Jump to content
KK2005

Probleemid Rinnaga

Recommended Posts

Tere!!

Mul selline värk et rind ei taha võrreldes teiste lihastega hästi kasvada.Kasutan ka Muscel+ .Rinnale teen surumist kaldpingil ja ka lamades surumist samuti ka mõlematel pinkidel lendamisi. Kas peaks veel midagi kavasse lisama??

Surumises on tulnud juurde küll. Teen kõiki neid harjutusi neli seerjat ja kümme kordust.

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga proovi teha 4x6-8

Ja tee ikka nii, et rind on trenni lõpus nii läbi, kui olla saab !

Ning toidulisanditest pole ainult kasu, muu toitumine peab ka korras olema.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ongi paljudel probleemne lihasgrupp, mul endal ka ei taha hästi areneda.See on geneetikas kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Mul selline värk et rind ei taha võrreldes teiste lihastega hästi kasvada.Kasutan ka Muscel+ .Rinnale teen surumist kaldpingil ja ka lamades surumist samuti ka mõlematel pinkidel lendamisi. Kas peaks veel midagi kavasse lisama??

Surumises on tulnud juurde küll. Teen kõiki neid harjutusi neli seerjat ja kümme kordust.

Ette tänades.

Paiguta rind trennis esimeseks lihaseks, kui ei ole praegu. Äkki tõmbad üle, teed 16 seeriat. Ja kui ma aru saan õigesti,siis igas seeras 10 kordust. Esimesed seeriad siis teed kergelt, kui viimastes seeriates suudad sama palju teha. Muuda raskusi suuremaks ja sellega seoses kordusi vähemaks vahepeal nagu eelmine vastaja juba ka soovitas. Varieeri ka harjutustega ja küll arenema hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks võtta korduste arvu 8 peale. Võib-olla ei pinguta 10-ga piisavalt. Samal päeval positiivse ja negatiivse kaldega kaldpinda teha on liiast. Enda kogemus ütleb, et üle 2 suurema harjutuse trenni kohta rinnale on liiast. Kui välimus on pöhiline, siis peaksid kindlasti pulloveri, crossoveri ja/või rööbaspuudel surumise kavasse panema. Välimuse seisukohalt on väga oluline pidev rinnalihaste venitamine. Rinnalihaste arengut soodustab tugevalt õlalihaste ning triitsepsi arendamine, sest nende hea võimekuse korral saa surumisel suuremaid raskusi kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks võtta korduste arvu 8 peale. Võib-olla ei pinguta 10-ga piisavalt. Samal päeval positiivse ja negatiivse kaldega kaldpinda teha on liiast. Enda kogemus ütleb, et üle 2 suurema harjutuse trenni kohta rinnale on liiast. Kui välimus on pöhiline, siis peaksid kindlasti pulloveri, crossoveri ja/või rööbaspuudel surumise kavasse panema. Välimuse seisukohalt on väga oluline pidev rinnalihaste venitamine. Rinnalihaste arengut soodustab tugevalt õlalihaste ning triitsepsi arendamine, sest nende hea võimekuse korral saa surumisel suuremaid raskusi kasutada.

Mis see crossover on?? Pole kuulnudki:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga proovi teha 4x6-8

Ja tee ikka nii, et rind on trenni lõpus nii läbi, kui olla saab !

Ning toidulisanditest pole ainult kasu, muu toitumine peab ka korras olema.

Söön omastarust päevas piisavalt valku(muna, liha, kohupiima jpm) ja söön 5-7 korda päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm nö kaableid vead enda ette kokku... seal harjutuste pangas on see rinna all, sealt peaksid leidma

ja kas sa tunned et peale trenni on rinnalihased läbi?

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks võtta korduste arvu 8 peale. Võib-olla ei pinguta 10-ga piisavalt. Samal päeval positiivse ja negatiivse kaldega kaldpinda teha on liiast. Enda kogemus ütleb, et üle 2 suurema harjutuse trenni kohta rinnale on liiast. Kui välimus on pöhiline, siis peaksid kindlasti pulloveri, crossoveri ja/või rööbaspuudel surumise kavasse panema. Välimuse seisukohalt on väga oluline pidev rinnalihaste venitamine. Rinnalihaste arengut soodustab tugevalt õlalihaste ning triitsepsi arendamine, sest nende hea võimekuse korral saa surumisel suuremaid raskusi kasutada.

