Jump to content
Aile

Eestlased on joodikrahvas.

Recommended Posts

Miks sulle meeldib mõelda, et kõik on hästi, kui tegelikult ei ole ?

Kus daemonium ütles, et kõik on hästi? ;) Kas sa suudad mõelda ja asjadest aru saada ainult täiesti must-valgelt? Et on kaks varianti: kas kõik on väga halvasti või kõik on väga hästi? Tee silmad lahti, 99,9% elust asub nende äärmuste vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub jah, et mingitel inimestel on soovihalus, et kõik inimesed oleksid joodikud ja kõik OLEKS halvasti. Siis saab lõputult uluda.

Oleks halvasti viitab sellele,et praegu on kõik hästi. ;) Ongi nii lihtne

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis maailmas on ainult kaks seisundit: kõik hästi ja kõik halvasti? Keskmine hundikoer mõtleb ka loogilisemalt. ;)

2 põhiseisundit,nende vahepeale jäävad ka nn. pooltoonid,mida annab aga siis liigitada kas ühe või siis teise seisundi alla. ;)

Kui aga nüüd ka asjast rääkida,siis asjad on meil joomisega pigem KÕIK HALVASTI alla kuuluvad.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestlane joob praktiliselt kaks korda rohkem, kui on peetud mõistlikuks

Ühe rahvuse kenofondi säilimise ja-ja tervisliku sellise elukeskonna, säilimise huvides

Eestlased on joodik rahvas, soome-ugri rahvas on joodik

Ref.: Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kas joogiga või joogita selles on küsimus,

Kuid eestlasetel mõtlemiseks puudub tõsidus

Neil järjekordne aktsiis valmistamas muret,

Et paar pitsi viina tüütud muinalõuad suleks.

Liigne kainsus lihtsalt huvi ei ärata

Purukaine naisment mu autoaknasse käratab

``Nii tervist oled joonud, millal, kui palju?``

Kallis emane sauaga sõber veidi rahune ära karju

Sa häirisid mu kliimat kui autoakna avasin

Ma olen eestlane ja jälgin esiisa tavasi

Pisikest salongi onju täitnud etanool

Mul vanaisa surnud, kuid isa siiamaani joob

Ja ohtralt eeskuju jagavad tähtsad riigi isad

Kel pudelil on suur nagu põrsaste nisad

Teised jälle selle arvelt püüavad juurde hääli

Keelata viina müük kuigi see plaan täitsa käärib

Võitluses tuleb lüüa kõige valusamalt võttes joodikult ta pudel

Lööb kõikuma kõik talad

Kuid volikogu lastel haapsalus on ikka näärid

Toimub öine viinamüük ja vahelt tõmmatakse käärid

Ref.: Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kui on riigipühad siis juuatäis peaga

Lipp läheb vardasse juuatäis peaga

Presidendi vastuvõtul juuatäis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

2. Eestlane ei julge kaine peaga miskit teha,

Ta kainepeaga tal ei tule ühtki sõna suust,

Kaine peaga eesti mees ei julge tantsule naist viia,

Rääkimata autosõidust või ka hoopis miskit muust

Viinapudel baarikapp see on püha oreool

Nagu altar pühakojas kõrvus helisemas koos

Ja siis koju toon hellalt hästi maitseb jõuluroog

Valatud on teleteater ja siis pildituks end joon

Jaanipäev on jõulud need või pühad siis mis iganes

Stsenaarium eespool mainitud on tuttav meie ridades

Ja nõnda pidu pidades soomlasi me sõimame

Kuid joomahulluses neilt esikoha nõnda hõivame.

Ning kaifime kui mati nüganen on rahva ees

Täis olles meile ka ju meeldib see soome mees

Vastu klähvime neile kes korrale meid kutsuvad

Täispeaga tehtu silume papi nutsuga.

Nii teevad ka ju eeskujud rahvajuhid osavad

Isamaa ninasarvikud ja ka oravad

Kuid muudmoodi ei saa hoopi elukeskkond

Siis juues ennast uperkuuti hävib kenofond.

