Jump to content
martti19857

kaalu alla võtmine ruttu

Recommended Posts

Olen 4kg alla võtnud 2 tunniga saalis ratast vändates. Kaks paari dressi ja koormus põhja, samuti oli pulss enamjaolt 170-180 löögi ligi minutis. Lihtsalt experiment, peale seda olin täitsa küpse. Eeldab tugevat aeroobset töövõimet. Samuti tahtejõudu, et vaatamata sellele, et süda tahab suust välja hüpata, ikka edasi pressida ja nii 2h järjest. Kunagi sai ka 6h-ne pukimaraton tehtud kuid siis oli tempo mõõdukam , kuipalju alla läks ei tea, sest sel ajal sai joodud päris palju vett. Söök oli null. Jällegi üks meeldiv tahtejõu treening ja kontroll.

Aga 5kg nelja päevaga, või siis oli see vastupidi, alla saada on köki-möki. Iseasi jah, milleks.

kuidas järgmine päev enesetunne oli? Kannatas midagi teha ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul 4-5 päeva pärast võistlused on (jõutõstmises, nagu ma aru sain), siis on sul hilja rabeleda. Need 4 kilo võib ju kaotada küll, aga sellega kaasneb see, et sa võistlusel enam midagi tõsta ei jõua.

Oota, aga jõutõstmises ei ole ju alla 40kg kaalukategooriat o_O Jõutõstmises on kõige kergem klass -52kg. Siis sul pole mõtet üldse alla võtta. Pigem hakka ruttu rohkem sööma.

on on ma olen tõstmises ja ma olen noorte liigas mitte täiskasvanute

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oota, kas me räägime jõutõstmisest või klassikalisest tõstmisest või mis võistlus sul seal tuleb? Kui EMV jõutõstmises, siis seal küll mingit -32kg kategooriat ei ole.

Ja ma sügavalt kahtlen, et ka klassikalises tõstmises on. Palun täpsusta. -32kg on ju mingisugune lasteaialaste kaal? Neid küll võistlustele ei lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas alla võtta?

Aga palun. Ära söö, ära joo, istu mitu tundi saunas, jookse palju jne. Saad 4 kg alla küll, kui tahad. Aga võistlustele minna ei ole siis mõtet, sa ei jõua seal midagi tõsta. Kui tahad normaalselt võistelda, siis mingist dieedist ei saa enam juttu olla. Hilja.

Ma kordan veelkord. Kui sa kavatsed võistelda jõutõstmise Eesti Meistrivõistlustel, siis seal ei ole kaalukategooriat -40kg.

Loe selle võistluse juhendit. Väike tsitaat juhendist neile, kes ei usu:

"Noored - kehakaaluklasside -52 kg; -56 kg; -60 kg; -67,5 kg; -75 kg; -82,5 kg; -90 kg; -100 kg; -110 kg; -125 kg; +125 kg esikolmikut autasustatakse meistrivõistluste medaliga. Noorte 2008.a absoluutne meister selgub kogusumma Wilks'i punktide alusel, 3 parimat autasustatakse karikaga."

Ja link jundile ka:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4284

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sinu kehakaal oli siis ca 115-120 kg, aga teema algataja on 45 kg. :lol:

Niipalju just mitte, aga see selleks. (mul oli seda kergem teha kindlasti) Üldiselt peaks kõik kellel vaja võistlusteks kaalu saada sellele varakult mõtlema. Olgu nad siis tõstjad, poksijad, maadlejad jne. Kiire kaaluvõtuga kaotate nii jõudu kui kiirust. Ega see südamelegi hästi mõju kui kiirelt veearvelt palju alla võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on klassiklane tõstmine

ja palun nüüd ärge rääkige teistest asjadest räägime kuidas alla võtta ok?

räägitud küll ja küll juba ju, loe eelnevaid postitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellises ulatuses kaalulangetus sinu kehakaalu puhul lühikese aja vältel enne võistlust pole kuskilt otsast arukas ettevõtmine. Taoline ekstreem võib olla isegi eluohtlik. Soovitan järgmisteks võistlusteks valmistumisel varuda aega ja praegu rääkida oma targa treeneriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on klassiklane tõstmine

ja palun nüüd ärge rääkige teistest asjadest räägime kuidas alla võtta ok?

Räägi kui suuri raskusi sa seal kangutama hakkad. Mind huvitab milliseid raskusi -40kg kategoorias surutakse, kükitakse ja jõutõmmet tehakse :lol:

Ma arvan samuti et sel asjal ei ole mõtet. Pigem proovi praeguses kaalukategoorias hea olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägi kui suuri raskusi sa seal kangutama hakkad. Mind huvitab milliseid raskusi -40kg kategoorias surutakse, kükitakse ja jõutõmmet tehakse :lol:

Ma arvan samuti et sel asjal ei ole mõtet. Pigem proovi praeguses kaalukategoorias hea olla.

