Jump to content
pehka9

KAAL

Recommended Posts

Tervist, mul siis selline asi, et olen natuke oma kaaluga jännis. Nimelt asi nii siis, et olen 17a. 176cm pikk, ja 90KG. See sama 90kg teebki mulle muret, kusjuures ei söö ega joo ma midagi ebaloomulikku, tavaliselt hommikuti ma ei jõuagi süüa, niisissi söön ma löunal esimest korda, tavaliselt normaalse portsu, ja siis öhtusöök 6 paiku peale kooli. Ja viimast korda sööb vb mingi 10-11 paiku õhtul , mõne võileiva. Aga käin ka jõusaalis 3 korda nädalas ja kasutan sinna körvale proteiine. Veel mängin siis jalgpalli (käin trennis) ja mängin võrkpalli, põhimõtteliselt on köik päevad trenniga seotud. Suitsu ka ei tee ja õlut ei joo. Kusjuures ma väga hästi veel mäletan kui viimati oli mu kaal midagi 73-76 kg ja kui järsult hakkas tõusma, ja nyyd olen juba 90kg juures. Probleem selles et ei tahaks eriti raskeks ka minna, et mis te arvate, mis tegema peaks? Rohkem tervislikumalt toituma? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, mul siis selline asi, et olen natuke oma kaaluga jännis. Nimelt asi nii siis, et olen 17a. 176cm pikk, ja 90KG. See sama 90kg teebki mulle muret, kusjuures ei söö ega joo ma midagi ebaloomulikku, tavaliselt hommikuti ma ei jõuagi süüa, niisissi söön ma löunal esimest korda, tavaliselt normaalse portsu, ja siis öhtusöök 6 paiku peale kooli. Ja viimast korda sööb vb mingi 10-11 paiku õhtul , mõne võileiva. Aga käin ka jõusaalis 3 korda nädalas ja kasutan sinna körvale proteiine. Veel mängin siis jalgpalli (käin trennis) ja mängin võrkpalli, põhimõtteliselt on köik päevad trenniga seotud. Suitsu ka ei tee ja õlut ei joo. Kusjuures ma väga hästi veel mäletan kui viimati oli mu kaal midagi 73-76 kg ja kui järsult hakkas tõusma, ja nyyd olen juba 90kg juures. Probleem selles et ei tahaks eriti raskeks ka minna, et mis te arvate, mis tegema peaks? Rohkem tervislikumalt toituma? :(

Kehakaalu järsk tõus viitab mingile terviseprobleemile, lase kõigepealt kontrollida kilpnääret.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, mul siis selline asi, et olen natuke oma kaaluga jännis. Nimelt asi nii siis, et olen 17a. 176cm pikk, ja 90KG. See sama 90kg teebki mulle muret, kusjuures ei söö ega joo ma midagi ebaloomulikku, tavaliselt hommikuti ma ei jõuagi süüa, niisissi söön ma löunal esimest korda, tavaliselt normaalse portsu, ja siis öhtusöök 6 paiku peale kooli. Ja viimast korda sööb vb mingi 10-11 paiku õhtul , mõne võileiva. Aga käin ka jõusaalis 3 korda nädalas ja kasutan sinna körvale proteiine. Veel mängin siis jalgpalli (käin trennis) ja mängin võrkpalli, põhimõtteliselt on köik päevad trenniga seotud. Suitsu ka ei tee ja õlut ei joo. Kusjuures ma väga hästi veel mäletan kui viimati oli mu kaal midagi 73-76 kg ja kui järsult hakkas tõusma, ja nyyd olen juba 90kg juures. Probleem selles et ei tahaks eriti raskeks ka minna, et mis te arvate, mis tegema peaks? Rohkem tervislikumalt toituma? :(

Lisaks arstlikule kontrollile pead lisama veel söögikordi, eriti ka hommikusööki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks arstlikule kontrollile pead lisama veel söögikordi, eriti ka hommikusööki.

aga see kaal on umbes oma 4-5 kuuga tulnud, et ma ei tea kui kiire on kiire juurdevõtmine?! kas see on piisavalt kiire muretsemaks?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et veel rohkem juurde võtta ? :(

Jäta see õhtune 10-11 ajal söögikord ära ja söö see toit hommikul.Allavõtjatele üldiselt soovitatakse 2 tundi enne magama minekut mitte süüa ja hommikul just süüa - pane ainevahetuse tööle.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×