Jump to content
Archangel1

Testosterooni plaastrid

Recommended Posts

Tervist.Selline asi et olex huvitav teada mitu mg pa2evas annab testosteroni plaster v6i siis kui k6rgele ta t6stab testosteroni organizmis?Tean et need on m6tetu plastrid aga lizalt huvitav olex teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.Selline asi et olex huvitav teada mitu mg pa2evas annab testosteroni plaster v6i siis kui k6rgele ta t6stab testosteroni organizmis?Tean et need on m6tetu plastrid aga lizalt huvitav olex teada.

Testosterooni tase on ööpäeva lõikes muutuv suurus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks neid eelkõige kasutatakse? Tean, et testol on mingi osas spordis, kuid olen ka kuulnud, et testot kirjutavad retsepti alusel välja seksuoloogid patsientidele, kel nt ebapiisav seksuaalne tundlikkus vms. Kas teatud liiki on vabamüügis? Ma ei tea sellest teemast midagi eriti. Kas keegi teab rohkem? Võiks ju rääkida siis sellest siin teistelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Offtopic: Õigekirjast oled midagi kuulnud? Vaatasin, et su eelmised postitused on enam-vähem olnud, kuid sellega siin oled veidi mööda pannud... Ja täpitähed näisid sul ka vahepeal täitsa olemas olnud olevat, kuhu need kadusid?

Kirjutagem siiski korrektselt... sina võid ju oma imekirjast aru saada, kuid teistele on see siiski raske lugeda!

Ja eriti kaunis oleks ka offtopic eesti keelde tõlkida! :ph34r: Ei mingit tülinorimist, lihtsalt väike armas soovitus :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.Selline asi et olex huvitav teada mitu mg pa2evas annab testosteroni plaster v6i siis kui k6rgele ta t6stab testosteroni organizmis?Tean et need on m6tetu plastrid aga lizalt huvitav olex teada.

Pole neist kuulnud, aga eeldan et neid tehakse ikka erinevaid. Ja miks mõttetud, nii 60-selt kui testosteroonitoodangu stimuleerijatest ja aromataasi inhibiitoritest juba väheks jääb, on nad kindlasti abiks.

(Vabamüügis pole kindlasti midagi, eriti veel Eestis :ph34r:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugupeetud Oldman.Jah ma kuulsin seda.Nagu ma tean see tase on kuskil 2-11mg ööpäevas.Agnes1h Neid kasutatakse et testosteroni taset t6sta.Mida rohkem testosteroni veres sul on seda rohkem ja kiiremini j6udu sul tuleb,peale rasket trenni taastumine toimub kiiremini,v2ike s6dur seisab k6vemini :DMa arvan et Eestis neid jah vist ei m88 apteegis,aga kuskil Europaas v6i Amerikkas raudselt m88akse.blind12 ma olen valesti oelnud jah.Korrektsem oleks oelda et,minu arust on need testosteroni plastrid m6tetu inimestele kes on 13-30,35 aastat vana.Nad lihtsalt ei hakka tundma neid.Peale 30 elu aastat organismis testosteroni v2lja t88tamine v2hendab.

Muudetud kasutaja Archangel1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et paika panna kas sa koged või mitte defitsiiti ja mis seda põhjustada võiks, saab arst mõõta testosterooni kogust sinu veres. Lisana testosterooni levelite mõõtmisele, mõõdavad arstid vahest prolaktiini levelit, et teha kindlaks, kas sinu ajuripatsi lümfisõlm funktsioneerib korralikult. Edasised vereproovid, nagu seerum FSH, LH ja kilpnäärme testid võivad olla samuti vajalikud.

Testosterooni normaal levelid kukuvad kuskile 250 ja 800 nanogrammi testosterooni detsiliiter vere kohta vahele. Ühe mehe levelid varieeruvad olles kooskõlas kelleaja ja päevaga, aastaaja ja harjutustega; seepärast peab arst läbi viima terve füüsilisuse uurimise, et panna paika, kas sa kannatad häire all või mitte.

Kui sa tahad mõõta oma testosterooni taset ise, siis on ka selleks võimalusi. Testimise komplektid lasevad sul mõõta saadaval oleva testosterooni kogust, mis on kasutusel vereringes; lihtsalt kogu oma sülge ja saada see laboratooriumisse analüüsimisele. Arstid ja psühhiaatrid identifitseerivad iga saadaval oleva hormooni tasakaalu sinu süsteemis ja soovitavad lahendusi, et normaliseerida testosterooni taset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale 30 elu aastat organismis testosteroni v2lja t88tamine v2hendab.

Peale 30 hakkab tõusma aromataasi aktiivsus, rohkem testosterooni töödeldakse östrogeeniks, ja miskipärast käib testosterooni toodangu regulatsioon just östrogeeni koguse kaudu. Et mida rohkem östrogeeni ja vähem testosterooni, seda vähem testosterooni toodetakse. Nii et esialgu peaks pehmed looduslikud aromataasi inhibiitorid kõik paika ajama. Välisele testosteroonile peab niikuinii üldjuhul aromataasi inhibiitori juurde lisama.

Roheline tee nt on kerge aromataasi inhibiitor. Aga ma ei oska kohe öelda kas ta reaalsetes kogustes reaalset efekti annab :)

Ja täitsa õige, et mõõtmata ei tasu midagi ette võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×