Jump to content
Merkaya

Kaalu langetamine

Recommended Posts

Tere, ma olen 16 aastane neiu, ma kaalun umbes 60 ja olen 162cm pikk. Soov oleks siis kaalu langetada kuskil 55 peale. Kuu ajaga oleks mõistlik, siis umbes natuke üle 1 kg nädalas kaotada.

Hommikusöögiks on lahja jogurt ja leivakuivikud, vahel õuna, rohelist teed või keedan muna.

Lõunaks keedan porgandeid, kapsast, kanafileed või kala. Mõnikord söön puuvilju, enamasti õunu. Ei söö korraga palju.

Ning õhtul 6 ajal söön ka veel natuke midagi. Muna, prgandit vms. Olen loobunud rasvast, magustast, rämpstoidust.

Peale kuut enam ei söö. Kõht ei lähe tühjaks ka. trenni teen kaks korda nädalas. Tantsimine. Toidukordade vahel tarvitan palju vett.

Esimese nädalaga kaotasin 2cm kintsuümbermõõdust, aga enam pole tulemusi näha.

Mida arvate sellest ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu teada rasvast täiesti loobuda ei tohiks...ma ise ei oska selle kohta eriti rääkida sest kasutan toidukava aga ma soovitan natuke otsingust selle toitumise kohta uurida siis saad enamvähem teada milline see õigete ainete kogus olema peaks päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, ma olen 16 aastane neiu, ma kaalun umbes 60 ja olen 162cm pikk. Soov oleks siis kaalu langetada kuskil 55 peale. Kuu ajaga oleks mõistlik, siis umbes natuke üle 1 kg nädalas kaotada.

Hommikusöögiks on lahja jogurt ja leivakuivikud, vahel õuna, rohelist teed või keedan muna.

Lõunaks keedan porgandeid, kapsast, kanafileed või kala. Mõnikord söön puuvilju, enamasti õunu. Ei söö korraga palju.

Ning õhtul 6 ajal söön ka veel natuke midagi. Muna, prgandit vms. Olen loobunud rasvast, magustast, rämpstoidust.

Peale kuut enam ei söö. Kõht ei lähe tühjaks ka. trenni teen kaks korda nädalas. Tantsimine. Toidukordade vahel tarvitan palju vett.

Esimese nädalaga kaotasin 2cm kintsuümbermõõdust, aga enam pole tulemusi näha.

Mida arvate sellest ?

Et siis loobusid rasvast ...

ega sul juhuslikult enesehävituslikke kalduvusi ole?

Ise mõtlesid tolle kenjaalse tjeedi välja või soovitas keegi?Sel juhul peab soovitaja sind ikka südamest vihkama.

Üldiselt - kui ikka ise ei oska,pöördu asjatundja poole;soovitavalt kiiresti.

Kuu aega organismi rasvadeta hoida sinu vanuses ..., :lol:

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale kuut enam ei söö. Kõht ei lähe tühjaks ka.

Kas lähed hiljemalt kell 21.00 magama? See pärast kuut mitte söömine ei ole just kuigi tark tegu.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
*Ma tahtsin kirjutada rasvastest toitudest. Vaadake toiduaineid, neis on juba rasva sees.

Suurusjärgu võrra vähem,kui vajad.

Kordan soovitusst ;kui ei oska endale kava koostada - ja sa EI OSKA - siis telli asjatundjalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas toidad ennast või kassi :lol: Mul sõi kass ka rojkem päevas ja oli ka heas vormis :D Üldiselt on kõike ikka suht vähe. Siin see põhjus ongi, miks mõõdud enam vähene :lol:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no rasvast küll pole mõttet loobuda, loobu parem puuviljdest ja tarbi õunu mõõdukas koguses, 1spl olliiviõli hommiku ja 1spl kalaõoli õhtu kindlasti aitavad kiiremini rasva põletada;) + võiksid 4x süüa , see peale 6-te mittesöömine on ka vale, söö siis kui tahad aga vaata mida.Ära palju vett tarbi enne söömist, maomahla konsentratsioon muutub lahjemaks ja seedib kehvemini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no rasvast küll pole mõttet loobuda, loobu parem puuviljdest ja tarbi õunu mõõdukas koguses, 1spl olliiviõli hommiku ja 1spl kalaõoli õhtu kindlasti aitavad kiiremini rasva põletada;) + võiksid 4x süüa , see peale 6-te mittesöömine on ka vale, söö siis kui tahad aga vaata mida.Ära palju vett tarbi enne söömist, maomahla konsentratsioon muutub lahjemaks ja seedib kehvemini.

Toidu seedimiseks on just vedelikku vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×