Jump to content
pasun

küsimus treeningu kohta

Recommended Posts

selline küsimus, et kasutan fitness.ee sellist http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=14 treeningkava, kuid kuna ma vana jooksja siis jalad tugevamad kui ülakeha. kas seda treeningkava oleks tark kasutada niimoodi et esmasp. Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht, teisip. Õlg, selg, kõht, alaselg neljap. esiosa, reie tagaosa, säär , reede sama mis esmasp. ja laup. sama mis teisip. või on seda hoopiski liiga palju? treeninud olen 3 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei oleks, sul jõusaali staazi ikka väga vähe ja nädalast kahte suurtlihasgruppi kaks korda teha ei soovitaks nii vara. Aga eks ise sa tead kõige paremini, meie teame sinust ainult seda viite rida siin foorumis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline küsimus, et kasutan fitness.ee sellist http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=14 treeningkava, kuid kuna ma vana jooksja siis jalad tugevamad kui ülakeha. kas seda treeningkava oleks tark kasutada niimoodi et esmasp. Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht, teisip. Õlg, selg, kõht, alaselg neljap. esiosa, reie tagaosa, säär , reede sama mis esmasp. ja laup. sama mis teisip. või on seda hoopiski liiga palju? treeninud olen 3 kuud.

Mis su eesmärk on? Kuna sa ütled, et oled vana jooksja, siis arvan et jalgadel sul lihas massi suurt pole vaid jõudu ja sa tahad ka ülakeha jõudu suurendada, kui mitte suurt lihasmassi? Kui ikka 3 kuud alles treeninud ja soovid lihasmassi edasi kasvatada, siis parem kasuta seda kava "Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" 3 kuud või rohkem ja siis järgmisena see variant, mis sa nüüd teha tahad, aga eks kavadega on ikka nii et vastavalt oma võimalustele tuleb nad enda jaoks ümber teha, kui muidugi oskad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis su eesmärk on? Kuna sa ütled, et oled vana jooksja, siis arvan et jalgadel sul lihas massi suurt pole vaid jõudu ja sa tahad ka ülakeha jõudu suurendada, kui mitte suurt lihasmassi? Kui ikka 3 kuud alles treeninud ja soovid lihasmassi edasi kasvatada, siis parem kasuta seda kava "Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" 3 kuud või rohkem ja siis järgmisena see variant, mis sa nüüd teha tahad, aga eks kavadega on ikka nii et vastavalt oma võimalustele tuleb nad enda jaoks ümber teha, kui muidugi oskad.

tahaks jõudu suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahaks jõudu suurendada.

Jõuga on nüüd selline asi, et algul tuleb seda küllaga ja tahes tahtmata ka lihasmassi, aga mingi aeg (umbes 2a pärast korralikult treenimist) hakkavad jõunäitajate kasv aeglustuma ja siis et jõudu tuleks juurde tuleb hakata sööma ja natuke ka rasva juurde võtma ning lihasmassi kasvatada. Lahendus on nö. selline, et kui sa tahad ainult jõudu, aga mitte lihasmassi, siis pm. pead sööma päevas optimaalselt st. et pead sööma nii palju energiat(toitu) sisse kui päevas kuluta ja mitte rohkem, vastasel korral hakkab lihas rohkem kasvama. Sedasi toimides jõud kasvab küll mingi aeg nagu esimese lauses mainitud ja siis areng peatub, sest et jõudu tuleks peavad ka lihased kasvama. Selle piirini jõudes(piiri all mõtlen seda kus sa enam ei taha jõudu juurde) peab treening pm. jääma samaks ja söömine ehk. hakkad säilitama vormi. Treening kava võib jääda see mida ma ennem soovitasin. Natuke segane jutt vb, aga ei tea ju mis pikemad eesmärgid sul on ja pikalt lahti seletada, oleks keeruline.

Selline vastus siis sellepärast, et sa tahad ainult jõudu ja mitte lihasmassi ja ma ei tea kui palju sa tahad jõudu arendada ja kui palju sa sellega kaasnevat lihasmassi tahad :P Loodan, et said natuke abi, kui midagi arusaamatuks jäi, küsi üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×