Jump to content
krizmart

õlavarre lihased

Recommended Posts

Et siis selline probleem et teiste lihaste arenguga olen rahul aga õlavarre lihastega probleem.Kohe üldse ei muutu võimsamaks.Äkki panete kirja mis harjutusi keegi teeb biitsale ja triitsale, mis teile sobinud on.Kõige paremini toiminud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biitsale on üks parimaid "haamer" ja kaldpinnal laia haardega küünarvarte kõverdused. 21 on ka hea, aga see pane lõpetuseks.

Triitsale on rööbaspuudel surumine ja plokil allatõmbed, peatudes üles minnes poolel teel, mitte rinnal. Kickbacki võid ka kuskile vahele "raksata"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kickback: http://www.weight-lifting-workout-routines...ps-kickback.jpg

Haamer: http://www.bodybuilding.com/fun/exercises....me=Hammer+Curls (mina teen neid üks käsi korraga ja täitsa üles välja)

21 on mul blogis lahti seletatud, triitsale plokil tõmme/surumine on nii nagu ikka teed, ainult et kasuta nööri (kui õiget asja pole siis hüppenöör või kalts teevad töö ära) ja peata käed seal, kus "haamri" pildil hoiti. See oleks siis poole peal.

Segane jäi, loodan et saite aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis selline probleem et teiste lihaste arenguga olen rahul aga õlavarre lihastega probleem.Kohe üldse ei muutu võimsamaks.Äkki panete kirja mis harjutusi keegi teeb biitsale ja triitsale, mis teile sobinud on.Kõige paremini toiminud.

Tõenäoliselt võib olla ületreening. St, selja trennis kisud biitsepsiga, õla ja rinna päeval teed suurema tööst ära triitsepsiga ning treenid neid veel eraldi. Aga see võib olla ainult üks paljudest võimalustest. Kõige lihtsam on see, et sa ei pinguta lihtsalt korralikult :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haamer mul endal ka sees, aga jah,.. täitsa ülesse välja, aga ma teen mõlemad käed korraga. Tundub mugavam ja aega läheb ka vähem.

Aga tee haamrit istudes, ning üks käsi haaval. Proovi teha tavaliselt aeglasemalt, ning katseta ka kaldpinnaga.

Vahelduseks on täitsa huvitav, väiksemaid raskusi läheb vaja ainult.

"Seest-välja" on ka hea harjutus biitsale, alustad haamri asendis ja lõpetad üleval peopesa rinna poole suunatud. Keerand randmega siis põhimõttleiselt seda hantlit. Samuti, ka see on kaldpinnal väga hea.

Ainuke harjutus biitsale, mida ma ise kaldpinnal EI tee on haamer ja 21.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teengi istudes. Aga miks eraldi parem on ?

Selline kava kätel, ma ei tea, kui arusaadavad on seletused:

Biitseps:

Püsti kangiga 4x8

Hantlitega, istudes 4x8

Masinal 4x8 ( ei oska midagi muud asemele panna, aga see väga halb harjutus, aga selle pingi peal või mis iganes on, mul on küünarnukki juures närv ja siis väga valus teha. Masinal küll sama asend, aga ei ole valus.)

Triitseps:

Kitsa haardega kangiga lamades käte kõverdamine vastu otsaesist 4x8

Lamades hantliga, käsi 90’ ja sirgeks 4x8

Kitsa haardega lamades surumine rinnalt 4x8

(Kitsa haardega surumise asemel oleks ploki peal efektiivsem ?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×