Jump to content
BRIKI

Kus teha algust naiste fitnessiga?

Recommended Posts

Kus leiaks Tallinnas normaalse spordiklubi, et teha algust naiste fitnessiga.

Ma saan aru, et ilma treenerita on see ju pea võimatu. Probleem on aga selles, et klubid kus olen käinud panevad põhirõhu rühmatreeningutele. Ega keegi ei tunne ju siin tallinas sinu vastu huvi kui sa just iga kuu pole nõus 4000 välja käima, et endale päris oma treener palgata. Kas on äkki kuskil olema spetsiaalset trenni naistele, mis tegeleks fitnessiga. Ma tean et analoogne on või vähemalt oli kunagi noortele kulturismi huvilistele. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus leiaks Tallinnas normaalse spordiklubi, et teha algust naiste fitnessiga.

Ma saan aru, et ilma treenerita on see ju pea võimatu. Probleem on aga selles, et klubid kus olen käinud panevad põhirõhu rühmatreeningutele. Ega keegi ei tunne ju siin tallinas sinu vastu huvi kui sa just iga kuu pole nõus 4000 välja käima, et endale päris oma treener palgata. Kas on äkki kuskil olema spetsiaalset trenni naistele, mis tegeleks fitnessiga. Ma tean et analoogne on või vähemalt oli kunagi noortele kulturismi huvilistele. :D

Ega fitness polegi grupitreening. Alustad algusest - valid klubi, kohtud jõusaalitreeneriga ja räägid talle oma eesmärkidest, lased koostada omale kavad (trenn ja toitumine) ja nii edasi ... Ikka tasa ja targu. Ei ole sul iga päev vaja kõrvale seisma treenerit. Lisaks sisaldab fitnessisti trenn ka piisavas koguses akrobaatikat ja tantsu - selleks pead sa tõesti veel eraldi treeneri leidma. Ja kui sul pole iluvõimleja, sportvõimleja või akrobaadi tausta, siis saab see pool olema suhteliselt keeruline ja raske, kuid mitte võimatu <_< Selliseid masstrenne, kus koolitataks või treenitaks fitnessiste - ei usu, et neid kusagil üldse olemas on. Edu igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures bodyfitness ei eelda ju nii palju "ringikargamist". Piisab sellest, kui oskad ilus olla <_<

Aga jah baas on jõusaal ja toitumine. Üksi veidi nutune - ehk leiad trennikaaslase sarnaste eesmärkidega või klubi, kus alati jõusaalitreener olemas ja nõu andmas vajadusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat..kogu mu mure ongi selles, et natuke nagu imelik üksi tyhjalt kuskil nyhkida...ja siis veel kõik vaatavd nagu neil ikka kombeks kui sa uus oled. Õnneks on mul aga iluvõimleja, sportvõimleja või akrobaadi taust täiesti olemas. Paindun ma kindlasti üle keskmise. Kodus siin istudes polegi muud teha kui ennast väänata ja painudada ning sirutada. <_< Aga tahaks trenni. Käisin siin arcticus vestlusel aga ei istunud see koht kohe üldse. Ikka sama jutt, et kui tahad nö. korralikult jalgu alla siis maksa maksa maksa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Briki,

Tule Reval Sporti, vaatame su üle ja kui on endale tahe olemas, siis trenni saab seal teha küll ja küll, lisaks soodustab klubi juhtkond ka võistlusspordi arengut. Igapäevaselt 16.00 - 20.00 on kohapeal jõusaalitreener Risto Ojapõld, mina olen kohal teisipäeviti 16-18.00, tegelen küll noorte võistlejatega, kuid kui inimesel on tahe ei ole kedagi ära saatnud ja olen üritanud aidata. Samas saalis harjutavad ka Eesti praegused kaks tugevamat fitnessisti Liisa Otsus ja minu abikaasa Ńatalia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat..kogu mu mure ongi selles, et natuke nagu imelik üksi tyhjalt kuskil nyhkida...ja siis veel kõik vaatavd nagu neil ikka kombeks kui sa uus oled. Õnneks on mul aga iluvõimleja, sportvõimleja või akrobaadi taust täiesti olemas. Paindun ma kindlasti üle keskmise. Kodus siin istudes polegi muud teha kui ennast väänata ja painudada ning sirutada. :D Aga tahaks trenni. Käisin siin arcticus vestlusel aga ei istunud see koht kohe üldse. Ikka sama jutt, et kui tahad nö. korralikult jalgu alla siis maksa maksa maksa...

Enda kogemuse põhjal ütlen, et vaadatakse alati. Jõusaalis on ikka ja alati mehed ülekaalus, naised käivad ju rohkem rühmatreeningutes, kuigi üha enam muutub jõusaal ka naiste seas populaarseks. Ise arvan, et vaadatakse pigem positiivses mõttes - a la tubli naine, et viitsib raskustega jännata <_< Aja ikka enda asja ja las vaatavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×