Jump to content
scubamonkey

Mis võib juhtuda ilusate inimestega

Recommended Posts

Koera irve näol tõstsin eile hantlit. Seeriate vahel taastasin organismi eriti jubada Selveri laadalt ostetud veiniga. Olin valmis juba Kiivika endaga disskussiooni laskuma teemal veinist tulenev plahvatuslik jõud. Enesekindel naeratus kadus näolt nagu venemaa kodaniku hääletussedel enne lõpliku kokkuvõtet kui avastasin, et olin treeningvahendile tavalisest vähem raskust asetanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ükskord sai õluse peaga jõusaalis mütatud, ja tegin absoluutselt kõik rekordid üle. Jõutõmme, kükk, lamades surumine. Tegemist oli siis eksperimendiga (uurida alkoholi mõju trennis), mis peale ühe rekordi purustamist innustas järgmist proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi point selle joomisega on jah. Kunagi pidime koolis tegema siis teste (füüsilisi) Poisid aga käisid eelmisel õhtul joomas ja olid hommikul aint 3 h maganud. Siis läks testi tegemiseks ja mida kuradit. Poisid, kes käisid joomas, tegid kõik oma parimad tulemused, mis nad kunagi teinud on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama asja olen tundnud ka ise kui paaril korral on reedeõhtune pidu laupäevahommikuseks trenniks natuke sisse jäänud. Rauda pole sellises olekus proovinud tõsta, aga intervalltreening ning eriala läheb küll.

Samas on meil ka väga vastupidiseid näiteid sellest kuidas sarnased tingimused mõjuvad erinevatele inimestele erinevalt ning mõni ei ühenda sellises oleksu enam asju üldse ära - eriti just erialase töö osas. Ja no intervalltreeningud on sellisel juhul ka väga kiired lõppema.

Ise arvan, et pole väga tervislik lahendus.

Muudetud kasutaja sweals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teema algataja on ilmselt hull, segast imelikku juttu ajab siin, mitte esimest korda.

aga mis nina valgeks tegemisse puutub siis, arnoldgi kirjutas oma raamatus et amfetamiini ja kokaiini pannakse ning efedriini. ka filmides on näha olnd et tippkulturistid panevad setroididele lisaks erguteid nagu metamfetamiini, see annab muidugi powerit ja hullult tahtmist juurde. näiteks branch warreni treening videot vaadata siis tundub ka nagu oleks lisaks steroididele ergutite laxu all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll alkoholiga veres hulga lihtsam treenida. Alkoholi tarbimisel laienevad veresooned ja keha varustamine hapniku ja toitainetega on palju kiirem. Olen ka ise seda kogenud. Sellega tekkis selline küsimus, et kas alkohol on dopinguainete nimekirjas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ka pärast pidu trenni mindud, aga mingit soorituse paranemist ma küll ei näinud. Pigem polnud võhma ja süda peksis kõrvust välja. Ei olnud meeldiv ja võimalusel seda ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll alkoholiga veres hulga lihtsam treenida. Alkoholi tarbimisel laienevad veresooned ja keha varustamine hapniku ja toitainetega on palju kiirem. Olen ka ise seda kogenud. Sellega tekkis selline küsimus, et kas alkohol on dopinguainete nimekirjas?

kui see nii oleks siis kulturistid, jõutõstjad jm. sportlased jooksid alati enne trenni.

huvitav kui alko veresooni laiendab kuidas ta siis vererõhku tõstvat? siis peaks langetama!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale alko tarbimist järgmisel päeval (kaineks saades?) pidavat testo tase kõrgem olema (joobes olles vist vastupidi, madalam), äkki võib sellest põhjust otsida (nende puhul, kellele see mõjub") Samas on ikkagi suur oht ennast vigastada, ei soovitaks ei soobes olles ega vahetult peale seda saali ronida.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on hoopis vastupidi. Kui eelmisel päeval olen joonud, siis järgmine päev ei ole üldse mõtet trenni minna. Lihtsalt ei tule sellest trennist midagi ja kõik. See on üks põhjustest, miks ma alkoholi tarbimise maha jätsin. Nii palju, kui mina lugenud olen, siis alkohol, vastupidi, takistab hapniku ligipääsu lihastesse. Selle tulemusena peaksid tulemused langema ja minu puhul langevadki. Ma ei tea, mis imemehed teie olete...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meditsiiniloengutest mäletan, et kõrgelt kukkumise korral (mille mõne arvates minagi läbi teinud olen) saavad vähem vigastusi purjus inimesed ja väikesed lapsed. Kuidas see plahvatusliku jõuga seotud on, vajab veel põhjalikumat uurimist. Küll aga inimesed, kes oskavad asjale täpse vastuse anda on teretulnud kommenteerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koera irve näol tõstsin eile hantlit. Seeriate vahel taastasin organismi eriti jubada Selveri laadalt ostetud veiniga. Olin valmis juba Kiivika endaga disskussiooni laskuma teemal veinist tulenev plahvatuslik jõud. Enesekindel naeratus kadus näolt nagu venemaa kodaniku hääletussedel enne lõpliku kokkuvõtet kui avastasin, et olin treeningvahendile tavalisest vähem raskust asetanud.

Järgmine kord võta kaine matemaatikat jagav sõber kaasa ja võid jätkata koera irve ja odava veiniga eksperimenteerimist.Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koera irve näol tõstsin eile hantlit. Seeriate vahel taastasin organismi eriti jubada Selveri laadalt ostetud veiniga. Olin valmis juba Kiivika endaga disskussiooni laskuma teemal veinist tulenev plahvatuslik jõud. Enesekindel naeratus kadus näolt nagu venemaa kodaniku hääletussedel enne lõpliku kokkuvõtet kui avastasin, et olin treeningvahendile tavalisest vähem raskust asetanud.

vahelduseks täitsa huvitav experiment, kuid aastast aastasse ei vea välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×