Jump to content
piibeleht

mingid hiina kapslid

Recommended Posts

MULLE TOODI KINGITUSEKS HIINAST KARP LOODUSLIKKE KAALUALANDAJAID,OLI VÄGA POSITIIVNE SOOVITUS OLNUD.SOOVIKS KOMMENTAARI,EI JULGE NEID NII VÕTMA HAKATA,IKKAGI SEITSME MAA JA MERETAGUNE ASI. Main materials

root of kudzu

juemingzi

Y-iyiren

black sesame

lotus leaf

kogu ülejäänud jutt on kahjuks hiina keelne ainult te.nr on lisatud free national consulting 800-840-8921.Lisasin,et äkki keegi tunneb veel huvi.Kui oskate mingitki kommentaari anda oleksin väga tänulik INRIID

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks nendega ole jama lugu, sest sa ei tea kunagi, kas need on tulnud sertifitseeritud vabrikust või mitte

just oli lehes ka artikkel, et et mingid alternatiivmeditsiinis kasutatavad ravimid olid liiga suure elavhõbedasisaldusega ja lõpuks tuli välja, et oli piraatkaup..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MULLE TOODI KINGITUSEKS HIINAST KARP LOODUSLIKKE KAALUALANDAJAID,OLI VÄGA POSITIIVNE SOOVITUS OLNUD.SOOVIKS KOMMENTAARI,EI JULGE NEID NII VÕTMA HAKATA,IKKAGI SEITSME MAA JA MERETAGUNE ASI. Main materials

root of kudzu

juemingzi

Y-iyiren

black sesame

lotus leaf

kogu ülejäänud jutt on kahjuks hiina keelne ainult te.nr on lisatud free national consulting 800-840-8921.Lisasin,et äkki keegi tunneb veel huvi.Kui oskate mingitki kommentaari anda oleksin väga tänulik INRIID

Ma helistasin sellel numbril "free national consulting 800-840-8921". Need kapslid pidid mõjuma vaid hiinlastele, Teile võivad need vaid kahju teha. Soovitati foorumisse saata oma eilse päeva menüü, et targemat saaksid aidata. Tõenäoliselt sööte halba rasva, liiga palju süsivesikuid, näksite tihti jnejne. Veel soovitati, et edaspidi kirjutage väikeste tähtedega, siis on teistel mugavam lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma helistasin sellel numbril "free national consulting 800-840-8921". Need kapslid pidid mõjuma vaid hiinlastele, Teile võivad need vaid kahju teha. Soovitati foorumisse saata oma eilse päeva menüü, et targemat saaksid aidata. Tõenäoliselt sööte halba rasva, liiga palju süsivesikuid, näksite tihti jnejne. Veel soovitati, et edaspidi kirjutage väikeste tähtedega, siis on teistel mugavam lugeda.

Ise ka aru saad mida kirjutad või? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma helistasin sellel numbril "free national consulting 800-840-8921". Need kapslid pidid mõjuma vaid hiinlastele, Teile võivad need vaid kahju teha.

B):D:o:D päevanali :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×