Kõike teeme täis peaga ja ainult julgeme

Orbiidilt ära kaldun ise ka ei tea kus kulgeme

Ja sulgeme need suud kes kritiseerida meid võtnud on vaevaks

Klaasi tõstan suult siis teid ma naeran.

Ref.: Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kui on riigipühad siis juuatäis peaga

Lipp läheb vardasse juuatäis peaga

Presidendi vastuvõtul juuatäis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

3. Sin-nid ja siidrid ja viinad ja veinid ja pitsid ja kannud ja klaasid on triikis

Ja vindid on keeratud üle limiidi ja biitiks saab Cola ja räpiks Bacardi

Õlled ja jäkud ja bonnid ja lixid ja piiritus kupeldas valmis meist miskit

Mida jäägitult joodud kõik alko ja hola räpiks Bacardi ja biitiks saab Cola

Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kui on riigipühad siis juuatäis peaga

Lipp läheb vardasse juuatäis peaga

Presidendi vastuvõtul juuatäis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus daemonium ütles, et kõik on hästi? ;) Kas sa suudad mõelda ja asjadest aru saada ainult täiesti must-valgelt? Et on kaks varianti: kas kõik on väga halvasti või kõik on väga hästi? Tee silmad lahti, 99,9% elust asub nende äärmuste vahel.

Daemoniumi jutt on enamvähem alati sama suhtumisega kõige suhtes(loe tema poste saad aru, aga kui sa ei tea siis ole vait) Ei kindlasti ei mõtle keegi must-valgelt, aga teie üritate ültse silma kinni pigistada ja väita, et tegelikult asi polegi nii hull! Ärge kalduge teemast mööda minnes nüüd asjaga isiklikule tasandile ja rääkides üksik isikutest, kes ikka joovad ja kes ei joo, jutt on ikka üldiselt eesti rahvast ja mitte sellest osast rahvast kes ei joo, ise olete kõvad loogikud ;) Igal juhul pooldan(jagan matti ja rainiski arvamusi ja vaateid ja mõtteid siin teemas ja teema kohta! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestlane joob praktiliselt kaks korda rohkem, kui on peetud mõistlikuks

Ühe rahvuse kenofondi säilimise ja-ja tervisliku sellise elukeskonna, säilimise huvides

Eestlased on joodik rahvas, soome-ugri rahvas on joodik

Ref.: Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kas joogiga või joogita selles on küsimus,

Kuid eestlasetel mõtlemiseks puudub tõsidus

Neil järjekordne aktsiis valmistamas muret,

Et paar pitsi viina tüütud muinalõuad suleks.

Liigne kainsus lihtsalt huvi ei ärata

Purukaine naisment mu autoaknasse käratab

``Nii tervist oled joonud, millal, kui palju?``

Kallis emane sauaga sõber veidi rahune ära karju

Sa häirisid mu kliimat kui autoakna avasin

Ma olen eestlane ja jälgin esiisa tavasi

Pisikest salongi onju täitnud etanool

Mul vanaisa surnud, kuid isa siiamaani joob

Ja ohtralt eeskuju jagavad tähtsad riigi isad

Kel pudelil on suur nagu põrsaste nisad

Teised jälle selle arvelt püüavad juurde hääli

Keelata viina müük kuigi see plaan täitsa käärib

Võitluses tuleb lüüa kõige valusamalt võttes joodikult ta pudel

Lööb kõikuma kõik talad

Kuid volikogu lastel haapsalus on ikka näärid

Toimub öine viinamüük ja vahelt tõmmatakse käärid

Ref.: Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kui on riigipühad siis juuatäis peaga

Lipp läheb vardasse juuatäis peaga

Presidendi vastuvõtul juuatäis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

2. Eestlane ei julge kaine peaga miskit teha,

Ta kainepeaga tal ei tule ühtki sõna suust,

Kaine peaga eesti mees ei julge tantsule naist viia,

Rääkimata autosõidust või ka hoopis miskit muust

Viinapudel baarikapp see on püha oreool

Nagu altar pühakojas kõrvus helisemas koos

Ja siis koju toon hellalt hästi maitseb jõuluroog

Valatud on teleteater ja siis pildituks end joon

Jaanipäev on jõulud need või pühad siis mis iganes

Stsenaarium eespool mainitud on tuttav meie ridades

Ja nõnda pidu pidades soomlasi me sõimame

Kuid joomahulluses neilt esikoha nõnda hõivame.

