Jump to content
tõunii

Tegijad, mis arvate?

Recommended Posts

Kui seda iga päev teha, on see väga effektiivne. Tähtis ei olegi harjutuste järjekord ja need täpsed puhkepauside pikkused, vaid kui sul on tõesti viitsimist näiteks aasta aega iga päev 5 minutit kõhulihaseid treenida, siis on sixpack kindel. Toitumine kah muidugi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea kas just aasta aega,mõni vend siin saavutas six packi kahe kuuga,tehes ühte harjutsu 3x10 ja igapäev B)

Kuksil on ka teema selle kohta

Hmm.. no, ma proovin järjekindlalt teha näiteks kuu aega, iga päev siis, ja igat asja nendest 3est, mis olid seotud maaslamamisega niikaua, kui jõuan :D

Loomulikult ma ei oota mingit tulemust kuu ajaga, aga ma usun, et kindlasti on sellest veidikenegi abi!

Suveks peab ikka midagi normaalset ka kõhule saama, mitte.. mitte midagist :D

Muudetud kasutaja tõunii poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib sellisest asjast kasu ka olla?

Täna proovisin, kõht andis tunda pärast :D

No proovisin täitsa järele, väga hästi mõjus .Kõhulihased olid järgmine päev isegi valusad .Kindlasti hakkan neid harjutusi ka edaspidi tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No proovisin täitsa järele, väga hästi mõjus .Kõhulihased olid järgmine päev isegi valusad .Kindlasti hakkan neid harjutusi ka edaspidi tegema.

Nojah, laseme siis koos, ja mönuga!

Ee, küsimus.

Kas ise teed täpselt selle video järgi? Umbes niikaua, kui suudad, et terve treening kestaks ~3 min?

Muudetud kasutaja tõunii poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle staatilise faasi kasulikkuses julgen kahelda, aga see esimene harjutus on mul endalgi kavas sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle staatilise faasi kasulikkuses julgen kahelda, aga see esimene harjutus on mul endalgi kavas sees.

Staatikal on oma koht treeningsüsteemis. Tegu on samasuguse stressi-vahetusega lihase jaoks, nagu iga teisegi kava vahetuse puhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×