Jump to content
ants16

Kõhulihaste pinges hoidmine

Recommended Posts

Kuidas mõjub kõhulihastele selline trenn, kui hoiad neid ntx 30 sekundit pinges, 3x30sek vms?

Nagu küünarnukid ja varbad on maas ning hoiad kõhtu üleval. Kas sellel on üldse mõtet või see treenib samamoodi nagu iga-teine kõhulihase harjutus`?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas mõjub kõhulihastele selline trenn, kui hoiad neid ntx 30 sekundit pinges, 3x30sek vms?

Nagu küünarnukid ja varbad on maas ning hoiad kõhtu üleval. Kas sellel on üldse mõtet või see treenib samamoodi nagu iga-teine kõhulihase harjutus`?

Kyynarnukid ja varbad maas??? :( K6ht yleval?...et siis nagu s6ltumatult kerest?

Kirjeldage palun veel kord...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas mõjub kõhulihastele selline trenn, kui hoiad neid ntx 30 sekundit pinges, 3x30sek vms?

Nagu küünarnukid ja varbad on maas ning hoiad kõhtu üleval. Kas sellel on üldse mõtet või see treenib samamoodi nagu iga-teine kõhulihase harjutus`?

Sa oled väga painduv, nagu ma aru saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte 3x30 vaid niikaua kuni jõuad.

Ah, et ta hoiab keret yleval... See harjutus ei ole k6hulihaste harjutus.

M6tet on teda teha ikka. Tugevdab kerelihaseid yldiselt (k6ht on ka natuke pinges :( )

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui sina seda teha ei suuda, siis oled sina väga paindumatu :unsure:

Nimelt on kõht allpool. :P

Kui kõht ülevalpool peaks olema siis tuleks jah raskusi :D

Vaatamata sellele, et ma 6x nädalas trenni teen, ei suuda ma jah siiski veel nii oma kõhtu hoida, et varbad ja küünarnukid maas. :ph34r:

Olgu, nali naljaks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas mõjub kõhulihastele selline trenn, kui hoiad neid ntx 30 sekundit pinges, 3x30sek vms?

Nagu küünarnukid ja varbad on maas ning hoiad kõhtu üleval. Kas sellel on üldse mõtet või see treenib samamoodi nagu iga-teine kõhulihase harjutus`?

See harjutus mõjub seljale, nii et ma ei usu et see su kõhulihastele kuidagi mõjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks siin teema all veel ühe küsimuse, mis seotud sellise kõhulihaste pinge all hoidmisega. Mul sõbranna käib vahest ujumas ja ütleb, et ujudes püüab maksimaalselt kõhulihaseid pingutada. (Ma küll ei saa aru, kuidas tal selleks veel võhma on, sest trenni teeb ta haruharva!) Minu arust on see aga tobe! Ujudes niigi saab kõhulihas koormust ning kui oma energiat kõhule lisaks suunata, siis kahtlen, kas selle all juba ka ujumise tehnika ei kannata? Ja kui tehnika kannatab, siis vbl nt vehid niimoodi seal ujudes, et seljalihas päris sama moodi ei tööta, nagu vaja vms... Mulle tundub see täitsa tobe asi!!! või ongi see täitsa normaalne asi ujumises?! :ph34r: Või pole selles teemas probleemi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ujumises on oluline kehahoiak, st. keha peab olema paralleelne veega! Et seda saavutada, peab keskosa pidevalt kontrollima, üks viise esialgu ongi selleks kõhtu ja selga pinge all hoida ning ei, see ei riku tehnikat, pigem parandab tasakaalu vees ja seega ka ujumise tulemust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×