Jump to content
MEE

UFC 82 (tulemas)

Recommended Posts

post-1289-1202798204_thumb.png

Nii, fightcard on siis järgmine:

A.Silva vs D.Henderson - title fight

H.Herring vs C.Kongo

A.Sakara vs C.Leben

Y.Okami vs E.Tanner

C.Wilson vs J.Fitch

J.O`Brien vs A.Arlovski

L.Fioravanti vs L.Cumo

D.Hazelett vs J.Koscheck

D.Bielkheden vs D.Sanchez

J.Halverson vs J.Gurgel

Ennustusi, arvamusi?

Silva vs Hendersoni puhul loodan, et Henderson läheb maha, siis on ehk GNP näol võimalik ellu jääda. Stand-up A.Silva vastu poleks just kõige targem IMO ;)

Herring vs Kongo... oleneb kus vaimselt Herring on, Pride`s olid head esinemised. Aga üldiselt pooldan Herringut.

Sakara vs Leben... Sakara on kunagi poksija.. ja Leben on brawler pigem, kui Lebeni BJJ Paranenud on siis võiks Sakara pigem maha viia kuna seal ta vähemalt seni hakkama saanud ei ole.

Evan Tanner..

Cumo fighti ei oskagi kommenteerida.

Arlovski puhul huvitab millega too nüüd hakkama saab, kas tõuseb või langeb veelgi.

Koscheck on maas päris hea, stand-up`is ma teda vaadata aga ei viitsiks.

Sanchez on mulle alati meeldinud, agressiivne omamoodi weird dude, hoian talle pöialt.

Viimane fight on nagu ta on.. Gurgel toob ehk võidu koju seekord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sakara näitas oma viimases matšis päris head püsti tõusmist/jäämist ja nüüd ta on veel kaal väiksemate meeste vastu. Võib hea soorituse teha kui kaalulangus viimast ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaidleksin selles osas, et Kos ei ole maas suurem asi - küll aga on tema mahaviimised võrratud (kui ta julgeb neid kasutada). Võit Sanczhese vastu oli tõesti igav, aga esimene kord ikkagi mõnus vaadata - taktikaliselt küps ja vedas oma mängu otsuseni välja.

Muudetud kasutaja jyrik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, sõnastasin halvasti. ta on tubli, aga kaugeltki mitte hiilgav. kui ta sancheze esimese raundi viimastel sekunditel maha viis siis jõudis ta välkkiirelt ühte subiüritusse sattuda, kust, kui õigesti mäletan, pääses ennekõike tänu kellale. ei ole ta kuskil vilets, muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin eile BTB @ UFC 82 ja mulle jäi tugev mulje Hendersoni suhtes ning Kongo.

Laupäeval on nii Fight Night III kui ka UFC 82, what a night :rolleyes:

MEE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Silva vs henderson, mis kanalid seda kannavad üle, endal starmani tv ( mitte see zuumtv)

Tegemist on Pay-per-viewga. Eestis minu teada pole seda võimalik saada. Aga torrentid alati aitavad =).

Ise olen täielikult silva poolt. Tema standup on täiesti fenomenaalne. Maas pole teda küll veel niipalju töötamas näinud aaga bjj on tal teadaolevalt tasemel. =). 50 bucks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anderson Silva defeats Dan Henderson via submission (rear naked choke) in round two

Heath Herring defeats Cheick Kongo via split decision

Yushin Okami defeats Evan Tanner via TKO (Knee) Round 2

Chris Leben defeats Alessio Sakara via TKO (Strikes) in Round 1

Jon Fitch defeats Chris Wilson via unanimous decision

Andrei Arlovski defeats Jake O’Brien via technical (strikes) in round two

Luigi Fioravanti defeats Luke Cummo via unanimous decision

Josh Koscheck defeats Dustin Hazelett via technical knockout (strikes) in round two

Diego Sanchez defeats David Bielkheden via submission (verbal tapout because of strikes) in round one

Jorge Gurgel defeats John Halverson via unanimous decision

Noh jah, Silva võttis oma, nagu oli ka arvata(vähemalt mina arvasin nii:D )

Arvasin, et Kongo võidab, ise olin vaikselt Herringu poolt.

Ehk lekib ka videosid varsti netti, oleks lahe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×