Jump to content
puma2003

Lihtsalt kopp ees

Recommended Posts

Mida ma siis tegema pean kooli pooleli jätma ja päevast päeva jõusaalis istuma? ;)

Siin on mehi kes käivad koolis, tööl ja peale seda jõuavad ka jõusaali ning tulemused on vähemalt Eesti siseselt tasemel! Ma ei tahaks uskuda et Sul päevas 12h kool on.

Muudetud kasutaja V8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida ma siis tegema pean kooli pooleli jätma ja päevast päeva jõusaalis istuma? ;)

Esiteks: sa ei pea jõusaalis tundide viisi treenima.

Teiseks: kui sa ei taha aega leida, siis sa ei leiagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su eesmärgiks on aint kaalu tõsta, siis pakun paar varjanti. Esiteks võid oma tavalisele menüüle lisada päevaseks koguseks 1L joogijogurtit. Kui see ka anna tulemust, siis veel räigem soovitus. Pane segistisse 1L piima, sinna juurde sokolaadikreemi üks 100-200 g, lisa veel pähkleid ja võid ka lisada kaerahelbeid. Arvuta umbes nii, et selle koksi väärtus tuleks kuskil 1000 cal ;) Ise tegin ka sellist pulli kunagi ja panin endale 3 kg 2 nädalaga juurde. Aga noh mulle oli see liig. Riided mahtunud kuu lõpuks selga :o :o :o Aga muidu ma sellist varjanti soovita, see liiga extrem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida ma siis tegema pean kooli pooleli jätma ja päevast päeva jõusaalis istuma? :o

EI, sa võiks ennast väheke harida, siin ei ole mitte midagi keerulist. Jõusaalis peaksid olema max 1.5h, endal mul läheb 2h aega, millest trenniks kulub 1,25-1.5h + 30min muud asjad juurde ja kõik ja seda ma jõuan teha peale kooli, isegi siis, kui väsinud olen(siis teen väheke kergema trenni), aga jah asi on tahtmises kinni, nii et tuleb asjaga tegeleda ja tahtmist kasvatada(mida rohkem ma sellega tegelen seda rohke ma tahan seda teha!) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. Pane segistisse 1L piima, sinna juurde sokolaadikreemi üks 100-200 g, lisa veel pähkleid ja võid ka lisada kaerahelbeid. Arvuta umbes nii, et selle koksi väärtus tuleks kuskil 1000 cal ;) Ise tegin ka sellist pulli kunagi ja panin endale 3 kg 2 nädalaga juurde. Aga noh mulle oli see liig. Riided mahtunud kuu lõpuks selga :o :o :o Aga muidu ma sellist varjanti soovita, see liiga extrem :D

ohoo seda peaks isegi proovima tegema sellise kuua ajase joomingu :D Aga küsimus kas sa tegid seda igapäev ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida ma siis tegema pean kooli pooleli jätma ja päevast päeva jõusaalis istuma? :o

No lollusi ei ole kah mõtet rääkida.Siin kogu voorum inimesi,kes tegelevad asjaga kooli ja töö kõrvalt.

Kle,ega sa ometi mingi vigiseja ole,kes vingub ja haliseb et küll teeks ja küll tahaks

ja kui asi tegudeni jõuab,siis on maa külmand ja kärss kärnas ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No lollusi ei ole kah mõtet rääkida.Siin kogu voorum inimesi,kes tegelevad asjaga kooli ja töö kõrvalt.

Kle,ega sa ometi mingi vigiseja ole,kes vingub ja haliseb et küll teeks ja küll tahaks

ja kui asi tegudeni jõuab,siis on maa külmand ja kärss kärnas ..., ;)

seda küll mitte.

Täna alustasin siis selle söömise osaga, terve päev kõht punnis ees olnud. Eks ma selle treeningu osa ka kuidagi ära lahendan. Teen kasvõi kodus kätekõverdusi ja kõhulihaseid.

Muudetud kasutaja puma2003 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hakka kindlalt rohkem rõhku pöörama jõusaalile ja toitumisele.

kõigil teistel on õigus poiss sa nälgid ju.

kui isegi rohkem söömine ei aita siis võta kergelt massillisajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks soov, siis kehakaalu tõsta. Olen üritanud mitu korda, aga välja ei ole tulnud. Aga lõpuks viskab asi kopa ette. Kaalus alla võtta minu jaoks pole mingi probleem, aga kaalu tõsta, see on lihtsalt võimatu minujaoks.

Argipäeviti toitun ja liigutan ennast nii:

Äratus kell 7.

Joon kohvi ja paar võileiba.

Kell 12

Suurem eine. Tavaliselt kartul, viiner või siis mingi pihv, toorsalat, morss ja leib.

Kella 3-4

Lauatennis.

Kell 5

Söön natuke kodus( tass teed ja siis mingi võileib vms)

Kell 7

õhtusöök suuremat sorti. Igapäev erinev.

Vahel söön ka kella 10 ja 11 vahel, kui keha nõuab.

Kaalu on siis 55Kg ja pikkust 171,5cm ja viimase 2-3 aasta jooksul olen kaalus samaks jäänud ja kasvanud 1,5 cm kuskil.

Kaalu tahaks sinna 60-65 kanti saada.

Nii palju ka veel, et jõusaali mul pole aega minna, kuna bussid tulevad liiga vara.

Ainuke võimalus on kodus ja seal mul treenimisriistasid ei ole.

Tõsist abi oleks vaja.

Sa pead palju palju valku sööma.

Võileibade asemel söö hoopis kohupiima.

Hommikul 250g kohupiima

lõunal 6muna

päevaeine 250g kala

õhtul kohupiima

ja siis enne magamaminekutt 250g kohupiima ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irw, mõni teeks ei tea mida, kaevake kõik mitu aastat tagasi tehtud teemad üles, et postituste arvu juurde saada ;) ;)

word, ma just tahstin ka postitada sellist kommentaari. Milleks kaevata neid vanu teemasid üles ja siis postitada täiesti mõttetu postitus, mis enamus ajast kordab mõtet, mis on samas teemas 5x juba enne mainitud. Lõpeta see asi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui see teema juba niigi käest ära läks, siis vastaks veel omalt poolt..

Mis veelgi masendavam, on see, et need suured nõuandjad ja spetsialistid, kes nii lahkelt mitu kuud vanades teemades lahkelt soovitusi jagavad, on ise samasugused algajad nagu teemade algatajadki.

Panen teema lukku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×