Jump to content
ants16

Biitsepsi arendamine

Recommended Posts

Olen nüüdseks pea 10 kuud jõusaalis käinud, aga mis mulle muret valmistab on biitsepsi üliväike areng. 4kuuga on kõik jõunäitajad kõvasti tõusnud v.a biitsepsi oma mis pole peaaegu üldse.

Hetkel teen kava 1) rind triits 2) selg biits 3) õlg jalg kõht

Ennem tegin veel 1) rind 2) selg 3) õlg kõht 3) triits biits kõht

Ise mõtlesin et võiks hakata biitsepsit 2x nädalas tegema, ehk siis seljapäeval ja veeel ühel päeval nädalas. Kas see võib aidata? Suht hale vaadata, sest biits tundub võrreldes ülejäänud kehaga proportsioonist väljas. Harjutusi olen üritanud varieerida palju, tavaliselt siiski 3x8. Olen teinud ka superseeriaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüdseks pea 10 kuud jõusaalis käinud, aga mis mulle muret valmistab on biitsepsi üliväike areng. 4kuuga on kõik jõunäitajad kõvasti tõusnud v.a biitsepsi oma mis pole peaaegu üldse.

Hetkel teen kava 1) rind triits 2) selg biits 3) õlg jalg kõht

Ennem tegin veel 1) rind 2) selg 3) õlg kõht 3) triits biits kõht

Ise mõtlesin et võiks hakata biitsepsit 2x nädalas tegema, ehk siis seljapäeval ja veeel ühel päeval nädalas. Kas see võib aidata? Suht hale vaadata, sest biits tundub võrreldes ülejäänud kehaga proportsioonist väljas. Harjutusi olen üritanud varieerida palju, tavaliselt siiski 3x8. Olen teinud ka superseeriaid.

Võibolla oled liiga palju neid harjutusi vahetanud ja muutnud . Tee kindlaid harjutusi mingi kindel aeg ning vaheapal proovi superseeriaid <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüdseks pea 10 kuud jõusaalis käinud, aga mis mulle muret valmistab on biitsepsi üliväike areng. 4kuuga on kõik jõunäitajad kõvasti tõusnud v.a biitsepsi oma mis pole peaaegu üldse.

Hetkel teen kava 1) rind triits 2) selg biits 3) õlg jalg kõht

Ennem tegin veel 1) rind 2) selg 3) õlg kõht 3) triits biits kõht

Ise mõtlesin et võiks hakata biitsepsit 2x nädalas tegema, ehk siis seljapäeval ja veeel ühel päeval nädalas. Kas see võib aidata? Suht hale vaadata, sest biits tundub võrreldes ülejäänud kehaga proportsioonist väljas. Harjutusi olen üritanud varieerida palju, tavaliselt siiski 3x8. Olen teinud ka superseeriaid.

Ma arvan ka, et viga on harjutustes, või äkki teed sa lihtsalt liiga kerge raskusega ja lihas on sellega harjunud, ega kavatsegi arenema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pidevalt biitsa peale selga teha siis on üsna loogiline, et areng seiskub mingi hetk, kuna selja trenn ise nõuab tohutult energiat. Peale seda ei suuda kindlasti biitsa teha nii nagu sa suudaksid pingutada siis kui biist oleks eraldi päeval. Võid teha edasi biitsa selja päeval aga piirdu kahe kergema harjutusega ja keskendu harjutuse soorituse puhtusele sel päeval. Eraldi biitsa päeval aga vali raskemad harjutused (baasharjutused) ja võid sooritada harjutusi mustema tehnikaga. Jälgi ainult et peale seda raskemat biitsa trenni jääks minimaalselt 2 päeva vahet seljatreeninguga , muidu hakkab väsinud biits ka selja treeningut negatiivselt mõjutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biitseps on väike lihas, ta väsib ruttu, aga ka taastub ruttu. Ületreening biitsepsi arengule kindlasti kasuks ei tule. Tuleb õppida tunnetama lihase väsimust ja verega täitumist. Esialgu on see tunnetus päris raske tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×