõhulihased on rõvedalt väljas ja teised lihased on olematud.

Jah, mingid kilud kellel on kõhulihased ka nagu väikesed kivikesed. Aga neid nagu jagub, suvel näeb ka selliseid vägilasi särgita igal pool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik võiks ikka meestel korras olla.

Kõige rõvedam on vaadata poisse, kelle rasvaprotsent on nulli lähedane ja siis kõhulihased on rõvedalt väljas ja teised lihased on olematud.

kusjuures mulle tundub et tüdrukutele meeldivad just selliseid poisid rohkem kui need kelle rasva protsent veidi suurem aga selle eest rohkem lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, meeldib küll.

See käib ka veits pinda. Tüdrukud vaatavad, oo... milline treenitud keha... Kuigi lihtsalt inimene ongi selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, meeldib küll.

See käib ka veits pinda. Tüdrukud vaatavad, oo... milline treenitud keha... Kuigi lihtsalt inimene ongi selline.

Huvitav mis selles halba on ;)?

a noh ise selline päris ei ole aga eks ta nii ole jah et valdavale enamikule meeldib ikka sixpacki teema

ise sellise eesmärgiga ei treeni et kellegile rohkem meeldida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures mulle tundub et tüdrukutele meeldivad just selliseid poisid rohkem kui need kelle rasva protsent veidi suurem aga selle eest rohkem lihast.
Jah, meeldib küll.

See käib ka veits pinda. Tüdrukud vaatavad, oo... milline treenitud keha... Kuigi lihtsalt inimene ongi selline.

Ah, olge nüüd! Meeldivad ikka jõulised mehed ka, kelle puhul tunda on, et MEES ümbert kinni võttis! Kui võttis nt ümbert kinni! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks kui seda siin fitness.ee foormuis küsida siis vast on üldjuhul vastused ikka jah et jõulised mehed jne jne

täiesti loogiline ju

a noh kuna küsimus on naistele suunatud siis vast ei tohiks seletada niipalju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib selg ja kael..laia selja ja jämedama kaelaga mehed pälvivad alati minu pilgu.. kas või korraks :D

Oot oot, kas seepärst sinu kallim hakkaski trenni tegema, et sinu tähelepanu pidev oleks? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui just kehaosa, siis mina vastaks et (treenitud) käed :D .

Sest neist saab kinni võtta/hoida, ja nendega hoitakse minust (ümbert) kinni :P . Ja paremat tunnet maailmas polegi (kui on õige inimese käed).

Hea, et Jumal inimesele sellised mõnusad jäsemed lõi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot oot, kas seepärst sinu kallim hakkaski trenni tegema, et sinu tähelepanu pidev oleks? :P

No täiesti võimalik... Kuigi viimasel ajal on teda kuid haigused kiusanud ja pole korralikku trenni teha saanud :D

nii et mine tea kus mu tähelepanu hetkel uitab .. irw :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole su mehel ka elu kerge :)

Kerge elu pole tal seepärast, et mulle meeldivad vormis ja tavapärasest veidi rohkem musklis mehed :)

aga samas - kuigi mu mees on pikk ja suhteliselt vibalik, on tal ääretult palju jõudu. Tal selline probleem, et tema lihased on pigem pikad ja peened. Massi raskem juurde saada, kui neil, kellel selleks geneetika parem on.

Aega läheb, aga asja saab!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käed.

mees ei tohi liiga "kapp" ka olla, samuti koosneda ainult lihastest. pigem ikka väike (kui suureks pumbatud) ja lihaseline.

pigem söögu vähem ja käigu trennis, kui ainult kasvatagu musklit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×