Ning kaifime kui mati nüganen on rahva ees

Täis olles meile ka ju meeldib see soome mees

Vastu klähvime neile kes korrale meid kutsuvad

Täispeaga tehtu silume papi nutsuga.

Nii teevad ka ju eeskujud rahvajuhid osavad

Isamaa ninasarvikud ja ka oravad

Kuid muudmoodi ei saa hoopi elukeskkond

Siis juues ennast uperkuuti hävib kenofond.

Kõike teeme täis peaga ja ainult julgeme

Orbiidilt ära kaldun ise ka ei tea kus kulgeme

Ja sulgeme need suud kes kritiseerida meid võtnud on vaevaks

Klaasi tõstan suult siis teid ma naeran.

Ref.: Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kui on riigipühad siis juuatäis peaga

Lipp läheb vardasse juuatäis peaga

Presidendi vastuvõtul juuatäis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

3. Sin-nid ja siidrid ja viinad ja veinid ja pitsid ja kannud ja klaasid on triikis

Ja vindid on keeratud üle limiidi ja biitiks saab Cola ja räpiks Bacardi

Õlled ja jäkud ja bonnid ja lixid ja piiritus kupeldas valmis meist miskit

Mida jäägitult joodud kõik alko ja hola räpiks Bacardi ja biitiks saab Cola

Kui me teeme tööd siis juua täis peaga,

Autoroolis kindlasti juua täis peaga

Suuri plaane mõeldakse juua täis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Kui on riigipühad siis juuatäis peaga

Lipp läheb vardasse juuatäis peaga

Presidendi vastuvõtul juuatäis peaga

Kork käib maha hahaa siis on hea.

Nagu rusikas silmaauku! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, ega midagi enamat kui nonsensi lähedast demagoogiat ongi raske sinult oodata !

Mille pärast on sul vaja elada illusioonides? Miks sulle meeldib mõelda, et kõik on hästi, kui tegelikult ei ole ?

See ei ole mingi sopaga üle valamine, vaid karm reaalsus. Sa võib-olla ei ole tänapäeva noorte pidudega kokku puutunud ? Ja ei soovita sul ennast asjaga kurssi viia kah, lihtsam on ikka pilvedes hõljuda ja mõelda, et kõik on hästi !

Statistika näitab väga selgelt, et Eesti on oma alkoholilembusega maailma tipus ! Ja kui sa selle imikuteema juba sisse tõid, siis teoreetiliselt võib öelda küll, et ka nemad on joodikud, kuna keskmine tarbitud alkoholi kogus on toodud kodaniku kohta, kuhu alla kuuluvad ka imikud. Sa võiks aru saada üldistamise mõistest, loomulikult ei saa ju keegi näpuga näidata, et näe sina oled hea, sina halb jne. Statistikat tehakse rahvuse kohta üldiselt ja see statistika on ikka väga kurb. Aga kui see sul öösel paremini magada laseb siis võin ju öelda, et kõik peale sinu teostavad rahvuslikku enesetappu, sina oled ainult see tore ja õilis kes midagi kunagi valesti ei tee jne!

Ma ei pea eestlasi alaminimesteks, aga joomine on siiski läinud ammu juba üle piiride !

P.S Sõber rääkis mõni päev tagasi sellise loo. Nad ootasid Rakvere bussijaamas bussi koos sõbraga. Nende juurde tulid siis kaks 14 aastast tüdrukut ja küsisid : "Kuuuulee, andke meile suitsu". Sõber vastas, et nad ei suitseta. Selle peale hakkasid tüdrukud naerma ja küsisid "Ei tegelt kaaaa noh" ;)

1.Seda,et kõik eestlased,kogu eesti rahvas,on joodikud,väitsid sina,mitte mina.

