Jump to content
Madz

ületrenn

Recommended Posts

Et selline küsimus , et kui ma teen jõupingiga iga päev kodus trenni nt surumine ja rinnalihased, jalalihased, hantlitega möllan jms kõhulihased - kas see mõjub kahjulikult ka kui iga päev trenni teen. Ma hakkasin algajate kava järgi trenni tegema et teen kõiki asju 3 korda läbi, peale trenni higi voolab ja olen väsinud, aga see kestab mingi 15 min ja pärast seda on tunne nagu poleks trenni teinudki.

Ja siis veel üks küsimus, et kust saada odavalt raskuseid 30 mm läbimõõduga kangile, mul praelt 50 kg kang algul surusin rinnalt 40 kg, pärast nädalat surusin 50 kg probleemideta üles (lisaaineid ei kasuta).

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et selline küsimus , et kui ma teen jõupingiga iga päev kodus trenni nt surumine ja rinnalihased, jalalihased, hantlitega möllan jms kõhulihased - kas see mõjub kahjulikult ka kui iga päev trenni teen. Ma hakkasin algajate kava järgi trenni tegema et teen kõiki asju 3 korda läbi, peale trenni higi voolab ja olen väsinud, aga see kestab mingi 15 min ja pärast seda on tunne nagu poleks trenni teinudki.

Ja siis veel üks küsimus, et kust saada odavalt raskuseid 30 mm läbimõõduga kangile, mul praelt 50 kg kang algul surusin rinnalt 40 kg, pärast nädalat surusin 50 kg probleemideta üles (lisaaineid ei kasuta).

ega ületrennist ei pääse, varem või hiljem tuled, rabista aga mõnuga, ega sa igavesti nimodi lasta ei saa, kui tunned et väinud ja ei jõua trenni teha siis jäta ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et selline küsimus , et kui ma teen jõupingiga iga päev kodus trenni nt surumine ja rinnalihased, jalalihased, hantlitega möllan jms kõhulihased - kas see mõjub kahjulikult ka kui iga päev trenni teen. Ma hakkasin algajate kava järgi trenni tegema et teen kõiki asju 3 korda läbi, peale trenni higi voolab ja olen väsinud, aga see kestab mingi 15 min ja pärast seda on tunne nagu poleks trenni teinudki.

Ja siis veel üks küsimus, et kust saada odavalt raskuseid 30 mm läbimõõduga kangile, mul praelt 50 kg kang algul surusin rinnalt 40 kg, pärast nädalat surusin 50 kg probleemideta üles (lisaaineid ei kasuta).

1.Üldiselt jah - lihas tahab kasvamiseks puhkust.

2.Et ei väsi piisavalt - liiga väikesed raskused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.Üldiselt jah - lihas tahab kasvamiseks puhkust.

2.Et ei väsi piisavalt - liiga väikesed raskused.

Väsimus on küll päris suur peale trenni aga see nii lühikest aega ja raskused pole ka väikesed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väsimus on küll päris suur peale trenni aga see nii lühikest aega ja raskused pole ka väikesed

Kui ei väsi,siis on väikesed, :)

Või ei treeni piisava intensiivsusega.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×