Jump to content
ristokru

Kitsalt surumine(triitseps)

Recommended Posts

Tahaks siis teada kui palju peab olema kätte vahe? Ise siiani hoidnud 30 cm. on see normaalne?

Kasutan suurt raskust ja kui vahek käsi viimase 2 lükkega natuke läheb kehakõrvalt laiemaks , see väga hull ju ei tohiks olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

point selles, et hoida käed võimalikult keha ligi, kui liiga kitsalt kangi hoida, siis kipuvad küünarnukid väljapoole minema ning ses suhtes on enam-vähem õlgade laiuselt kõige lihtsam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle harjutuse korral on ka vist individuaalne see, kui kitsalt kangist hoida, kuna mõne puhul võib õlgadest veidi kitsama haarde puhul randmed ära vigastada pika peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina nii kitsalt ei tee, kui harjutustepangas OTT näitab (surub liialt randmeid, aga eks see on mu paindumise viga), aga 30-40 cm vahe kätel täitsa normaalne.

Viimaste korduste ajal, kui raskeks läheb, vajuvad ka minu küünarnukid rohkem laiali, ideaalis aga püüa nad ikka hoida nii keha ligi kui võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina nii kitsalt ei tee, kui harjutustepangas OTT näitab (surub liialt randmeid, aga eks see on mu paindumise viga), aga 30-40 cm vahe kätel täitsa normaalne.

Viimaste korduste ajal, kui raskeks läheb, vajuvad ka minu küünarnukid rohkem laiali, ideaalis aga püüa nad ikka hoida nii keha ligi kui võimalik.

Täpselt nii ma ka teen :( Siis ikkagi norm. Lihtsalt ükspäev vaatasin kuidas Ott tegi seal harjutustepangas ja proovisin ka, ranne pidi ära murduma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu eelpool mainitud, siis see suht individuaalne.

Ise jätan käte vahele yhe rusika laiuse. Minu jaoks asi töötab ja randmega pole kah probleeme ( igaksjuhuks kasutan randmetoestusega kindaid ).

Kui sulle sobib 30 cm, siis nii see ka jäta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×