Jump to content
Poiss73

Küsimus

Recommended Posts

Et tekkis siis selline loll küsimus , et kui peale rasket jõusaali trenni sõidan veel 12 km trenazööriga või jooksen 30 min , kas see teeb trennile halba ?

Sama küsimus ka siis saunas käigu kohta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et tekkis siis selline loll küsimus , et kui peale rasket jõusaali trenni sõidan veel 12 km trenazööriga või jooksen 30 min , kas see teeb trennile halba ?

Sama küsimus ka siis saunas käigu kohta..

Kusjuures kusagil kirjutati küll,et saun pole kasvamiseks hea :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et tekkis siis selline loll küsimus , et kui peale rasket jõusaali trenni sõidan veel 12 km trenazööriga või jooksen 30 min , kas see teeb trennile halba ?

Sama küsimus ka siis saunas käigu kohta..

saun võib südamele mõjuda, liigne aeroobne kortisooli tõus , kuid vanasti tegin samamoodi kaalu langus oli (y) massi ajal mõttetu see liigne aeroobne, eks see minu arusaam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures kusagil kirjutati küll,et saun pole kasvamiseks hea :rolleyes:

See ongi nii saun ei ole kasvamiseks hea peale trenni :D

Aga muidu kui keegi veel ei tea siis kõige paremini saab lihased soojaks enne rasket jõu trenni käija saunas mitte väga kaua!!!! Saad lihased hästi soojaks ja anna minna Niimodi tegi Arnold Shwartzeneger ja paljudki teised =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pidand see saun midagi nii kahjulik olema,kui mõislikult seal olla.

Liiga suur kuumus/palavus,viis vist lihastest vee välja.vms.Jällegi minu meeldetuletused siin uuritu põhjal,aga palun jällegi,sooviks targemate/kogenumate arvamust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale jõusaali ei ole mõtet joosta 30 minti ega intensiivselt aeroobset teha. Ainult juhul kui sa oled oma alal proff ja tead mida teed. Väike saun ei tee paha, aga mingi leiliviskamine ja vaatamine, kes suudab kauem olla peaks kindlasti ära jääma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja millega sa selle ära põhjendad?

loe mu eelmist postitus, kus oli link. Seal ei soovitata teha seda ja põhjendatud minu meelest päris pikalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna teemaalgataja vist ei viitsinud alguses seda teksti seal lugeda, siis kui nüüd vaatab, siis lisan, et seal on kõik kirjas mida ei tohi teha. See sissejuhatuses kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×