Jump to content
In The End

Reied...

Recommended Posts

Muidu olen täitsa sale, aga täna proovisin jälle lühikest seelikut seljas, ja avastasin, et reied võiks peenemad olla:D niiisiis nagu, et kuidas seda saavutada? ma käin küll tantsimas, nii et füüsiline aktiivsus on täitsa olemas, aga ikkagi...mul ei ole mingeid jalalihaseid vaja kasvatada, tahan lihtsalt, et nad peenemad oleks.

Tänud asjalike soovituste eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu olen täitsa sale, aga täna proovisin jälle lühikest seelikut seljas, ja avastasin, et reied võiks peenemad olla:D niiisiis nagu, et kuidas seda saavutada? ma käin küll tantsimas, nii et füüsiline aktiivsus on täitsa olemas, aga ikkagi...mul ei ole mingeid jalalihaseid vaja kasvatada, tahan lihtsalt, et nad peenemad oleks.

Tänud asjalike soovituste eest :)

Vähenda alkoholi tarbimist, vähenda kiirete süsivesikute tarbimist (banaan,poom,virskik, kummikommid jne), ära tarbi loomrasva palju (vorst,sardell,viiner)

Lisa roheline tee menüüsse ja kui võiksid 1-2 tassi kohvi päevas juua, kui vastu ei hakka + õhtu võiksid lonks kalamaksaõli võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa huvitavad soovitused, peaks isegi proovi tegema... Kohvi ja rohelist teed juba joon niigi, aga banaane pugin ka. Muidu mingi teema on, et kui ruttu tahad, siis toidukile ümber reite ja trenni tegema :rolleyes: Aga sellega saad ainult veest lahti muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×