Kükid,tõmbed surumised ja klassikaline tõstmine??? :D :D

Pigem ikka rebimine ja tõukamine :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kükid,tõmbed surumised ja klassikaline tõstmine??? :D :D

Pigem ikka rebimine ja tõukamine :lol:

Sry, minu viga. Ma ei tea asjadest nii täpselt :lol:

Kui palju siis rebimine ja tõukamine on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see on üldse võimalik.... nii, et ellu jääd ma mõtlen.

Lõika käsi otsast <_<

"Kirvepakk.... Ma võtsin sellega alla viis kilo, täpselt nii palju kaalusid mu näpud" :D

Ei tea kas see on võimalik,aga 10 päevaga 4 kg on võimalik :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 päevaga 4 kg saad siis alla kui totaalselt nälgid. Ja ma ei saa aru, mis paanika osakond siin tekkis äkki, "omgomg sured ära ju kui ei söö 4 päeva!!!111" Paastutud on aegade algusest seniajani, pole keegi veel selle 5 päeva nälgimisega ära surnud. Endalgi on olnud perioode, kus ei lihtsalt ei taha süüa. Paar kuud tagasi oli selline periood kus 3 päeva ei saanud süüa suutäitki, magu lihtsalt ei võtnud vastu. Kaotasin selle 3 päevaga 5 kg, aga enesetunne oli pärast parem kui enne. Teine asi on muidugi see, et kui 5 päeva nälgida, siis pole sul tõstmisvõistlustel midagi teha, peale kangi alla jäämise. Selle kohta ütleks, omad vitsad peksavad, kui sa ei taibanud varem alustada dieediga, siis nüüd on hambad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin et pole mõttet siis uut teemat teha.. niiet 'probleem' on siis järgmine..

Et olen 14aastane , kaalun umbes 72-74kg B) .. ja olen mingi 1.78m pikk.. et tahaks siis suve alguseks kaalu mingi 60-65kg peale saada.

Praegu on siis suht head ilmad ka et saab korvpalli käidud mängimas sõpradega ja noh kui rohkem soojem on siis saab ka jalgpalli taguda :unsure: ..

et äkki keegi oskaks soovitada mingeid kindlaid 'tegevusi' või äkki oskaks keegi õelda mingeid toidu värke ka.. ja noh kuna ma nii noor olen , pole vist mõttet neid värke tellida ka?

Ja noh kui keegi pole veel aru saanud , siis ma tahaksin praegu vähemalt ikka kodust trenni teha.. et nagu hantlid on olemas ja kätekõverdusi ja kõhulihaseid suudan ka teha natuke ikka.

Ja küsiksin , et kas se tuleks mulle üldse kasuks [ tervisele 'n' shit ] et kui kaotada mingi 9-..15kg 2 kuuga, et toitumise ja värkidega ntx :ph34r:

Võibolla jäi jutt natuke arusaamatuks ka.. suht unine praegu :lol:

Ette tänades , Ballah B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poiss mis poiss ikka :lol:

ja oota mismõttes ei talu lihaseid?.. ei saanud aru eriti..

Muidu tegelt ma pole kunagi mingi kuradi sõõgilaua taga elanud vms.. ja noh kui magamine välja jätta olen ma vist suurem osa õues kui toas.. ja noh ma ei oska endale mingeid kindlaid piire paika panna lihtsalt.. et nagu ma ei tea mida ma peaksin sõõma , mida mitte .. ja ntx kui ma kodus teen mingit trenni vms , siis ma teen lihsalt mingi 20 kätekõverdust , siis teen hantleid nagu noh seda küünarikõverdusi vms teen mingi 60 korda .. kerged hantlid on ka tegelt , 2kg :unsure:B)

.. ja siis teen uuesti kätekõverdusi ja siis teen et jalad on kõrgemal vms..

ja noh nagu ma ütlesin et mul pole õrna aimugi et palju ma mida tegema pean / sõõma pean..

vb jutt jääb mul nati segaseks .. se on vist sellest et ma ei tea enda "probleemi" ja ma lihsalt lampi üritan midagi seletada :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis teen ka offtopicut: Äa Sa alla küll taha nüüd võtta, ise olen pmst samades mõõtmetes, 176 cm ja 70 kilo. No kaalu langetada küll ei tahaks. Arvan ka, et kiire kaalulangus kasvueas pole vast ka kõige parem asi. Toitumise kohta loe aga siit samast lehelt artikleid jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siis teen ka offtopicut: Äa Sa alla küll taha nüüd võtta, ise olen pmst samades mõõtmetes, 176 cm ja 70 kilo. No kaalu langetada küll ei tahaks. Arvan ka, et kiire kaalulangus kasvueas pole vast ka kõige parem asi. Toitumise kohta loe aga siit samast lehelt artikleid jms.

Njaa.. seda ka olen mõelnud jah , et ega se väga hea pole kasvueas , aga noh mitte et ma otseselt tahaksin mingi hullult dieeti pidada jms , vaid nagu lihsalt tahaks siis kuimitte kaalu langetada vaid siis rasva[peki] asemele midagi "paremat" saada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×