Jump to content
gymer

Palun nõu kingi valimisel!

Recommended Posts

Tervist.

Jutt järgmine, oleks soov kinkida sheiker ja massilisaja. Siin poes ja foorumit lugedes on jäänud silma kaks soovitatavat massilisajat: Mass2 (tundub, et popim omasuguste seas) ning Serious Mass (samuti kiidetud toode). Kuid kumba valida? Inimene kellele sünnipäevakink läheb:

Mees, 185 cm, 25 aastane, kaal umb. 75, kehaehitus kõhnem (mitte laiad õlad), rasvaprotsenti ei oska öelda (kõhul rasvapolster olemas :rolleyes: ) saalis käib 3 korda nädalas, teistel päevadel jooks.

Seega, mida te soovitaksite? Hind võiks jääda 300 - 400 krooni.

Ning kas siit tellides on postikulu 39.00 EEK, olenemata paki kaalust?

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postikulu on 39.00 olenemata esemeta arvust ning kaalust. Kui summa ületab 2000 krooni piiri, tuleb kaup kohale tasuta.

Mainiks veel et 39 eek on postipakk, mis saabub sulle postkontorisse ja millele pead siis sinna ise järgi minema (aeg umbes 3-5 päeva). Valides mingi ELS variandi (küll kallim) tuuakse sulle kaup kohale umbes 2 tööpäeva jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

Jutt järgmine, oleks soov kinkida sheiker ja massilisaja. Siin poes ja foorumit lugedes on jäänud silma kaks soovitatavat massilisajat: Mass2 (tundub, et popim omasuguste seas) ning Serious Mass (samuti kiidetud toode). Kuid kumba valida? Inimene kellele sünnipäevakink läheb:

Mees, 185 cm, 25 aastane, kaal umb. 75, kehaehitus kõhnem (mitte laiad õlad), rasvaprotsenti ei oska öelda (kõhul rasvapolster olemas :rolleyes: ) saalis käib 3 korda nädalas, teistel päevadel jooks.

Seega, mida te soovitaksite? Hind võiks jääda 300 - 400 krooni.

Ning kas siit tellides on postikulu 39.00 EEK, olenemata paki kaalust?

Ette tänades.

Mina ei tahaks näiteks mingit masslisajat.. minu meelest oleks parem kingitus nt proteiin + kreatiin.. vms.. Mina tahaks kingituseks näiteks Fasti kombot (praegu millegi pärast siin poes pole seda, tavaliselt on). Massilisajates on palju süsikaid.. mina joon arcticspordiga ja saan sealt oma süskarid kätte näiteks... vahest lisan viinamarjasuhkrut. Minu arvamus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei tahaks näiteks mingit masslisajat.. minu meelest oleks parem kingitus nt proteiin + kreatiin.. vms.. Mina tahaks kingituseks näiteks Fasti kombot (praegu millegi pärast siin poes pole seda, tavaliselt on). Massilisajates on palju süsikaid.. mina joon arcticspordiga ja saan sealt oma süskarid kätte näiteks... vahest lisan viinamarjasuhkrut. Minu arvamus :rolleyes:

Ja miks teema algataja peab juhinduma sinu soovist? Kas kingitus on sulle? Sinu loogika järgi ei tohi siis mitte keegi massilisajaid kasutada, sest sa arvad, et seal on liiga palju süsivesikuid.

Teema algatajale: mitte liiga ekstreemsetest toidulisanditest on näiteks Mass2 päris popp praegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja miks teema algataja peab juhinduma sinu soovist? Kas kingitus on sulle? Sinu loogika järgi ei tohi siis mitte keegi massilisajaid kasutada, sest sa arvad, et seal on liiga palju süsivesikuid.

Teema algatajale: mitte liiga ekstreemsetest toidulisanditest on näiteks Mass2 päris popp praegu.

