Jump to content
carl-

Rinnalhastega probleem.

Recommended Posts

1. Mul on vasak rinnalhas ikka tunduvalt suurem. Parem nagu ei jõuaks järgi vms, kuidas saaks enam-vähem ühe suureks mõlemad rinnad.

2. Kuidas saab rinna alumist osa treenida? Ülemine on nagu priske, aga alumne osa suht ei saa trenni. Mis harjutused rinna alumisele osale käivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2. Kuidas saab rinna alumist osa treenida? Ülemine on nagu priske, aga alumne osa suht ei saa trenni. Mis harjutused rinna alumisele osale käivad?

Negatiivse kaldega surumine ja lennutamine hantlitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kontrolli oma harjutuse õige sooritus üle ja vaata et mõlema rinna poolt pingutad ühtemoodi. Kaua sa oled proovinud teist järgi arendada? Mitu korda nädalas käid? Ma arvan, et work harder. Seda teeks mina oma loogika järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kontrolli oma harjutuse õige sooritus üle ja vaata et mõlema rinna poolt pingutad ühtemoodi. Kaua sa oled proovinud teist järgi arendada? Mitu korda nädalas käid? Ma arvan, et work harder. Seda teeks mina oma loogika järgi.

no 3 korda nädalas käin, 1korra teen nädalas rinda. Pole nagu eriti tähelepanu pöörand sellele, aga ükspäev vaatasin, et tohuijaa, üks rind on palju väiksem:s

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rööbaspuudel surumine

Kerge lisamärge-> Rööbaspuudel ainult juhul kui keha on natukene ettekallutatud, kui keha pole ettekallutatud, siis teeb rohkem siiski triitsepsile mitte rinnalihastele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendele harjutustele lisaks veel pulloveri. Kas tegeled mõne spordiga või muu tegevusega, mis nõuab intensiivset parema käe kasutamist? Endal olnud kunagi selline asi, et pidin joonestama vasaku käega (vasakukäeline) peaaegu terve nädala miskeid kodutöid ning selle tulemusena vasakul käel õlalihased ning triitseps võtsid kõvasti kaalust alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rööbaspuudel surumine kindlasti! Tõesti, fakt on see, et treenida rinda, tuleb keha ettepoole kallutada.

Mulle küll tavaliselt ei meeldi kedagi tsiteerida, kuid antud juhul teen seda. Mike Mentzer(HIT-i propageerija, Consolidation Training Program-i rajaja) on rööbaspuudel surumist nimetanud "upper-body squat-iks" ehk siis ülakeha kükiks. Annab väga hea koormuse nii delta esiosale, rinnale ning triitsepsitele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×