Jump to content
Baris

Jooksja:D

Recommended Posts

Probleem siis selline:

Käin jooksmas 2x nädalas(4+ km) esmaspäev ja kolmapäev.

Kuid nüüd talv tegutseb j2lle...lumi, külm tuul segavad seda jooksmist, et see aastat küllalt haige oldud juba.

Selliste ilmade puhul olen ma jooksmise asemel kasutama hakanud trenasöri. Selline ratta taoline.

Kas 45-minutit trenasöril sõtkumist(ühtlane, vähe aeglasem sõit) põletab rasvu sama hästi kui 4.2km aeglast sörkimist?

Kas pean trenasöril veetmise aega pikendama?

Et rasvu põletada pean jooksma kiiremalt või oleks soovitav sörkida?

Kas peaksin trenni tegema 3x nädalas ,et saada tulemust(üleliigse rasva vähenemist) kiiremini?

Sooviks tulemusi näha nii kolme kuu jooksul <_<

Toitumine on mul nii enam-vähem.Kuid seedimine korrast ära, vahel nii üle päeva.. :D

Ja toitumiskava ma ei usu ,et suudaksin järgida...sest seal vist mitu sooja sööki päevas.

Ja kas süüa ka peale trenni?Nii kell 20:00~ astun vannitoast välja.

Muudetud kasutaja Baris poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4,2 kilti vähe jooksuks,sest seda jooksed kuskil 20 minti. ja 45 minti trenazööril ,noh maitse asii,minule jooks möjub paremini, kopsud noh saavad jooksuga rohkem koormust. aga trenazöör pöletab kah ja arvata ikka rohkem kui see 4,2 kilti. proovi kunagi 45 minti joosta,siis sa tunned vahet.ise endal trenazööri kogemused puuduvad ,kuna ei pea üldse enda jaoks otstarbekaks,pöletada saab ka kangi ja hantlitega. muideks jooksurada trenazööril,see ka hea variant,aga looduses jooks hulka meeldivam <_< ja noh kui toitumise koha pealt kokku ei vöta sa siis pead ju rohkem pöletama. ega muutused ei tulegi arvata kui vale treening ja toitumine.raskustega hea treening ja vale toitumine.ideaalne hea treening ja toitumine. :D minul nii vähemalt toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4,2 kilti vähe jooksuks,sest seda jooksed kuskil 20 minti. ja 45 minti trenazööril ,noh maitse asii,minule jooks möjub paremini, kopsud noh saavad jooksuga rohkem koormust. aga trenazöör pöletab kah ja arvata ikka rohkem kui see 4,2 kilti. proovi kunagi 45 minti joosta,siis sa tunned vahet.ise endal trenazööri kogemused puuduvad ,kuna ei pea üldse enda jaoks otstarbekaks,pöletada saab ka kangi ja hantlitega. muideks jooksurada trenazööril,see ka hea variant,aga looduses jooks hulka meeldivam :D ja noh kui toitumise koha pealt kokku ei vöta sa siis pead ju rohkem pöletama. ega muutused ei tulegi arvata kui vale treening ja toitumine.raskustega hea treening ja vale toitumine.ideaalne hea treening ja toitumine. :( minul nii vähemalt toimib.

kui aus olla, siis peale 4.2 km sörkimist ma olen suht läbi :(. Kuid trenakal suudan tund aega sõtkuda, ja peale seda vb jalad natuke nõrgad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu pool tundi ikka jöuad ju köndida(kiirkõnd)? ei peagi ju kohe maksimumi panema välja. ja kui ülekaaluline,siis ikka rattasöit parem,pölved muid saavad kannatada.kuigi jah vahel jooksu ka hea teha. et kui kohe pölved annavad tunda,siis ratas koheselt kasutusele. et peaasi ikka et trenn koormav kuigivörd oleks ja pool tundi ujumistki arendab kuigivörd aeroobselt,kui seda paraja intensiivsusega teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jooksmine põletab ikka oluliselt rohkem kaloreid kui rattasõit.Iseasi kaua sa joosta jaksad.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×