Vat see on nonsensi lähedane demagoogia,aga mida enamat sinult ikka oodata - ise väítsid ju,et nii sa ise kui kogu su suguvõsa on joodikud ja narkarid, :o

2.Paluks tsitaati,kus ma väitnud,et kõik on hästi.Tglt,ma ei ole oma arvamust üldse välja öelnud, :o

3.Kle,miks sa arvad,et tänapäeva noored on millegi poolest unikaalsedm, :lol:

Ma väidan,et 20-30 aastat tagasi olid nii padukateks kui grupikateks tunduvalt paremad tingimused.No mõtle ise - 20-30 noort pannakse elama omaette,keegi eriti ei kontrolli,millega nad tegelevad - pea-asi,et küla peale märatsema ei läheks - antakse süüa palju sisse mahub ja makstakse (tolle aja kohta väga korralikku) palka ...

Mis sa arvad,millega vaba aega sisustati, ;)

Soovitan kõigil oma unikaalsuses veendunud noorematel kodanikel pöörduda oma vanemate poole küsimusega,mis olid EÕM ja EÜE ja mille krdiga te seal üleüldse tegelesite vabal ajal ..., ;)

3.Kui sa väidad,et rahvustunnuse järgi joodikud ja narkarid on ka need,kes seda tglt mitte ei ole ,siis ON see sopaga üle valamine.

4.Eesti on statistiliselt maailma tipus ka isikuvastaste kuritegude poolest.Nii teoreetiselt on kõik Eesti imikud ka roimarid,vägistajad etc ja eestlased - mõrvarite,varaste ja vägistajate rahvus?

Kas jätkamine veel sinu loogikaga ja väidame,et eestlane ja mõrvar on sünonüümid?

5.Ma olen suurepäraselt tuttav üldistamise ja selle tagajärgedega.Loodan,et ka sulle on tuttavad kodanikud Hitler ja Stalin ja mõisted untermensch ja prestupnaja nacija?

Nemad kah üldistasid - nagu sina.Ja kandsid teatud isikute omadused üle kogu rahvale - nagu sina.Ja tegid ka vastavad järeldused - teatud rahvad tuleb ära lõpetada ...

6.tore ... õilis ... e-ee ...

kaine olen küll olnud 8 aastat.

Mis siis?

7.Joomine on probleem,selle vastu ma ju ei ole vaielnud.Aga vata,lähtudes sinu rahvuslik-statistilisest üldistamiseloogikast - mitte midagi ei saagi ette võtta.Sest rahvus koosneb indiviididest.

Aga sinu loogika järgi - eestlane=joodik;sünnijärgne joodik.Kas ta tglt joob või ei,see ei mängi mingit rolli.Piisab,et tegemist eestlasega ... s.t.,ongi joodik.

Selline huvitav asi siis sinu rahvuslik-statistilise üldistamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.Seda,et kõik eestlased,kogu eesti rahvas,on joodikud,väitsid sina,mitte mina.

Vat see on nonsensi lähedane demagoogia,aga mida enamat sinult ikka oodata - ise väítsid ju,et nii sa ise kui kogu su suguvõsa on joodikud ja narkarid, :o

2.Paluks tsitaati,kus ma väitnud,et kõik on hästi.Tglt,ma ei ole oma arvamust üldse välja öelnud, :o

3.Kle,miks sa arvad,et tänapäeva noored on millegi poolest unikaalsedm, :lol:

Ma väidan,et 20-30 aastat tagasi olid nii padukateks kui grupikateks tunduvalt paremad tingimused.No mõtle ise - 20-30 noort pannakse elama omaette,keegi eriti ei kontrolli,millega nad tegelevad - pea-asi,et küla peale märatsema ei läheks - antakse süüa palju sisse mahub ja makstakse (tolle aja kohta väga korralikku) palka ...

Mis sa arvad,millega vaba aega sisustati, ;)

Soovitan kõigil oma unikaalsuses veendunud noorematel kodanikel pöörduda oma vanemate poole küsimusega,mis olid EÕM ja EÜE ja mille krdiga te seal üleüldse tegelesite vabal ajal ..., ;)

3.Kui sa väidad,et rahvustunnuse järgi joodikud ja narkarid on ka need,kes seda tglt mitte ei ole ,siis ON see sopaga üle valamine.

