Jump to content
Broly

kiiresti kaalus üles...

Recommended Posts

Tervist!

oleks siis vaja teada asjatundjatelt et millised toidud annavad kaalus kõige paremini juurde!

et nagu kas lihad, salatid jne...

Kartulipuder jahusoustiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleks ka sellest ka väga huvitatud !!

eelmine aasta jõulude ajal näiteks ma võtsin alla !!

ainuke võimalus minu jaoks oli jõusaal ja korralik toitumine !

aga jhm jube on see kui ikka ei tule nee kilod kõik nurisevad et ei saa alla mul just vastu pidine probleem ei tule need kilod alla saan kiiresti võtta aga juurde ei midagi ainult raske tööga !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist.. leidsin teema mis täpselt mulle :D et siis tahaks ka kaalu juurde aga ainult lihasmassi.. võin julgelt väita et mul rasvaprotsent nulli ligidal (H) olen21 a vana. 180 Cm pikk ja kaalun 63 kg.. jõudu on!! rinnalt 87.5 ja tõmban 22 lõuga jne jne.. pole varem abiaineid kasutanud aga nüüd tahaks midagi võtta.. lähen 2 kuu pärast sõjaväkke... seal 3 kuud norteajal ei saa kasutada.. aga enne seda.. ja peale seda saab.. endale jäi silma.. fast-i toode MASS2... aitäh ettte ära:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist.. leidsin teema mis täpselt mulle :D et siis tahaks ka kaalu juurde aga ainult lihasmassi.. võin julgelt väita et mul rasvaprotsent nulli ligidal (H) olen21 a vana. 180 Cm pikk ja kaalun 63 kg.. jõudu on!! rinnalt 87.5 ja tõmban 22 lõuga jne jne.. pole varem abiaineid kasutanud aga nüüd tahaks midagi võtta.. lähen 2 kuu pärast sõjaväkke... seal 3 kuud norteajal ei saa kasutada.. aga enne seda.. ja peale seda saab.. endale jäi silma.. fast-i toode MASS2... aitäh ettte ära:P

Ma ei usu et sa sõjaväes nagunii suuremat sorti massi kasvatavat sööki saad. Lisand on siiski lisand ja ei asenda korralikku söögikorda. Kui koguaeg pulbrit paned, siis jällegi ei omanda keha enam nii hästi toitaineid tavatoidust. Sellele oleks tulnud varem mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm. aga sõjaväes peale seda noorteaega on palju vabaaega ja siis ullult trenni ja iga päev 1 väike sheik... varem jah aga ei usu et nüüd nii hilja on sest seal ikka palju kõvem koormus taga kui aind jõusaal.. ise arvan küll et peaks midagi võtma aga kas just seda MASS2 -te ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen üha enam arvamusel, kui on soov lihast kasvatada või head vormi saada, siis ei ole võimalik vältida ka rasvakihi tekkimist. Kui ikka seedimine on selline, et sang iga suupiste pärast ümber kere ei teki, siis võiks ikka aktiivse treeningperioodil toiduga pigem liialdada. Lihas kasvab ka väikese rasvakihi all. Et normaalselt trenni teha, oleks vaja piisavalt süsivesikuid. Ise kaalun ka pigem vähe, kuid tegin sellise triki, et sõin õhtul kella 10:00 ajal ca 250-300 gr TERE rosinatoru ning panin sinna peale 2 teelusikatäit mett. Sinna juurde muidugi korralik trenn, norm ja rikkalik toitumine, kreatiin + valk. Tulemuseks 4-5 kg võrra 1,5 kuu jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jaaa ega see rasvakiht jah pole väga hul kui on väike.. hiljem saab selle ka pealt ära jne..

mis massilisajat soovitate siis...... oleks kiiresti vaja siis saaks paar kuud kasutada juba :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaaa ega see rasvakiht jah pole väga hul kui on väike.. hiljem saab selle ka pealt ära jne..

mis massilisajat soovitate siis...... oleks kiiresti vaja siis saaks paar kuud kasutada juba :D

MASS2 või Optimum Nutritioni Serious Mass(ei tea kas siin on müügil, aga sportlabis on). Mõlemat soovitatakse ise olen proovinud viimast, nii et julgen soovitada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga nitrix ? :D mugav kasutada ja päris äge asi tundub..

