Jump to content
screwdriver

Oti massitsükli kava

Recommended Posts

Kaks küsimust Oti massitsükli kava kohta ( http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24 ).

Kas oleks reaalne jätta 4.jas päev (puhkepäev) vahelt ja asendada see 6.nda päevaga ?

Plaanin jätta treeningpäevade lõpust aeroobse ära 30min ja selle asemel 6.ndal päeval teha 1h kõrg intensiivsusega intervall treeningut, kuidas tundub ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastus esimesele küsimusele- mina ei näe väga suurt probleemi, kui asendad 4nda päeva 6nda päevaga, sest 3s päev koormad jalgu ja seega peaks biitseps olema suht välja puhanud 2se päeva selja treeningust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millal muidu puhkad? järgmises elus?

üldiselt isegi 3 trennipäeva pole soovitatav järjest teha, niiet sellise koormusega oled varsti ületreeningus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millal muidu puhkad? järgmises elus?

üldiselt isegi 3 trennipäeva pole soovitatav järjest teha, niiet sellise koormusega oled varsti ületreeningus

õige tähelepanek!!

Mõttetu üle pressida,ületreening on kerge tulema, kui nii palju järjest treenida kavatsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tule seda ületreeningut nii kergesti midagi ja kui tuleb, siis sa tunned seda, väsimus, silmad ei talu valgust jne. Teoreetiline plaan 5 päeva järjest teha ei tule ju niikuinii reaalselt välja, niikuinii elu teeb mingid korrektiivid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asi see ületreening on ? Ise olen juba mitu aastat järjest 6 x nädalas jõusaali teinud ja enne võistlusi veel lisaks 2 x päevas. Ma küll ei tähelda mingit ületreeningut. Organism kohaneb kõigega. Muidugi tuleb selliselt treenides väga täpselt paika panna lihasgruppide jaotus, et oleks aega ka taastumiseks. Ise asi on see, et kas on vajalik nii palju teha. Võib-olla saab sama tulemuse ka 4 x nädalas tehes. Aga kuna ise viibin nagu nii iga päev saalis siis oleks patt seda lihtsalt kasutamata jätta ning tundub, et see vaev on end ära tasunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimatel arengu etappidel olen teinud samuti 6 x nädalas. Kui lihased on jaotatud mõistlikult 6ks päevaks nii, et nädalas teed kõiki lihaseid ühe korra (seega ühe trenni joooksul üks või äärmisel juhul kaks lihast- üks suur, teine väiksem juurde, nt kõht vms), siis ei ole vaja ületreeningut karta.

Ületreening võib tekkida, kui üritad ühte lihast kooramata maximaalse treeninguga 2 või enam korda nädala jooksul - sellisel juhul võib olla raskusi taastumisega.

Ületreeningu üks tunnuseid on, kui raskused ei suurene enam, vaid pigem vähenevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×