4.Eesti on statistiliselt maailma tipus ka isikuvastaste kuritegude poolest.Nii teoreetiselt on kõik Eesti imikud ka roimarid,vägistajad etc ja eestlased - mõrvarite,varaste ja vägistajate rahvus?

Kas jätkamine veel sinu loogikaga ja väidame,et eestlane ja mõrvar on sünonüümid?

5.Ma olen suurepäraselt tuttav üldistamise ja selle tagajärgedega.Loodan,et ka sulle on tuttavad kodanikud Hitler ja Stalin ja mõisted untermensch ja prestupnaja nacija?

Nemad kah üldistasid - nagu sina.Ja kandsid teatud isikute omadused üle kogu rahvale - nagu sina.Ja tegid ka vastavad järeldused - teatud rahvad tuleb ära lõpetada ...

6.tore ... õilis ... e-ee ...

kaine olen küll olnud 8 aastat.

Mis siis?

7.Joomine on probleem,selle vastu ma ju ei ole vaielnud.Aga vata,lähtudes sinu rahvuslik-statistilisest üldistamiseloogikast - mitte midagi ei saagi ette võtta.Sest rahvus koosneb indiviididest.

Aga sinu loogika järgi - eestlane=joodik;sünnijärgne joodik.Kas ta tglt joob või ei,see ei mängi mingit rolli.Piisab,et tegemist eestlasega ... s.t.,ongi joodik.

Selline huvitav asi siis sinu rahvuslik-statistilise üldistamisega.

Demagoogia,demagoogia,demogoogia..... ;) Teine r22gib asjast,sina hakkad aga juuksekarva l8hki ajama

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kahtlen sügavalt, kas sa tead, mida demagoogia üldse tähendab. Nii must-valge ilmapildi juures ilmselt ei olegi võimalik seda teada...

Usu mind ma tean selliseid asju mida sa ei oska hääldadagi ;)

Pean targemaks siiski meie vaidlus lõpetada,see ei vii kuhugi,seda enam ,et see ei haaku kuidagi ka antud teemaga.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Demagoogia,demagoogia,demogoogia..... ;) Teine r22gib asjast,sina hakkad aga juuksekarva l8hki ajama

Noormees,teil paistab olevat argumendid otsas, ;)

Kas asjast rääkimine tähendab hüsteerilist räuskamist kõik eestlased on joodikud;eestlased=joodikrahvas :lol:

Ole nüüd ikka normaalne.

Krt - tahate olla joodikud - olge.Teie oma asi.

Aga miks te kogu rahvast joodikuteks sõimate?Ja nimetate seda veel asjast rääkimiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noormees,teil paistab olevat argumendid otsas, ;)

Kas asjast rääkimine tähendab hüsteerilist räuskamist kõik eestlased on joodikud;eestlased=joodikrahvas :lol:

Ole nüüd ikka normaalne.

Krt - tahate olla joodikud - olge.Teie oma asi.

Aga miks te kogu rahvast joodikuteks sõimate?Ja nimetate seda veel asjast rääkimiseks?

Me ei räägi praegu enam sellest,selge see et terve rahvus ei saa olla joodikud. Me üritame olukorda hoomata selle täies tõsiduses ja leida selle ehk ka mõni lahendus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me ei räägi praegu enam sellest,selge see et terve rahvus ei saa olla joodikud. Me üritame olukorda hoomata selle täies tõsiduses ja leida selle ehk ka mõni lahendus ;)

Mismoodi aitavad lahmimine ja väljendid joodikrahvas ja kõik eestlased on joodikud hoomata olukorra tõsidust?

Rääkimata lahenduse leidmisest - kui lähtuda meie kaasvoorumlase poolt propageeritavast - ja sinu poolt toetatud seisukohast - siis seda ju polegi.

