Jump to content
Aile

Eestlased on joodikrahvas.

Recommended Posts

Too siis mõni loogikaviga välja ja ära kraaksu niisama.

Asi pole mitte loogikavigades,vaid asi on faktides. Just faktides,mida sinu postitustes on sama palju kui kõrbes jääd. Sa pole toonud välja ühtegi fakti,üknes üldine tähenärimine ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tähenärimisest sa räägid??!!? Probleem võib olemas olla ja paljud inimesed EVs tõepoolest liialdavad alkoholiga, aga see ei tee kogu rahvast joodikrahvast. Mis õigusega sa kõik joodikuteks tembeldad? Ja millistest faktidest sa räägid? Millistel numbritel su joodikrahva teooria põhineb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähenärimisest sa räägid??!!? Probleem võib olemas olla ja paljud inimesed EVs tõepoolest liialdavad alkoholiga, aga see ei tee kogu rahvast joodikrahvast. Mis õigusega sa kõik joodikuteks tembeldad? Ja millistest faktidest sa räägid? Millistel numbritel su joodikrahva teooria põhineb?

Ei tahaks nüüd väga targutada

aga nõustun sinuga 100%

Muudetud kasutaja alr89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähenärimisest sa räägid??!!? Probleem võib olemas olla ja paljud inimesed EVs tõepoolest liialdavad alkoholiga, aga see ei tee kogu rahvast joodikrahvast. Mis õigusega sa kõik joodikuteks tembeldad? Ja millistest faktidest sa räägid? Millistel numbritel su joodikrahva teooria põhineb?

Tuleb osata aru saada millal mõeldakse asja täpselt millal liaaldades. Keegi polegi siin kogu rahvast joodikuks tembeldanud, see oli lihtsalt kerge liialdus,selleks et olukorda paremini inimesteni tuua. Et saadaks aru kui tõsine on olukord. Loomulikult ei saa kogu rahvas joodikud olla, selllest saab igaüks aru. Aga tõsine probleem on ta küll,selles oled sa ehk minuga ühel meelel? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem on loomulikult olemas, aga eestlaste kohta joodikrahvas ütlemine mind isiklikult solvab. Minu suhtlusringkonnas näiteks on olematult vähe neid inimesi, keda saab joodikuks nimetada. Inimeste ringi väiksuse üle, kellega ma suhtlen, ei saa kohe kuidagi kurta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on loomulikult olemas, aga eestlaste kohta joodikrahvas ütlemine mind isiklikult solvab. Minu suhtlusringkonnas näiteks on olematult vähe neid inimesi, keda saab joodikuks nimetada. Inimeste ringi väiksuse üle, kellega ma suhtlen, ei saa kohe kuidagi kurta.

Ma saan sinust täiesti aru, vabandan kui kedagi solvasin sellega,see polnud kindlasti plaanis. EKs ta nii ole jah,et on olemas keksmine näitaja,aga pole olemas keskmist inimest ,ühed tarbivad rohkem ja teised vähem kui see näitaja.

Kui nüüd oma suhtlusringi peale mõelda,siis seal pole ka väga palju neid,keda saaks parmuks nimetada,aga mõned on siiski. Enamus on sellised kes vahel võtavad. On ka paar täiskarsklast.

Kui tunnistad samuti ,et on olemas probleem ,siis polegi meil enam mitte millegi üle vaielda ;)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleemi pole siin vist küll keegi eitanud...

No siis on suurepärane, meil polnud tegu muuga kui lihtsa üksteisest möödarääkimisega, ei saadud üksteisest aru. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesti on demokraatlik riik ja igaüks teab, mida ta oma eluga peale hakkab.kui on soovi tarbigu alkoholi palju kulub.igasugust statistikat korraldada ja hädaldada on minu arvates mõttetu.oleme kuskil uuringus tagapool siis oleme.järelikult on kultuur selline.nädalalõpus peol paar jooki vaevalt minust joodikut teevad.

see aga ei tähenda, et ma pooldaksin alkoholijoobes juhtimist või midagi sellist.kui siis kõike seaduse piires.(narkole ka ei seega)

Selle demokraatia ja vabadusega on selline kurb lugu, et see kehtib täiskasvanute kohta. Lapsed on siiani alamad olevused, allutatud vanemate, õpetajate, kasvatajate, treenerite ja üldse kõikide täiskasvanute tahte alla. Sealt algavad kompleksid, valed eeskujud, näitlemine, madal enesehinnang, liigne tähelepanuvajadus, grupiga kaasajooksmine, pohhuism ja tänases päevas elamine. Need on tegelikud alkoholi tarbimise põhjuse noorte hulgas, mitte joogi kättesaadavus ja reklaam. Andke neile respekti alates sünnist, õpetage nad suhtlema, et nad leiaks üles oma sisemise enesekindluse ja tahtejõu ja neile on kõik teed elus lahti, mitte ainult komm ja valuvelg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×