Jump to content
neiu2007

Trenažöör

Recommended Posts

Ostisin Hobbyhall`ist trenažööri Raleigh treeninguratas X-Ride Recumbent ( Vt sport ja vaba aeg ning sealt sporditarbed. Olen nüüd regulaarselt kuu aega, 5 päeva nädalas 30 minutit vändanud. Olemas on ka polari pulsikell, mille järgi teen õigel pulsisagedusel trenni. Kahjuks on tekkinud jala valud ( sääremarjas). Eriti valutavad õhtul. See ei ole talumatu valu, aga selline, mis tekib kui oled näiteks terve päeva jalutanud ja õhtuks on jalad läbi ( väsinud).

Nüüd sellest nädalast teen trenni nii, et neli korda nädalas, ühepäevaste vahedega ja 45 minutit korraga. Peale trenni venitan nii, et tõstan ühe jala ratta sadula peale ja kummardun ette poole ning tõmban ka varvastest kinni hoides jalga natuke üles, nii venitan just sääremarja, mis mul ka valutab. Aga ikkagi annab jalgadesse tunda. Kas asi on selles trenažööris või ei venita ma piisavalt ?

Olen igasuguse kriitika eest tänulik :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pulsisagedus on see kõige suurem, mida sa välja pigistada suudad :lol:

Aga pildi pealt tundub küll, et kogu koormus läheb säärtesse. Kas seda asendit muuta saab ? Kas see käepael ka midagi head teeb ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest on see istumisasend seal üldse suhteliselt kahtlane

Võiks pigem ratta asendit imiteerida...

aga proovi ka säärte masseerimist.. seda saab ise väga edukalt teha ja toimib suurepäraselt

võid proovida ka mingit massaažikreemi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasikalle on hea asi, kaitseb kubemenärvi.

Aga üldine asend tundub imelik.

Need käepaelad on lihtsalt kummid ?

Selge et käte treenimiseks, :lol:

õigemini kogu ülejäänud keha töösse panemiseks, aga kui palju nad reaalselt toimivad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasikalle on hea asi, kaitseb kubemenärvi.

Aga üldine asend tundub imelik.

Need käepaelad on lihtsalt kummid ?

Selge et käte treenimiseks, :lol:

õigemini kogu ülejäänud keha töösse panemiseks, aga kui palju nad reaalselt toimivad ?

:lol:

Need on kummid jah, reaalselt käsi ikka treenivad, kuigi ma olen põhirõhu jalgadesse pannud ( need on mul probleemsemad alad).

Muudetud kasutaja neiu2007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest on see istumisasend seal üldse suhteliselt kahtlane

Võiks pigem ratta asendit imiteerida...

aga proovi ka säärte masseerimist.. seda saab ise väga edukalt teha ja toimib suurepäraselt

võid proovida ka mingit massaažikreemi..

üks parimaid lahendusi on jah massaaž - samas tuleb seda päris põhjalikult üle tilu-lilutad 45 sekundi jooksul kergelt näpuotstega, siis see ei kvalifitseeru :lol: tööta kogu see piirkond korralikult läbi.

millises säärelihase piirkonnas täpsemalt valu on? kui lihtsalt sääremarjas üldiselt, siis venita ja masseeri korralikult, kui pigem sääre altosas jala välisküljel, siis tasub lisaks massaažile peale panna kindlasti ka külma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pildi peal on naine küll sale ja elurõõmus nägu peas, aga eriti ei usu, et ta selle trenažööriga selle tulemuse saavutas, mingi reklaamitrikk raudselt <_<

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×