Jump to content
Madz

kang, pink ja hantlid

Recommended Posts

Lugu siis selline, et ma olen mõelnud hakata jõudu tegema ja tellisin ära tõstepingi anttilast ning sama kangi mis pildi peal. http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...ategoryId=24153

Ise olen 16, kaalun 59 kg, pikkust on 181 cm ja surusin koolis viimati eelmine aasta 45 kg :P

Et soov oleks siis selle agregaadiga kuidagi lihastesse saada ning kas keegi saaks soovitada mingeid harjutusi, et mitu korda ühte asja läbi ja mitu teist jne. Mida peaksin sööma, et asi edeneks? Mul kodus veel 2 reguleeritavat 10 kg hantlit. Endal pole üldse raha, et mingeid kavasid osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oota see kang on ka komplektis?

Iseenesest väga otstarbekas asi peaks ütlema :P

Komplektis pole aga ma tellisin selle kangi eraldi tonniga ja see 50 kg.

Oot aga kui ma surun 45 kg max, siis palju peal peab olema et ära suruksin 10 korda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ex sa ise katsetad, paljuga ja surud 10 kordust. ex algul hakkab suht kiiresti juurde tulema, nii et see 50 kg jääb sulle kiiresti kergeks ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Komplektis pole aga ma tellisin selle kangi eraldi tonniga ja see 50 kg.

Oot aga kui ma surun 45 kg max, siis palju peal peab olema et ära suruksin 10 korda?

50kg jääb sulle küll kiiresti väheks kui see on kang koos raskustega.

Seeriaid tehakse tavaliselt 60-80% maksist. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus et kui kangi surud üles, siis see treenib kolm- ja kakspealihast, aga kuidas rinnalihaseid treenida saab?

Kangi surumine lamades treenibki rinnalihaseid. Mida laiem haare seda intensiivsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus et kui kangi surud üles, siis see treenib kolm- ja kakspealihast, aga kuidas rinnalihaseid treenida saab?

see trenninbki tegelt rinnalihast.Kui ma õieti su jutsut aru sain

Tseki ringi siin lehel saad rohkem teada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal pole raha et proteiini ega valku osta, aga kas ma saan nt neid aineid tavalisest toidust mida sisse söön. Kanamunas pidi palju valku olema, aga kust seda proteiini saada? muidu mul muskel nagu üldse enam ei kasva, väike pähkel on, igapäev olen mingi aasta otsa hantlitega biitsepseid ja triipsepseid treeninud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal pole raha et proteiini ega valku osta, aga kas ma saan nt neid aineid tavalisest toidust mida sisse söön. Kanamunas pidi palju valku olema, aga kust seda proteiini saada? muidu mul muskel nagu üldse enam ei kasva, väike pähkel on, igapäev olen mingi aasta otsa hantlitega biitsepseid ja triipsepseid treeninud.

Head valgu allikad on kohupiim,kodujuust,juust,muna,liha,kala jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal pole raha et proteiini ega valku osta, aga kas ma saan nt neid aineid tavalisest toidust mida sisse söön. Kanamunas pidi palju valku olema, aga kust seda proteiini saada? muidu mul muskel nagu üldse enam ei kasva, väike pähkel on, igapäev olen mingi aasta otsa hantlitega biitsepseid ja triipsepseid treeninud.

Pea pea, sul pole ju kõik päris selgegi. Võiksid seda foorumit natuke uurida, kasuta otsingut, kasutades erinevaid märksõnu. Aga tegelikult on ikka nii et valk=proteiin!!! Ja et lihas kasvaks peab peab lihas ka taastuma, edasi mõtle nüüd ise mis valesti oled teinud või mõelnud. Igaüks on olnud algaja, tean mida tunned.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pea pea, sul pole ju kõik päris selgegi. Võiksid seda foorumit natuke uurida, kasuta otsingut, kasutades erinevaid märksõnu. Aga tegelikult on ikka nii et valk=proteiin!!! Ja et lihas kasvaks peab peab lihas ka taastuma, edasi mõtle nüüd ise mis valesti oled teinud või mõelnud. Igaüks on olnud algaja, tean mida tunned.

Kas enne ja kohe pärast trenni peab sööma, või ei pea üldse sööma trenni ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×