Arvasingi, et hakkab sellist vastust tulema. Sama hästi ei tohiks ju soovitada üldse midagi ega arvamust jagada, kui kohe on peale sundimine. Loe hoolikalt, ma kirjutasin oma arvamust. Esimene lause algab "mina ei tahaks..." "minu meelest oleks parem..." jne. Äkki ei tohiks soovitada siis ka kumbagi massilisajat, kuna kingitus pole ju mulle. :rolleyes:

Muide teemaalgatajal on endal ka öeldud, et MASS2 popp aga see selleks.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvasingi, et hakkab sellist vastust tulema. Sama hästi ei tohiks ju soovitada üldse midagi ega arvamust jagada, kui kohe on peale sundimine. Loe hoolikalt, ma kirjutasin oma arvamust. Esimene lause algab "mina ei tahaks..." "minu meelest oleks parem..." jne. Äkki ei tohiks soovitada siis ka kumbagi massilisajat, kuna kingitus pole ju mulle. :rolleyes:

Samas kui lugeda algataja postitust , siis on , et sünnipäevalaps on kõhnema kehaehitusega. Talle kuluks massilisaja küll ära ja massilisaja tuleb odavam , kui iga sheigi sisse arcticu spordijooki segada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kui lugeda algataja postitust , siis on , et sünnipäevalaps on kõhnema kehaehitusega. Talle kuluks massilisaja küll ära ja massilisaja tuleb odavam , kui iga sheigi sisse arcticu spordijooki segada.

nojah.. v-o tõesti.. ütlesin oma arvamuse vaid, selle kallal hakatakse kohe norima. :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma vbl just ostaks usa oma

maitsed on veidi teistsugused

ja kuna šeik tuleb veidi kallim, siis ta vbl endale ise ei raatsiks osta....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju et Doriani nänn selleks korraks jälle otsas on, see oli koostiselt parim mida ma näinud olen.

Jep, Hr. B`Stard, jagage meile suppi oma sügavast tarkusepajast. Olen söönud nii Ultimate Proteini, mis oli super maitsega, mõjude kohta ei oska öelda, kui ka NOX Pumpa, mille maitse läks kord-korralt hullemaks, kuid - pöördvõrdelise seosena- toimus ka märgatav areng.Millist toodet sa silmas pidasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biokeemia seisukohast on nad kõik väga hea koostisega. Valgud on denatureerimata, ehk kõik immunoglobuliinid, kasvutegurid ja muud mikrokomponendid on alles ja naturaalses vahekorras, valgud on segu aeglastest ja kiiretest, süsivesikud on aeglased, ei tekita insuliinilaksu mida pole peale trenni vaja ja sisaldavad immuunsüsteemi stimuleerivaid ja muidu toredaid beetaglükaane. Kasulikku pudipadi on veel pikk nimekiri. Looduslikku E-vitamiini tokoferoolide ja tokotrienoolide segu ei leia vist ühestki teisest tootest, apteegi E-vitamiin võib isegi kahjulik olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biokeemia seisukohast on nad kõik väga hea koostisega. Valgud on denatureerimata, ehk kõik immunoglobuliinid, kasvutegurid ja muud mikrokomponendid on alles ja naturaalses vahekorras, valgud on segu aeglastest ja kiiretest, süsivesikud on aeglased, ei tekita insuliinilaksu mida pole peale trenni vaja ja sisaldavad immuunsüsteemi stimuleerivaid ja muidu toredaid beetaglükaane. Kasulikku pudipadi on veel pikk nimekiri. Looduslikku E-vitamiini tokoferoolide ja tokotrienoolide segu ei leia vist ühestki teisest tootest, apteegi E-vitamiin võib isegi kahjulik olla.

aspartaami ka sisaldavad? äkki viicid anda mingi lingi kust saab uurida neid toteid, kui olemas siis eestikkelen aga avevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aspartaami ka sisaldavad? äkki viicid anda mingi lingi kust saab uurida neid toteid, kui olemas siis eestikkelen aga avevalt.

Ei sisalda. Google on hea link. Eestikeelset infot ei tohiks olla :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõiki vastajaid, loosi läks M2. Loodan, et kingisaaja jääb rahule. Teema võib avatuks jääda, vast kunagi keegi lisab siia veel miskit ja tulevastel põlvedel sama küsimuse suhtes teemat hea lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×