Jump to content
lahmaator

kõhulihased

Recommended Posts

Tere jälle.

Tahtsin siis seekord küsida,et kuidas saada kõhulihased vällja?

Olen Jõusaaliga tegelenud 1a ja 5 kuud olen kogu see-aeg teinud kõhulihaseid päevas vähemalt 200korda.

Vahepeal nädalas 3 korda vahepeal 4 ja vahepeal isegi 6.

Keha ümmbermõõdust olen kaotanud sellega 11 cm.(Olen selleks teinud ka hullult füüsilist)

Kõhulihaseid on küll näha kui peale trenni kõhulihaseid teen ja siis hullult pingutan.

Aga peal on ikka selline rasva ja nahakiht,

et mis peaks selleks tegema et saada suveks kõhulihased ilusti vällja?

Minust siis pilt siin ka :Phttp://www.rate.ee/show.php?id=13157409

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildi järgi tundub seda rasvakest ikka kõikjal veel olema. Aga probleem selles, et kui nüüd ka selle viimase põletad, siis jää sust enam midagi eriti järgi, kuna liha ka seal all ikka vähe :P Aga muidu ikka saab nad nähtavaks õige menüüga, trennist aint piisa :(

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jälle.

Tahtsin siis seekord küsida,et kuidas saada kõhulihased vällja?

Olen Jõusaaliga tegelenud 1a ja 5 kuud olen kogu see-aeg teinud kõhulihaseid päevas vähemalt 200korda.

Vahepeal nädalas 3 korda vahepeal 4 ja vahepeal isegi 6.

Keha ümmbermõõdust olen kaotanud sellega 11 cm.(Olen selleks teinud ka hullult füüsilist)

Kõhulihaseid on küll näha kui peale trenni kõhulihaseid teen ja siis hullult pingutan.

Aga peal on ikka selline rasva ja nahakiht,

et mis peaks selleks tegema et saada suveks kõhulihased ilusti vällja?

Minust siis pilt siin ka :Phttp://www.rate.ee/show.php?id=13157409

Mina ei saa mitte aru,mida sa poolteist aastat jõusaalis oled teinud.Et ümbermõõt kahaneb - tore.Aga lihased?

Treener seal ikka on?Mingi normaalne kava ... ;kuigi,otsustades fraasi olen kogu see-aeg teinud kõhulihaseid päevas vähemalt 200korda järgi - ei ole.

Nii et tegutsed omaenda kenjaalsusest.

Krt,sulle ei saa isegi rasvapõletust soovitada,sa muutud siis ju üleüldse astraalkehaks.

Üldiselt - et jõusaalis käid,on tubli.Nüüd tuleks veel hakata normaalselt trenni kah tegema - mitte hullult füüsilist ja 200 korda kõhulihaseid iga päev - vaid normaalse kava järgi ja soovitavalt treeneri käe all.Ja ka toitumine peab olema normaalne - ka selleks on kava vaja.

Kui sul jõusaalis korralikku treenerit ei ole,siis pöördu siin asjatundjate poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×