Jump to content
Mart_K

Proteiin ?

Recommended Posts

Lühidalt küsimuse sissejuhatus - Kuna kungi sai selg viga ja nüüd arst ütles,et peab võimlema ülejäänud elu vastavate harjutustega selleks,et selg tugev oleks ja seljalihased korralikult arenenud.Trennima peab paar korda nädalas j,et lihased paremini areneksid soovitas võtta lisaks proteiini.Mõtlesin,et küsin üle teadjatelt,kas on mõtekas võtta proteiini,kui olen selline tavaline seljalihaste treenija ? Olen nüüd juba 1 kuu seda võtnud ja seljalihased on tõesti OK. Aga kas võib olla ka mingeid kahjulikke näitajaid selle juures ? Purk mille sisu täpsemalt tarbin on väga kirjude kirjadega,kuid põhiline kiri on MULTI VITAMIN PROTEIN MINERAL ja koostiseks on märgitud -sojavalgukonsentraat,glükoos,rasvatu lõssipulber,maltodekdtriin,suhkur,munavalge,letsiin,õietolm,guarana,vitamiinide ja mineraalide kompleks. Oskab keegi kommenteerida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidu on ok ja midagi karta pole, ainult sojavalk pole kõige kvaliteetsem

kui sa selle asendaksid mingi piima- või muna/seguvalguga, oleks tipp-topp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlen,et kas selle proteiini tarbimisega võib hakata kehakaal suurenema ? Sellest ajast kui tarbima hakkasin olen ikka mingi paari kuuga umbes 5 kilo juurde võtnud ? Arst väitis küll,et see pulber aitaba inult lihastel areneda ja kõik. Oskab keegi kommenteerida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlen,et kas selle proteiini tarbimisega võib hakata kehakaal suurenema ? Sellest ajast kui tarbima hakkasin olen ikka mingi paari kuuga umbes 5 kilo juurde võtnud ? Arst väitis küll,et see pulber aitaba inult lihastel areneda ja kõik. Oskab keegi kommenteerida ?

algul tulebki kaal kiiremini, kui jõukas käid ja võtad peale trenni sheigi, kardan et rasva ka 2-3kg tulnud, sest see algaja kohta ikka võimas näitaja, kahjulik ta sulle ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on, et igasugused piima- ja lihatooted on igatahes etemad kui mingid tööstuslikud purud. Eelista neid! Mineraalid ja mineraalained saavad tagatud mitmekülgse tervisliku toiduga, soovitan neid rohkem <_<

Pulbrite tellimise asemel meeldib mulle isiklikult küll rohkem toidupoes käia...

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvamus on, et igasugused piima- ja lihatooted on igatahes etemad kui mingid tööstuslikud purud. Eelista neid! Mineraalid ja mineraalained saavad tagatud mitmekülgse tervisliku toiduga, soovitan neid rohkem <_<

Pulbrite tellimise asemel meeldib mulle isiklikult küll rohkem toidupoes käia...

arvamus arvamuseks, aga kui talle arst selle välja kirjutas, siis pole sul nagu midagi vaielda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvamus arvamuseks, aga kui talle arst selle välja kirjutas, siis pole sul nagu midagi vaielda..

Kui inimese kehakaal on kahe kuuga 5 kg suurenenud, siis tekib minul küll rida küsimusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvamus arvamuseks, aga kui talle arst selle välja kirjutas, siis pole sul nagu midagi vaielda..

Nomh, selge see. Lihtsalt, et... arst tegi talle reklaami <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest on mingi selline kompleks väga hea variant just taastusravina, kui inimesel tõesti on vaja rohkem vitamiine, mineraale.

Pigem on kahtlane see, kui inimesed peale oma biits-rind-kõht trenni hobusedoosides vitamiine ja mineraale ja aminohappeid sisse ajavad.

Kui sul selg nüüd korras on, siis sa loomulikult ei pea seda enam sööma.

5kg mõne kuuga võib loomulikult küsimusi tekitada, aga esimene küsimus oleks, kui vana noormees on ja mida ta veel oma toitumis- ja treeningharjumustes muutnud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ˇ

Selles suhtes natuke sinisilmne seisukoht. Arst on ka inimene <_<

Mina soovitaksin selja- ja kõhulihaseid koos treenida, et ei tekiks lihaste düsbalanssi.

Aga ma ei ole õnneks arst. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanust on mul 24.aastat ja arst soovitas proteiini võtta selle pärast,et vähesema treeninguga areneks seljalihas paremini. Muidugi võtan tugevalt alla poole soovitatud annusest,sest ega ma täis koormust ka kehale ei anna. Arst midagi täpset ei soovitanud mulle vaid ütles,et mine poodi ja osta proteiini pulbrit. Lihtsalt kindluse mõttes küsisin,et kas kaalu juurde tulemist võib põhjustada proteiin,sest viimastel kuudel tööga seoses on ka tavaline toitumis tsükkel kehvaks ja ebaregulaarseks läinud :) Eks kaalu probleemi peaks korda saama vist lihtsalt toitumisega ja ei peaks muretsema,et seda kaalu tekitab proteiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlen,et kas selle proteiini tarbimisega võib hakata kehakaal suurenema ? Sellest ajast kui tarbima hakkasin olen ikka mingi paari kuuga umbes 5 kilo juurde võtnud ? Arst väitis küll,et see pulber aitaba inult lihastel areneda ja kõik. Oskab keegi kommenteerida ?

palju sa seda lisa söönd oled siis? et sööd 0,5-1 kilo valku ja kardad et 5 kilo tuleb sellest juurde lühikese ajaga? pole loogiline?! millest need ülejäänd kilod ehitasid siis?ju sul siis ikka tavatoidust tuli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×