Kui raha on võid proovida, aga toitumine peab korras olema, sest verevarustus lihastes küll paraneb, aga kui toitaineid on veres vähe pole asjast erilist kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul nii et söön kõike peale lehmakeele ja limuskate :D aga et mingit kindlat toitumiskava mai saaks järgida kindasti... söön asju kus rohkem valku ja joon väga väga palju piima...

olen nii-nii paljusid aineid uurinud ja väsind juba nende otsimisest :S tahax lihasmassi ikka suurendada ja tean et see pole ilma aineteta eriti võimalik enam.. teen väga väga palju igasugust trenni ja söön ja enam nagu miski ei muutu.. nagu niisama lihaste kulutamine ilma ainetete....

lugesin ka et tabletina olevad tooted pidid halvemad olema aga ise eeelistaks rohekm.. (kerge kasutada jne (Y) )

ok tekst lääb juba pikaks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul nii et söön kõike peale lehmakeele ja limuskate :D aga et mingit kindlat toitumiskava mai saaks järgida kindasti... söön asju kus rohkem valku ja joon väga väga palju piima...

olen nii-nii paljusid aineid uurinud ja väsind juba nende otsimisest :S tahax lihasmassi ikka suurendada ja tean et see pole ilma aineteta eriti võimalik enam.. teen väga väga palju igasugust trenni ja söön ja enam nagu miski ei muutu.. nagu niisama lihaste kulutamine ilma ainetete....

lugesin ka et tabletina olevad tooted pidid halvemad olema aga ise eeelistaks rohekm.. (kerge kasutada jne (Y) )

ok tekst lääb juba pikaks..

Njah see, et sa kõike sööd ei anna veel midagi, sama saab olema ka nende ainetega algul toimivad, hiljem enam mitte. Kui pole toitumiskava(plaani nö.), treeningkava ja korraliku taastumist, siis tahestahtmata ei saavuta eriti midagi, algul tuleb küll hiljem enam mitte. Eks sa ise tead, mis teed ja kuidas sul endal on võimalik või parem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmmm... pean mõtlema jah... väga suur muutus tuleb ellu kui toituda kindla kava järgi.. väga raske..

aga mul olemas lahtises pakis proteiin , kreatiin ja süsivesikud.. pole kasutanud neid ja nad mingi üle aasta lihtsalt kapis seisnud.. kas vanaks ei lähe?? ei pääse präägu ligi et kuupäeva vaadata :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söögikava ongi ise ju märksõnaks, mis peegeldab mingil kindlal põhimõttel toitumist. Inimesed on individuaalsed ja õige trenni ja toitumise kombinatsiooni leidmine peakski ju lõpuks selle peamise eesmärgini viima.

Kui säilivusajad on pikalt üle, siis võiks ikka uued tooted osta. Ja ime, et sul valk siis haisema ei ole veel läinud :D

Mina hoian oma valgutooteid külmikus, ei kannata toatemperatuuri välja.

Kui süsivesik on kinnises anumas ja näiteks textroosi kujul, siis noh, suhkur just halvaks päris ei lähe. Kreatiin kah säilib üsna pikalt, aga värske kraam on ikka parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jeap nii ta on..aga see kui võtta siis see nitrix... kaua siis peaks kasutama..?? 180 tab = 20 pääva. mingi 3 purki järjest ära tarbida?

sõjaväes ikka parem neid tablette panna(H)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oldmani kartul ja jahusoust annavad sulle massi küll. Lisa sinna kõrvale veel ka känakas sealiha ;)

Ilma "aineteta" on ka võimalik massi koguda , tee omale hardcore toitumiskava :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on mitmes kohas soovitatud ja tõesti on hea: pelmeenid hapukoorega. Viimasel ajal olen vahel söönud 350 g (pakk) pelmeene ja u. 150 g hapukoort peale=

Kaloreid kokku: 1132 Kcal

Rasva: 61.5 g.

Valke: 43 g.

Süsivesikuid: 102.5 g.

Massi ja jõudu on ikka juurde tulnud. :)

Loomulikult sellest ei aita kui korra päevas niimoodi sööd, kokkuvõttes oleneb asi ikkagi sellest kui palju kaloreid päeva jooksul kokku ära sööd. Lisaks pelmeenidele võiks süüa ka kohupiima rosinatega, makarone (hakk)lihaga... peaasi et päevas ikka korralik kogus kaloreid tuleb, mul isiklikult u. 87-88 kg kaalu hoidmiseks piisab u. 3500-3600 Kcal-st ja kui lisada tahan (momendil 95), siis vist kusagil 4000 Kcal või äkki isegi üle selle, pole täpselt arvutanud viimasel ajal. Kõht on küll natuke suureks läinud juba ja peaks vist hakkama varsti piirama sissesöödavat energiakogust. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tähtis jah see et hea vorm oleks ikka... mulle tundub et mul jõudu isegi liiga palju vahel jne... :):D uskumatu areng on olnud viimasel ajal.... kaalun 63 ja surusin eile 95.. minujaox on see hea ;) vms? lõuga tõmban 15 koos 10 kilose kettaga... kui väga palju massi juurde tuleks siis olex see miinuseks ma kardan... teema läb nii pikax ja ma olen ikka nii segaduses kõige suhtes...

söögiisu pole ka mul suur.. ajan vägisi sisse asju vahel... okey et siis belmeenid. tänan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×