Jump to content
arrow

Massilisajad

Recommended Posts

Esmapilgul jääb silma kohe see:

"Ühe annusega 1040 kalorit!"

See tähendab seda, et saad ca 1000kcal mahus energiat, päris palju tööd tuleb ikka teha, et see energia ära kulutada. Tõenäoliselt 3 jõusaali trenni kulutavad sellsie kaloraashi ära, "Tere Kodujuust Light 0,5% 200 g" annab ca 10X vähem energiat- 83 kcal nimelt, seega põhimõtteliselt võiksid süia ära ka 2kg kodujuustu. Et viitan siis sellele, et 1000kcal energiat sisse võttes peaks kindlasti seda oma päevase toidumenüü ja trenniga kooskõlastama, kui päris rasva ei taha minna, mul pole massilisajate kohta kogemust, et niisama vahetult sellised mõtted siis selle lisandi kohta.

Kindlasti tuleks toote kodulehte külastada, seal praeguse lingi all olevat teksti ei julge päris uskuda ja/või sellest jääb väheks veidi, vaatan, et seal on multikeelne tekst üldsegi, ntx "Kaalium" on eesti keeles, vask aga mingis võõrkeeles, ilmselt inglise keeles vast siis:

Copper 0.9 mg 45%

Oleks huvitav kuulda jah arvamusi selle toote kohta.

---

Kodujuustu 10X võrdlusega eksisin, 5X võrdlus sobiks, seal too 200gr pakk annab ca 150kcal:

http://www.tere.eu/?structure=002006006&am...9&rnd=29452

Kodujuust Light 0,5% 200 g

100 g toodet sisaldab keskmiselt:

energiat

83 kcal (352 kJ)

valke

17,7 g

süsivesikuid

1,9 g

rasvu

0,5 g

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sinu jutust aru saades pole sul varem ka massilisajatega isikllikke kogemusi olnud ma arvan...sel juhul tasuks ikkagi alustada millegi lihtsamaga ja optimaalsemaga...alustuseks näiteks FAST-i lisandid muscle+ või mass2 jne...läheb aega mööda siis leiad igalt poolt mujalt ka muud informatsiooni ja õpid asja kohta ning siis tead juba ise mida osta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et põhimõtteliselt ma saan aru et see massilisaja sobiks mulle?

Kuna ma ektomorf ja plaanin kehakaalust juurde võtta?

Aktiivse treeninguga muidugi ja korraliku toitumisega,aga kas on mõtet siis ka massilisajat tarbida?

Terv. Erik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et põhimõtteliselt ma saan aru et see massilisaja sobiks mulle?

Kuna ma ektomorf ja plaanin kehakaalust juurde võtta?

Aktiivse treeninguga muidugi ja korraliku toitumisega,aga kas on mõtet siis ka massilisajat tarbida?

Terv. Erik

Sobib ikka aga see 1040 kalorit on suht julm. Tee korralikult trenni kui seda tarbid muidu võid minna paksuks. :rolleyes::D

// Kas MASS2 on mõtet enne trenni ka tarbida? Tavaliselt söön 200g kohupiima ja joon natuke piima tund enne trenni.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et põhimõtteliselt ma saan aru et see massilisaja sobiks mulle?

Kuna ma ektomorf ja plaanin kehakaalust juurde võtta?

Aktiivse treeninguga muidugi ja korraliku toitumisega,aga kas on mõtet siis ka massilisajat tarbida?

Terv. Erik

Ektomorfile on XXL just hea, ise kasutasin ja ei lähe rasva midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa,nüüd olen dilemma ees.Kas on ikka mul kohe mõtet mingit massilisajat vms kasutama hakata?Ehk proovin ikka toitumis kava järgi toituda.Ja trenni aktiivselt teha.Ja siis kui see arengu seisak või aeglane areng toimub,et siis mõne massilisajaga seda nn tagant tõugata?

Või peaks/võiks kohe tarbima hakata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa,nüüd olen dilemma ees.Kas on ikka mul kohe mõtet mingit massilisajat vms kasutama hakata?Ehk proovin ikka toitumis kava järgi toituda.Ja trenni aktiivselt teha.Ja siis kui see arengu seisak või aeglane areng toimub,et siis mõne massilisajaga seda nn tagant tõugata?

Või peaks/võiks kohe tarbima hakata?

See juba tark jutt!!! Aga kui isegi ostad peale toitumis kava mingi proteiini lisaks ega see halba ei tee, sest peale trenni on vaja kiiresti valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis pm mingi proteiini võib osta,et saada vajalik koguse valke kohe kähku peale trenni,siis peaks hea alustuseks olema.

Ja ehk kunagi hiljem siis seda massilisajat proovida :)

EDIT:Vb aga äkki oleks parem kui ma peale trenni tarbin lihtsalt valgu rikkaid toitaineid?

EDIT2: Ei krt,tuleb ikka mingi asi osta,sheigi jaoks,kuna valke oleks ikka kohe peale trenni vaja ju.

Muudetud kasutaja k6larikast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×