Jump to content
-Kriss6

Fitness tooted

Recommended Posts

Ma otsisin küll foorumist, aga ei leidnud... Kindlasti on kuskil see teema. Kui keegi teab, võib usinalt linke lisada vms ;)

Niisiiis, mida arvate teie fitness-toitudes? Nende all mõtlen igasuguseid fitness hommikuhelbeid, batoone, müslisi, jogurteid jne...

Kas teie tarbite?

Kui, siis millise firma omi?

Kas need tegelikult on kasulikud/paremad, kui tavalised tooted ?? ( nt. kumb on parem kas fitness jogurt või tavaline eestimaine alma :P:) ??)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta selline turunduse värk ikka rohkem on. Sageli on nn "fitnesstoodetest" rasv välja õngitsetud ja see minu puhul pigem välistab nende tarbimise. Pigem tasub vaadata koostist ja mitte "fitness" kirja karbil.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen fitness vett ka poes näinud aga ma pole aru saanud mis on vahet tavalisel ja fitness veel? Vesi on vesi minu arust.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi Sport juust on küll olemas ja rasvaprotsent on sellel palju väiksem, kui tavalistel juustudel.

Kusjuures vägagi söödav juust minuarvates ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma otsisin küll foorumist, aga ei leidnud... Kindlasti on kuskil see teema. Kui keegi teab, võib usinalt linke lisada vms ;)

Niisiiis, mida arvate teie fitness-toitudes? Nende all mõtlen igasuguseid fitness hommikuhelbeid, batoone, müslisi, jogurteid jne...

Enamus on täielik jama, see silt mingit eelist ei tähenda.

Jogurtist võiks suhkru välja võtta, mitte piimarasva, siis oleks "fitness". Aga suhkruvaba (asendajaga) jogurtit nägin viimati üsna ammu.

Mis batoonis seda valku 74% on ? Nitro-Tech ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus on täielik jama, see silt mingit eelist ei tähenda.

Jogurtist võiks suhkru välja võtta, mitte piimarasva, siis oleks "fitness". Aga suhkruvaba (asendajaga) jogurtit nägin viimati üsna ammu.

Mis batoonis seda valku 74% on ? Nitro-Tech ?

Eiei, nii peen asi ta ka ei ole, täitsa tavalises toidupoes on teda ka. Ma võin järgmisel nädalal nime ka anda sellel, hetkel ei mäleta ja olen kodus haige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtekam on sama raha eest tervislikult toituda.... tavalisetl need asjad millel jah fitness on kirjas on madala rasvaprotsendiga a suhkrut täis vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eiei, nii peen asi ta ka ei ole, täitsa tavalises toidupoes on teda ka. Ma võin järgmisel nädalal nime ka anda sellel, hetkel ei mäleta ja olen kodus haige.

nimi ja pilt oleks tore küll :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×