Jump to content
cust4rd

Vesi

Recommended Posts

Vajab, aga ei joo, nagu mina näiteks. Ma siis teen valesti, et enadale vett ämbriga sisse ei vala?

Kurki söön ma küll minimaalselt, kõige vesisem on mu menüüs ehk õun, neid läheb ikka kilo päevas. Samas kohvi ja õlu vedelikuna arvesse ei lähe, kuna viivad organismist vett rohkem välja kui ise sisaldavad. Näiteks üks tass keskmise kangusega kohvi = miinus kaks tassi vedelikku.

Aga eks ma suht piiripeal seda vatt tarbin tõesti on olnud hetki kus on äkki tekkinud seletamatu janu, sel päeval on siis joodud ikka rohkem kuigi eelnevalt pole olnud tavapärasest rutiinist (trenn, kuum ilm, saun) mingit muutust. Vaikselt tekkinud võlg pakun. Eks ma olen sedasorti tegelane siis, et pean ennast natuke sundima jooma. Mingi signaali rike, lühis, pikad juhtmed keha ja aju vahel. :D

Kuna sa sööd suht palju valgurikast toitu, kas sa janu ei tunne? Minul on küll peale kalatoitude söömist suurem veevajadus, vaevalt, et kalad ujuda tahaksid. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vajab, aga ei joo, nagu mina näiteks. Ma siis teen valesti, et enadale vett ämbriga sisse ei vala?

Kurki söön ma küll minimaalselt, kõige vesisem on mu menüüs ehk õun, neid läheb ikka kilo päevas. Samas kohvi ja õlu vedelikuna arvesse ei lähe, kuna viivad organismist vett rohkem välja kui ise sisaldavad. Näiteks üks tass keskmise kangusega kohvi = miinus kaks tassi vedelikku.

Aga eks ma suht piiripeal seda vatt tarbin tõesti on olnud hetki kus on äkki tekkinud seletamatu janu, sel päeval on siis joodud ikka rohkem kuigi eelnevalt pole olnud tavapärasest rutiinist (trenn, kuum ilm, saun) mingit muutust. Vaikselt tekkinud võlg pakun. Eks ma olen sedasorti tegelane siis, et pean ennast natuke sundima jooma. Mingi signaali rike, lühis, pikad juhtmed keha ja aju vahel. :D

Miks kohvi ja õlu vedelikena arvesse ei lähe? Oma osa nad vedelikubilanssi annavad, aga et see nende puhul negatiivne on, see on teine teema. Vaevalt, et õlu, mida sa sisse jood, välja urineerides sama koostisega on, kuigi värv võib olla. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks kohvi ja õlu vedelikena arvesse ei lähe? Oma osa nad vedelikubilanssi annavad, aga et see nende puhul negatiivne on, see on teine teema. Vaevalt, et õlu, mida sa sisse jood, välja urineerides sama koostisega on, kuigi värv võib olla. <_<

Juhtusin seda kunagi mingist toitumisalasest raamatust lugema. Eks selles ole tõtt ka, kui juua söögi juurde õlut või siis kohvi ajab ikka kiirelt WC sse küll. Samas kui juua paljast vett, mahla siis sellist tungi ei ole. Tühja kõhu puhul neid jooke tarbides tekib küll tunne , et jäädki sinna asutusse soristama.

Vaevalt, et õlu, mida sa sisse jood, välja urineerides sama koostisega on, kuigi värv võib olla. :D

Seda kindlasti mitte, oma osa sellest said nii keha kui vaim, lihtsalt vett välja viib see 0,5 l õlut rohkem kui 0,5l. Kui nüüd muidugi "traditsioone" järgida ja õlle kõrvale kuivatatud soolakala närida, siis pole pissimisega jupp aega muret.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×