Jump to content
mc-getostyle

svung

Recommended Posts

tere oleks selline küsimus et kas keegi saaks õpetada svungimise tehnikat seda tean et peab põlvedest alla laskma, mul aga kipuvad kannad maast õhku tõusma kui kangi üles lükkan et äkki keegi teab mõnd artiklit voi videot. Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere oleks selline küsimus et kas keegi saaks õpetada svungimise tehnikat seda tean et peab põlvedest alla laskma, mul aga kipuvad kannad maast õhku tõusma kui kangi üles lükkan et äkki keegi teab mõnd artiklit voi videot. Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, ma arvasin, et see jalgade nõksutamine ei ole väga õige selle harjutuse juures...

Kui sa nüüd asja loogilised vaatad, siis ilma jalgade nõksuta polekski ju mingit vahet svungil ja tavalisel surumisel........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks mainitule tahaks lisada seda, et käed peaksid olema veidi kitsamalt kui tavaliselt (kui näiteks surumisel). Kui kang on rinnal, siis peaksid käsivarred olema vertikaalsed. See annab svungile parema tõuke. Eeskujuks võiks võtta klassikalist tõukamist.

Svungi ülemises faasis töötab suures osas triitseps. Hea svungi jaoks on vaja tugevat triitsepsit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×