Tihti neid venitama peab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks võtta korduste arvu 8 peale. Võib-olla ei pinguta 10-ga piisavalt. Samal päeval positiivse ja negatiivse kaldega kaldpinda teha on liiast. Enda kogemus ütleb, et üle 2 suurema harjutuse trenni kohta rinnale on liiast. Kui välimus on pöhiline, siis peaksid kindlasti pulloveri, crossoveri ja/või rööbaspuudel surumise kavasse panema. Välimuse seisukohalt on väga oluline pidev rinnalihaste venitamine. Rinnalihaste arengut soodustab tugevalt õlalihaste ning triitsepsi arendamine, sest nende hea võimekuse korral saa surumisel suuremaid raskusi kasutada.

Rööbaspuudel surumine on tõesti pärl, millest mõned teadmatuses mööda vaatavad. Väga viis harjutus on, kui varem pole teinud, siis nii mõnelegi on 10 korralikku kordust üle jõu käivad.

Venitamine on ka jah üks lihtsamaid mooduseid tagada rinnalihase kasvamine ja ilus kuju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rööbaspuudel surumine on tõesti pärl, millest mõned teadmatuses mööda vaatavad. Väga viis harjutus on, kui varem pole teinud, siis nii mõnelegi on 10 korralikku kordust üle jõu käivad.

Venitamine on ka jah üks lihtsamaid mooduseid tagada rinnalihase kasvamine ja ilus kuju.

Huvitav kas t6esti on see rööbaspuudel surumine nii t6hus? Olen viimased korrad teinud, aga kas ka abi suurt on.Seal see jama et peab kettaid riputama kylge palju.Mul on 25kg+10kg(ketastega) ja ikka kerge... Aga samas v66 soonib jubedalt juba.

Muudetud kasutaja kiirus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm nö kaableid vead enda ette kokku... seal harjutuste pangas on see rinna all, sealt peaksid leidma

ja kas sa tunned et peale trenni on rinnalihased läbi?

Sellist naq väga hullu tunnet küll ei ole et enam ei jõuaks tühja kangigi ülesse suruda aga läbi on nad küll ja ka järgmine päev valusad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist naq väga hullu tunnet küll ei ole et enam ei jõuaks tühja kangigi ülesse suruda aga läbi on nad küll ja ka järgmine päev valusad.

No aga kui teha peale rööbaspudel surumist horisontaalpingil surumist, siis ei maksa vanu raskusi peale lappidagi. Võtab ikka jõudu küll.

Õigesti tehes on see üks parimaid, kui mitte parim, massiharjutus rinnale. Seda tehes pane pea rinnale ja kalluta kergelt ette, vajadusel võid jalad kõverdatuna taga hoida - aitab tasakaalu hoida. Lase sügavale, ning ära tee suuri puhkepause, 30sek käib küll. Selle harjutuse puhul on intensiivsus väga oluline, niiet ära tõesti kaua puhka.

See harjutus on ka neile, kellel ei taha rinna alumine osa hästi välja paista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga kui teha peale rööbaspudel surumist horisontaalpingil surumist, siis ei maksa vanu raskusi peale lappidagi. Võtab ikka jõudu küll.

Õigesti tehes on see üks parimaid, kui mitte parim, massiharjutus rinnale. Seda tehes pane pea rinnale ja kalluta kergelt ette, vajadusel võid jalad kõverdatuna taga hoida - aitab tasakaalu hoida. Lase sügavale, ning ära tee suuri puhkepause, 30sek käib küll. Selle harjutuse puhul on intensiivsus väga oluline, niiet ära tõesti kaua puhka.

See harjutus on ka neile, kellel ei taha rinna alumine osa hästi välja paista.

Hakkan tänasest tegema seda harjutust. Aga siis mul rinnale juba kuus harjutust see vähe palju pole we?? Teen kaldpinnal surumist, lendamist kaldpinnal, lamades surumist, lamades lendamist, pulloverit ja rööbaspuid. Ennem olid kavas eelnimetatudest esimesed neli.

