Jump to content
isabel123

toitumine

Recommended Posts

Käin 3x nädalas hommikuti trennis. Eesmärk on siis kaalulangetada. ning tekkis selline küsimus, et kas siis on hea süüa enne trenni. Käisin personaaltreeneri juures ka ning tema tegi mulle toitumiskava.

Hommikuti söön siis kauss kelloggsit (fitnessi), 2 muna, täisteraleib singiviiluga ja kohv. Kas enne trenni sellist toidukogust süüa on palju? Söön umbes tund aega enne trenni. :P

Muudetud kasutaja isabel123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treener tegi kava miks siis siit küsida teiste arvamust ja pealegi ise ju siiki tunned kas palju või vähe, Kalmusele oleks see kindlasti hambaaugu täiteks! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii palju kui ma aru saanud olen on kohv kahjulik.

Enne trenni on sul vaja rohkem süsivesikuid.

50:50 , ületarbimine kahjulik, üle 5 tassi päevas, enne trenni kahjulik südame probleemidega inimesel, muidu kohv kasulik ikka, võimas rasvapõletaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin 3x nädalas hommikuti trennis. Eesmärk on siis kaalulangetada. ning tekkis selline küsimus, et kas siis on hea süüa enne trenni. Käisin personaaltreeneri juures ka ning tema tegi mulle toitumiskava.

Hommikuti söön siis kauss kelloggsit (fitnessi), 2 muna, täisteraleib singiviiluga ja kohv. Kas enne trenni sellist toidukogust süüa on palju? Söön umbes tund aega enne trenni. :P

Kui tahad mingit vastust saada, siis pane kogu menüü ja enda vanus, kaal ja pikkus ka ikka :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad mingit vastust saada, siis pane kogu menüü ja enda vanus, kaal ja pikkus ka ikka :P

Pikkus siis 163 kaal 62 ja vanus 20

Plaan siis oleks esialgu 55kg kaal saada.

Hommik 6.30

Kauss Fitnessi kelloggiseid

2muna

täisteraleib singiviiluga(kalkuni v kana sink)

kohv

Trenn u 1,5-2h

Lõuna 11-12.00

Söön kusagil väljas. Tavaliselt siis kahe keedukartuliga rohke toorsalatiga ilma kastmeta ning liha(koteltt) või kana või kala oleneb mis menüüs on.

Vahepala 15.00

200g kodujuustu meega/moosiga või 200g kohupiima 30g pähkleid

Õhtu 19.00

200g Kodujuustu tomati ja kurgiga ning 2spl maitsestamata jogurtit

või

1 muna, 2 munavalget praen pannil lisan natuke kana v tuunikala

ning iga õhtul omega 3 rasvhappe kapsli

Päevas siis 1500kcal, treener ütles et kui kaal hakkab kiiresti langema pean toidukoguseid suurendama, praegu olen 2 nädalaga kaotanud 2 kg mis on norm, ma arvan

Muudetud kasutaja isabel123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad mingit vastust saada, siis pane kogu menüü ja enda vanus, kaal ja pikkus ka ikka :P

Pikkus siis 163 kaal 62 ja vanus 20

Plaan siis oleks esialgu 55kg kaal saada.

Hommik 6.30

Kauss Fitnessi kelloggiseid

2muna

täisteraleib singiviiluga(kalkuni v kana sink)

kohv

Trenn u 1,5-2h

Lõuna 11-12.00

Söön kusagil väljas. Tavaliselt siis kahe keedukartuliga rohke toorsalatiga ilma kastmeta ning liha(koteltt) või kana või kala oleneb mis menüüs on.

Vahepala 15.00

200g kodujuustu meega/moosiga või 200g kohupiima 30g pähkleid

Õhtu 19.00

200g Kodujuustu tomati ja kurgiga ning 2spl maitsestamata jogurtit

või

1 muna, 2 munavalget praen pannil lisan natuke kana v tuunikala

ning iga õhtul omega 3 rasvhappe kapsli

Päevas siis 1500kcal, treener ütles et kui kaal hakkab kiiresti langema pean toidukoguseid suurendama, praegu olen 2 nädalaga kaotanud 2 kg mis on norm, ma arvan

500g nädalas on tervislik piir, aga kilo ei tapa ka ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad mingit vastust saada, siis pane kogu menüü ja enda vanus, kaal ja pikkus ka ikka :P

Pikkus siis 163 kaal 62 ja vanus 20

Plaan siis oleks esialgu 55kg kaal saada.

Hommik 6.30

Kauss Fitnessi kelloggiseid

2muna

täisteraleib singiviiluga(kalkuni v kana sink)

kohv

Trenn u 1,5-2h

Lõuna 11-12.00

Söön kusagil väljas. Tavaliselt siis kahe keedukartuliga rohke toorsalatiga ilma kastmeta ning liha(koteltt) või kana või kala oleneb mis menüüs on.

Vahepala 15.00

200g kodujuustu meega/moosiga või 200g kohupiima 30g pähkleid

Õhtu 19.00

200g Kodujuustu tomati ja kurgiga ning 2spl maitsestamata jogurtit

või

1 muna, 2 munavalget praen pannil lisan natuke kana v tuunikala

ning iga õhtul omega 3 rasvhappe kapsli

Päevas siis 1500kcal, treener ütles et kui kaal hakkab kiiresti langema pean toidukoguseid suurendama, praegu olen 2 nädalaga kaotanud 2 kg mis on norm, ma arvan

Tundub ju kõik täiesti ok olema. Hommikuks enne trenni ka söök täiesti ok. Ilma söömata ära sinna roni. Kaalu langus on ka täiesti normaalne, kui kuus 3-4 kg kaotad. Kuid parim lahendus on ikkagi , kui pöördud oma küsimustega oma treeneri poole. Jõudu :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×