Joodikrahva esindajate järeltulijad - imikud - pidid juba sündima joodikuna ...

no mis lahendust sa enam otsid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me ei räägi praegu enam sellest,selge see et terve rahvus ei saa olla joodikud. Me üritame olukorda hoomata selle täies tõsiduses ja leida selle ehk ka mõni lahendus ;)

Esimesed karskusseltsid Eestis loodi ca 1890.a. Kindlasti ei tehtud neid ilma põhjuseta. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhjus, miks noored joovad peitub meie noores varakapitalistlikus ühiskonnas - lihtne odav võimalus stressi maandamiseks. Oleme ausad ega täiskasvanud siinjuures suurt eeskuju üles ei näita. Lisaks on alkohol ja narkootikumid kergesti kättesaadavad ;)

Tänapäeval on igasugused huviringid ja sportimisvõimalused seotud eelkõige rahakoti paksusega või teab keegi jõusaali, kus saab tasuta või mõistliku hinna eest käia(koolijõusaalid ei tule arvesse). Kui tahad mõne pallimängualaga tegeleda on ka korraikud sportimisjalatsid vajalikud, need aga jällegi maksavad(kõigil noortel kahjuks ei ole võrdseid võimalusi).

Nagu eelnevalt mainisin alkohol on ka üks stressimaandamise vahend, vähemalt on mulle ühes loengus seda väga tunnustatud psühhiaater väitnud(tema nime ma siin foorumis igaksjuhuks avadama ei hakka). Stressimaandamise top on tema sõnul järgmine: 1. seks - kõige parem; 2. sportimine - väga kasulik ja tervislik; 3 alkohol - efektiivne aga ohtlik, sest kuritarvitamisega tekib sõltuvus ja kaasnevad muud sotsiaalsed probleemid(kuritegevus, võlad - täielik allakäik).

Olete rinnakas blondiin? Sellisel juhul, kui näete tänaval masenduses noorukit, olge head, pakkuge talle üks sületäis head seksi ;)

Joomine on üks lõbusamaid ja samas ka kõige odavamaid ajaveetmisvorme. Sellised asjad nagu paintball, kart, sport jms, võtavad raha ja väsitavad. Alko on samas kergesti kättesaadav, lõbus tuju on garanteeritud ja pärast on mille üle rääkida.

Täiesti kinnine ring. Julgete vastu vaielda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eesti on demokraatlik riik ja igaüks teab, mida ta oma eluga peale hakkab.kui on soovi tarbigu alkoholi palju kulub.igasugust statistikat korraldada ja hädaldada on minu arvates mõttetu.oleme kuskil uuringus tagapool siis oleme.järelikult on kultuur selline.nädalalõpus peol paar jooki vaevalt minust joodikut teevad.

see aga ei tähenda, et ma pooldaksin alkoholijoobes juhtimist või midagi sellist.kui siis kõike seaduse piires.(narkole ka ei seega)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesti on demokraatlik riik ja igaüks teab, mida ta oma eluga peale hakkab.kui on soovi tarbigu alkoholi palju kulub.igasugust statistikat korraldada ja hädaldada on minu arvates mõttetu.oleme kuskil uuringus tagapool siis oleme.järelikult on kultuur selline.nädalalõpus peol paar jooki vaevalt minust joodikut teevad.

see aga ei tähenda, et ma pooldaksin alkoholijoobes juhtimist või midagi sellist.kui siis kõike seaduse piires.(narkole ka ei seega)

Peaksid ehk sellest aru saama ,et mõjutab inimese alkoholism peale tema enda veel teisi samuti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me ei räägi praegu enam sellest,selge see et terve rahvus ei saa olla joodikud. Me üritame olukorda hoomata selle täies tõsiduses ja leida selle ehk ka mõni lahendus ;)

Sul pole vist õrna aimu ka, millest sa räägid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul pole vist õrna aimu ka, millest sa räägid...

Ma tean et ma midagi ei tea ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu postituste põhjal küll ei saaks öelda, et sa seda tead. Muidu poleks sa neid teinud. ;)

Ega sinu omadki paremad pole ;)

Aga rahvas,olgem siiski realistid,probleeem on ja mitte väike.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×