Muudetud kasutaja KK2005 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkan tänasest tegema seda harjutust. Aga siis mul rinnale juba kuus harjutust see vähe palju pole we?? Teen kaldpinnal surumist, lendamist kaldpinnal, lamades surumist, lamades lendamist, pulloverit ja rööbaspuid. Ennem olid kavas eelnimetatudest esimesed neli.

Kui pole päris kindel, kuidas rinda väga hästi läbi töötada, siis soovitan seda:

Horisontaalpingil lendamine (2 seeriat kerge raskusega, soojenduseks ja vere "käima saamiseks")

Rööbaspuudel surumine (3 seeriat, igas seerias 10 kordust, puhkepapus 30sek)

Horisontaalpingil surumine (3 seeriat 8-12)

Pullover (kas kangi või hantliga, võid ka mõlemaga. 2*10)

Kaldpinnal surumine hantlitega (3*8-12)

Lõpetuseks venita korralikult. Võid ka staatilise venituse lõppu lisada. Väga hästi töötab selline jaotus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkan tänasest tegema seda harjutust. Aga siis mul rinnale juba kuus harjutust see vähe palju pole we?? Teen kaldpinnal surumist, lendamist kaldpinnal, lamades surumist, lamades lendamist, pulloverit ja rööbaspuid. Ennem olid kavas eelnimetatudest esimesed neli.

Minu jaoks oli kuus liiast või tähendab polnud mõttet nii palju harjutusi teha. Alles hiljuti tegin siiani 5-6harjutust rinnale, nüüd teen 3 ja rind kasvab paremini!!! Aga see võibolla ka inviduaalne. Ise teen hetkel kaldpingil surumist, hor. surumist, neg. hantlitega. Aga ikka nii ,et viimased keegi aitab sõrmega kaasa :) Nii ,et ise ei soovita nii palju harjutusi.

Loodan ,et abi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks oli kuus liiast või tähendab polnud mõttet nii palju harjutusi teha. Alles hiljuti tegin siiani 5-6harjutust rinnale, nüüd teen 3 ja rind kasvab paremini!!! Aga see võibolla ka inviduaalne. Ise teen hetkel kaldpingil surumist, hor. surumist, neg. hantlitega. Aga ikka nii ,et viimased keegi aitab sõrmega kaasa :) Nii ,et ise ei soovita nii palju harjutusi.

Loodan ,et abi :blink:

Minu poolt toodud harjutusi tundub võib-olla ka palju, kuid lendamine on võrdne venitamisega lõpus. Trenn algab ikkagi rööbaspuudel surumisega, niiet 4 harjutust.

Ma kasutasin vanasti jõutõstja surumistehnikat, käed rohkem keha poole kaldu, ning see küll lihast ei tahtnud hästi kasvatada. Õigesti surudes, või siis vähemalt lihaskasvu koha pealt õigesti surudes on isegi horisontaalpingil surumine väga väsitav rinnale. Siis oleks jah vaid 2-3 harjutust vaja. Eelnev väsitamine enne horisontaalpingil surumist on aga soovitatav niikuinii, ning rööbaspuudel surumine on selleks just hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassikaline rinnapäev

Horisontaalpingil surumine

Kaldpingil surumine hantlitega

lendamine

Teinud seda pea eluaeg (trenni eluaeg või noh saad aru küll) ja rinnalihas vist kõige arenenum lihas mul. Vähemalt visuaalselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassikaline rinnapäev

Horisontaalpingil surumine

Kaldpingil surumine hantlitega

lendamine

Teinud seda pea eluaeg (trenni eluaeg või noh saad aru küll) ja rinnalihas vist kõige arenenum lihas mul. Vähemalt visuaalselt

Lendamist teed nagu Arnold siin?

http://www.youtube.com/watch?v=UBnZF-h-ZcQ

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassikaline rinnapäev

Horisontaalpingil surumine

Kaldpingil surumine hantlitega

lendamine

Teinud seda pea eluaeg (trenni eluaeg või noh saad aru küll) ja rinnalihas vist kõige arenenum lihas mul. Vähemalt visuaalselt

Rene sul on jah rind päris hea olen ise näinud.Oma silm on kuningas. Ma ka seda sama teinud mis sina päris kaua aega aga tulemusi suurt pole. Mul rind probleemne lihas nagu ma olen aru saanud ,aga palju seeriaid ja kordusi seerjates sa nende harjutuste puhul teinud oled??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×