Jump to content
LaizeN

Trenn..

Recommended Posts

tean, et siin on toitumisest ja kõigest palju-palju kirjas..

Ise leidsin üli hea artikli http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=1139

tahaksin veel küsida paari asja:

1)Milline peaks olema hommikusöök..Väga valgurikas ja süsivesikute vaene..

2)Millal oleks kõige kavalam tarbida süsivesikuid, nii, et nad hommikul kõhu pealt ei leiaks..

Põhieesmärk on ikkagi lame kõht, ei tegele enam eriti jõusaaliga..See väike lihasmass mis tuli, pole ka hull, kui see kõik ära läheb, tahaks suveks peen olla :P

see on küll kulturistide foorum, kuid tahaks teada üksikasjalikult(suhteliselt) nendele kahele lihtsale küsimusele.. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1)Milline peaks olema hommikusöök..Väga valgurikas ja süsivesikute vaene..

Omlett, härjasilmad.

2)Millal oleks kõige kavalam tarbida süsivesikuid, nii, et nad hommikul kõhu pealt ei leiaks..

Pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tean, et siin on toitumisest ja kõigest palju-palju kirjas..

Ise leidsin üli hea artikli http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=1139

tahaksin veel küsida paari asja:

1)Milline peaks olema hommikusöök..Väga valgurikas ja süsivesikute vaene..

2)Millal oleks kõige kavalam tarbida süsivesikuid, nii, et nad hommikul kõhu pealt ei leiaks..

Põhieesmärk on ikkagi lame kõht, ei tegele enam eriti jõusaaliga..See väike lihasmass mis tuli, pole ka hull, kui see kõik ära läheb, tahaks suveks peen olla :P

see on küll kulturistide foorum, kuid tahaks teada üksikasjalikult(suhteliselt) nendele kahele lihtsale küsimusele.. :(

1) Hommikusöök peab olema ikka selline, millega ennast hästi tunned. Kellele sobib valgurikas, kellele traditsiooniline hommikusöök. Mina olen proovinud ka valgurikast, aga eelistan ikkagi vana head putru (kaera-, tatra-, vms puder).

2) Minu arust pole sellel ajal suurt vahet, tähtis on ikkagi nende kogus, mis Sa päeva jooksul tarbid.

Seda ei saa võtta üheselt, tähtis on ikka see, mis Sulle mõjub ja kuidas Sina ennast tunned.

Ega Sa enne teada ei saa kui ära ei proovi - erinevaid võimalusi.

Minu arust on igal ühel oma teooria ja sobiv on see, mis Sinu puhul töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on hommikusöök pigem süsivesikuterikas, maiustada võib hommikuti ja peale trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×