Jump to content
Chart

ikka ja jälle need sangad....

Recommended Posts

Olen 17.....171cm....ja kaalun 66kg......olen jälginud toitumist ja teinud ka trenni...( aga ei käi regulaarselt kusagil ;) )..........aga probleemiks on need nn sangad külgedel....kuidas oleks võimalik nendest lahti saada? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 17.....171cm....ja kaalun 66kg......olen jälginud toitumist ja teinud ka trenni...( aga ei käi regulaarselt kusagil ;) )..........aga probleemiks on need nn sangad külgedel....kuidas oleks võimalik nendest lahti saada? :(

Mina enda omad jooksin maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju sa päevas jooksid või kuidas sa need maha jooksid?Ma olen ka suht palju jooksnud aga ei kao kuhugi -,-

Alustasin kolme korraga nädalas 20 minutit ühe korraga, jooksin tasapisi nii nagu võimed lubasid. Võimete kasvades pikenesid jooksuajad 50-le minutile ja jooksukorrad kuni viiele korrale nädalas. Sangad hakkasid aga kahanema juba 20-minutiliste jooksudega.

Kui Su sangad ei vähene, siis tuleb toidulaud üle vaadata. Teises teemas juba vaatasin, et vähemalt minu arust sööd palju võileibu, aga las seda söömise asja kommenteerivad targemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis oleks toidulaual see kõige parem ja kas see aitab, kui peale kella kuut enam ei söö :( ?

Toidulaual on parim tasakaalustatud söök. See pärast kella kuut mitte söömine on rumalus, paned oma organismi sellisesse seisu, kus ta hakkab toitu hoopis talletama, sest mine tea, millal jälle saab.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen peale 6 palju nälgind, nüüd näen, et see suur viga ja rohkem naista asi, kes naq nii süüa ei taha ja kes ei hooli lihasmassist.

Mis kell oleks parim õhtusöök ja mida õhtusöögi ajal tarbida?Süsikaid?Rasvu?(vaevalt :( )valku?

Näited konkreetsetest toiduainetest oleks super ja siis peamine eesmärk on kaalu alandamine ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen peale 6 palju nälgind, nüüd näen, et see suur viga ja rohkem naista asi, kes naq nii süüa ei taha ja kes ei hooli lihasmassist.

Mis kell oleks parim õhtusöök ja mida õhtusöögi ajal tarbida?Süsikaid?Rasvu?(vaevalt :( )valku?

Näited konkreetsetest toiduainetest oleks super ja siis peamine eesmärk on kaalu alandamine ;)

Õhtusöögiks süüakse põhimõtteliselt samasugust toitu nagu muul ajalgi.

Süsivesikuid, valke ja rasvu kaa.

Õhtusöök võiks olla kuskil 2-3 tundi enne magamaminekut.

:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×