Jump to content
puma2003

Lihtsalt kopp ees

Recommended Posts

Oleks soov, siis kehakaalu tõsta. Olen üritanud mitu korda, aga välja ei ole tulnud. Aga lõpuks viskab asi kopa ette. Kaalus alla võtta minu jaoks pole mingi probleem, aga kaalu tõsta, see on lihtsalt võimatu minujaoks.

Argipäeviti toitun ja liigutan ennast nii:

Äratus kell 7.

Joon kohvi ja paar võileiba.

Kell 12

Suurem eine. Tavaliselt kartul, viiner või siis mingi pihv, toorsalat, morss ja leib.

Kella 3-4

Lauatennis.

Kell 5

Söön natuke kodus( tass teed ja siis mingi võileib vms)

Kell 7

õhtusöök suuremat sorti. Igapäev erinev.

Vahel söön ka kella 10 ja 11 vahel, kui keha nõuab.

Kaalu on siis 55Kg ja pikkust 171,5cm ja viimase 2-3 aasta jooksul olen kaalus samaks jäänud ja kasvanud 1,5 cm kuskil.

Kaalu tahaks sinna 60-65 kanti saada.

Nii palju ka veel, et jõusaali mul pole aega minna, kuna bussid tulevad liiga vara.

Ainuke võimalus on kodus ja seal mul treenimisriistasid ei ole.

Tõsist abi oleks vaja.

Muudetud kasutaja puma2003 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ime, et nii nigela toiduga kaalu juurde ei tule. Kui on veel tegemist kiiremat sorti ainevahetusega siis pole lootustki selliselt toitudes kaalus juurde võtta. Infot siin jagub õige toitumise kohta, samuti on võimalus tellida vastav toitumiskava. VAATA LEHEL RINGI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endale on sama asi, isegi kui söön rohkem ikka ei tõuse kuidagi. Probleemi nö on lahendanud jõusaal ja trenn. Isu on tõusnud ja ka kaalu juures. Aga siiski on kaal tulnud juurde lihase arvelt. Rasva väga vähe. Ma ei kujuta ette kuidas ma peaksin sööma või midagi tegema, et saada rasvaprotsent üle 14-15%'di. Praegu on alla 12% kuskil, täpselt ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endale on sama asi, isegi kui söön rohkem ikka ei tõuse kuidagi. Probleemi nö on lahendanud jõusaal ja trenn. Isu on tõusnud ja ka kaalu juures. Aga siiski on kaal tulnud juurde lihase arvelt. Rasva väga vähe. Ma ei kujuta ette kuidas ma peaksin sööma või midagi tegema, et saada rasvaprotsent üle 14-15%'di. Praegu on alla 12% kuskil, täpselt ei tea.

Kui lihas kasvab milles siis probleem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida ma siis nagu sööma peaks?Ma ei kujuta eriti ettegi.

Mida te sööte hommikul näiteks?

Kõige suurem probleem on mul selle lõunaga, kuna siis pole eriti aega koolist kaugemale sööma minna ja ega seal see menyy ka eriti hea ei ole sööklas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks soov, siis kehakaalu tõsta. Olen üritanud mitu korda, aga välja ei ole tulnud. Aga lõpuks viskab asi kopa ette. Kaalus alla võtta minu jaoks pole mingi probleem, aga kaalu tõsta, see on lihtsalt võimatu minujaoks.

Argipäeviti toitun ja liigutan ennast nii:

Äratus kell 7.

Joon kohvi ja paar võileiba.

Kell 12

Suurem eine. Tavaliselt kartul, viiner või siis mingi pihv, toorsalat, morss ja leib.

Kella 3-4

Lauatennis.

Kell 5

Söön natuke kodus( tass teed ja siis mingi võileib vms)

Kell 7

õhtusöök suuremat sorti. Igapäev erinev.

Vahel söön ka kella 10 ja 11 vahel, kui keha nõuab.

Kaalu on siis 55Kg ja pikkust 171,5cm ja viimase 2-3 aasta jooksul olen kaalus samaks jäänud ja kasvanud 1,5 cm kuskil.

Kaalu tahaks sinna 60-65 kanti saada.

Nii palju ka veel, et jõusaali mul pole aega minna, kuna bussid tulevad liiga vara.

Ainuke võimalus on kodus ja seal mul treenimisriistasid ei ole.

Tõsist abi oleks vaja.

aga see ju täielik nälgimine!!! paar võileiba, 1 võileib, kartul, viiner... kammoon.!!! ma saan aru kui sööd toidukorral 4-5 kartult ja 10 viinerit/pihvi ja lisaks veel magustoitu ja nii iga paari kolme tunnitagant ja siis vingud et juurde ei tule. aga sa ju puhta nälgid! kus on kalad, lihad, munad, piimatooted? millest sa tahad kasvada? paarist võileivast ja viinerist päevas? krt kui ma söön viinerit või sardelli siis poolkilo või kilo korraga, sa sööd ühe ja imestad et jurde ei tule?? kas söök ei maitse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see ju täielik nälgimine!!! paar võileiba, 1 võileib, kartul, viiner... kammoon.!!! ma saan aru kui sööd toidukorral 4-5 kartult ja 10 viinerit/pihvi ja lisaks veel magustoitu ja nii iga paari kolme tunnitagant ja siis vingud et juurde ei tule. aga sa ju puhta nälgid! kus on kalad, lihad, munad, piimatooted? millest sa tahad kasvada? paarist võileivast ja viinerist päevas? krt kui ma söön viinerit või sardelli siis poolkilo või kilo korraga, sa sööd ühe ja imestad et jurde ei tule?? kas söök ei maitse?

Sa said valesti aru, seal ei ole kirjas palju ma söön. Ma lihtsalt ytlesin, mida ma söön. Kui ma sööks jh ainult 1 katuli jne siis vb tõesti oleksin nälgas. Rohkem ikka kui yhe ;)

Kõige mõttetum mul nendest on hommiku söök ma arvan. Siis pole eriti söögiisu.

Üks pakkus välja, et hommikul putru süüa, aga kas müsli ei sobi näiteks piima või jogurtiga?

Muudetud kasutaja puma2003 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see ju täielik nälgimine!!! paar võileiba, 1 võileib, kartul, viiner... kammoon.!!! ma saan aru kui sööd toidukorral 4-5 kartult ja 10 viinerit/pihvi ja lisaks veel magustoitu ja nii iga paari kolme tunnitagant ja siis vingud et juurde ei tule. aga sa ju puhta nälgid! kus on kalad, lihad, munad, piimatooted? millest sa tahad kasvada? paarist võileivast ja viinerist päevas? krt kui ma söön viinerit või sardelli siis poolkilo või kilo korraga, sa sööd ühe ja imestad et jurde ei tule?? kas söök ei maitse?

Asenda need võileivad kohupiima ja munadega ntx.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks pakkus välja, et hommikul putru süüa, aga kas müsli ei sobi näiteks piima või jogurtiga?

muidugi sobib !!!

parem kui su praegune ommiku söök aga jap pane veel sinna myslisse natuke pähkleid ka sisse ja siis rosinaid ! kui just neid seal pole !!

ning soovitan veel soojalt ikkagi sinna kõrvale syya paar muna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan jah, süüa isuga 4 - 5 toidukorda päevas.

Kergelt eined, sõõgikord max 2h vahel.

Tervislikult, tarbi liha,- kala ja valgu rikkaid tooteid. Soovitan ka jõusaali vaadata, kavad algajatele leiad siit samalt lehelt.

Hommiku ja lõunale pane kõige suuremat rõhku. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×