Jump to content
KennyLumiste

Kui julge oled Sina?

Kui Sul oleks ainult 3 valikut, siis millise tee valiksid Sina?  

26 liiget on hääletanud

  1. 1. Osaleksin saates "Eesti otsib superstaari"

    • Olen mees
      8
    • Olen naine
      1
  2. 2. Osaleksin mingis muus reality shows

    • Olen mees
      8
    • Olen naine
      1
  3. 3. Hakkaksin strippariks

    • Olen mees
      7
    • Olen naine
      2


Recommended Posts

Et tuua vaheldust "ained", "pulber", "reljeefsed kõhulihased" ja "õige toitumine" teemalisetele uutele postitustele, tegin küsitluse, et teada saada mida on nõus tegema fitness`i rahvas. :)

Eestlane on üldjuhul vaikne ja alles peale teist õllet hakkab "maailmavalitsejaks". :P Samas kui vaadata Eestis tehtavaid reality show`si ja lugeda kollast ajakirjandust, siis jääb küll mulje, et eelmine väide ei kehti. Ega muidu meil selliseid staare ole nagu Baari Paavo, Vändra Aveli, Liis Lass jne. :)

Kuigi kulturistidele meeldib enda keha näidata, räägitakse meedias nendest vähe ja põhiliselt seostatakse kulturiste ainult ühe nimega. Seda tõestab ka siin foorumis tema nimelise alateema postituste arv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei osanud ka antud küsimusega midagi peale hakata. Kas selline osalus on "julgus" :) i doubt it... pigem on siin tegu kas nartsissismiga või ülemäärase tähelepanu vajadusega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asi on nartsissism? mingi kevadlilleteadus v?

Kogusin terve nädalavahetuse julgust (mingi 6 õlle ikka) ja nüüd avaldaksin jälle arvamust. Mis on nende küsitluste taotlus? Kas nende tulemused loetakse ette kulturistide suvepäevadel või on tegemist mingi uurimustööga?

Nüüd on küsitlus teemal kas kulturistid on voodis paremad kui tavalised inimesed. Isiklikult jään vastuse võlgu kuna pole aimugi.

Kas kulturist võib enda kohta ka arvamust avaldada?

Iseenesest oleks ju suurepärane mõte (peale küsitluste juurde täpsustava info lisamist) teha nende analüüs, kellegi magistri- või isegi doktoritöö raames.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asi on nartsissism? mingi kevadlilleteadus v?

Kreeka mütoloogia abiks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×