Jump to content
LaizeN

kõht & sangad

Recommended Posts

Probleem on suur, olen olnud paks juba 16 aastat, olen proovinud näljutamist, mis kukkus väga kehvasti välja, käin regulaarselt iga päev trennis. Nüüd olen hakkanud rohkem keskenduma jõusaalile ja aeroobsele trennile(ergomeeter, ratas, ujumine)Kolm korda kuus käin ka jõusaalis, suht seda trenni külastan, mille tuju on..:PAga probleem on selles, et mul on sangad:S ja vöökoht on tugevalt rasvunud, kuidas sellest lahti saada, enne kevadet pole raha, et toidukava ja treeningkava tellida, kõik arvamused on teretulnud :)ja olen tegelenud ka 7 aastat võrkpalliga, midagi pole aidanud :/ teen ka iga päev kodus kätekõverdusi ja kõhulihaseid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näljutamine pole hea asi.

Kui sa oled 7 aastat tegelenud spordiga, siis arvan, et sul on midagi toidulaual paigast ära.

Kui toidukava ei saa tellida, siis proovi ise oma toitumist jälgida.

Eelkõige tuleks loobuda rämpstoidust ( friikartulid, hamburger, krõpsud jne) ja vältida liigset maiustuste söömist.

Süüa tuleks iga 3-4 tunni tagant ja portsud ei tohiks olla suured vaid keskmised ( see aitab kiirendada seedimist ).

Samuti võiksid vaadata siin foorumis erinevaid teemasid toitumise kohta.

Selle jaoks võid kasutada otsingut ( üleval paremas servas ).

:(

Muudetud kasutaja Henritamm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lapsest peale paks, siis võivad tugevad füsioloogilised eeldused ka olla.

Paistab et parimateks rasvapõletajateks peetakse intensiivset anaeroobset trenni, nagu jõusaal minimaalsete puhkustega, Tabata meetod, intervallsprint; proovi neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugend siin, nii et seda nägu ;) aga jah viimasel ajal olen hakanud peale 6 mitte midagi sööma, näib aitamast aga kas see on õige? Olen 16 ja 174cm, 72 km, kui see midagi aitab, siis tahaks saada teada valkude, rasvade ja süsivesikute või kalorite vmt arvu päevas, oleksin väga tänulik :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on suur, olen olnud paks juba 16 aastat, olen proovinud näljutamist, mis kukkus väga kehvasti välja, käin regulaarselt iga päev trennis. Nüüd olen hakkanud rohkem keskenduma jõusaalile ja aeroobsele trennile(ergomeeter, ratas, ujumine)Kolm korda kuus käin ka jõusaalis, suht seda trenni külastan, mille tuju on..:PAga probleem on selles, et mul on sangad:S ja vöökoht on tugevalt rasvunud, kuidas sellest lahti saada, enne kevadet pole raha, et toidukava ja treeningkava tellida, kõik arvamused on teretulnud :)ja olen tegelenud ka 7 aastat võrkpalliga, midagi pole aidanud :/ teen ka iga päev kodus kätekõverdusi ja kõhulihaseid

Kui hetkel raha pole, pea treeneriga nõu. Eks suurem osa on alati toitumises!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen lugend siin, nii et seda nägu ;) aga jah viimasel ajal olen hakanud peale 6 mitte midagi sööma, näib aitamast aga kas see on õige? Olen 16 ja 174cm, 72 km, kui see midagi aitab, siis tahaks saada teada valkude, rasvade ja süsivesikute või kalorite vmt arvu päevas, oleksin väga tänulik :(

Miks mitte süüa peale kuut?

Kui kõht peale kuut tühjaks läheb siis nälgid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ei ole probleem suur ja kuna sul paistab tõsine huvi olema asja parandada siis pane oma eilse ja tänase päeva kogu toitumine kirja. Mida sõid, millal sõid ja kui palju. Ära midagi välja jäta. Siis saab aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök:

8:00

2võileiba(6vorsti viilu, 2 viilu tomatit, 2viilu juustu, salatileht, merevaik)

Kõrvale piim

u.100g väga rammusat ema eilset küpsisetorti

Oode: 11:25

Snitsli praad(3kartulit, värske salat, snitsel, jahu vmt kaste)2 viilu leiba.

kõrvale u. pool liitrit vett(aura sidruni)

Lõuna: 14:50

2röstsaia(2 muna(praetud rapsiõlis)paprika viilud, saia peale panin rama võid, 7 viilu värsket kurki. 1 mandariin ja 2 kiivit

Õhtusöök : 20:00

makaronid kanalihaga+ketsup ja klaas piima

Trenn:

15:00 - 19:50

sinna sisse jäi u.2h'd jõusaali, 30min korvpall, 1,5h'd maadlustrenni

ära jõin trennis umbes 1,5 liitrit vett

lõhnab ületreeningu järgi?aga jah minu päev :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikusöök:

8:00

2võileiba(6vorsti viilu, 2 viilu tomatit, 2viilu juustu, salatileht, merevaik)

Kõrvale piim

u.100g väga rammusat ema eilset küpsisetorti

Oode: 11:25

Snitsli praad(3kartulit, värske salat, snitsel, jahu vmt kaste)2 viilu leiba.

kõrvale u. pool liitrit vett(aura sidruni)

Lõuna: 14:50

2röstsaia(2 muna(praetud rapsiõlis)paprika viilud, saia peale panin rama võid, 7 viilu värsket kurki. 1 mandariin ja 2 kiivit

Õhtusöök : 20:00

makaronid kanalihaga+ketsup ja klaas piima

Trenn:

15:00 - 19:50

sinna sisse jäi u.2h'd jõusaali, 30min korvpall, 1,5h'd maadlustrenni

ära jõin trennis umbes 1,5 liitrit vett

lõhnab ületreeningu järgi?aga jah minu päev :(

Ja mis on säärase menüü ja "trenni" eesmärk?Lihastest täielikult vabaneda?

Enesetapp võimalikult piinaval viisil?

Lõpeta lollused ja telli asjatundja käest nii treening - kui toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennijärgselt pead kindlasti ka sööma ning üle 75 minuti ei soovitata trenni teha (jõusaalis eriti).

Pärast 1h võiks hakata süsivesikutega taastusjooki tarvitama, nii ei tohiks probleemi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen lugend siin, nii et seda nägu :o aga jah viimasel ajal olen hakanud peale 6 mitte midagi sööma, näib aitamast aga kas see on õige? Olen 16 ja 174cm, 72 km, kui see midagi aitab, siis tahaks saada teada valkude, rasvade ja süsivesikute või kalorite vmt arvu päevas, oleksin väga tänulik :(

Ehee.. pead veel lugema! ;) Sest kui sa otsustasid peale kuute mitte midagi süüa ning täiesti segane ka valkude, rasvade ja süsivesikute või ka kcal arv/suhe päevas, siis ei ole ju järelikult piisavalt lugenud. Sest, kui oleksid rohkem lugenud, siis teaksid nt, et see kell kuus mingi ime asi pole. Ikka peaks ju see sõltuma ka muust elust minu meelest. Mis kell voodisse, yles, mis kell treenid jne... Millal keha nälgimisest kaloreid hoopis säilitama võib hakata jne teemad. Teatud ainete söömisel küsimus, kas enne ja/või pärast trenni jne... Ja baasainevahetuse kalkulaator peaks ka siin veebis olema. Lihtsam on vist artikleid lugeda alguses enda harimiseks ja siis foorumit. Muidugi, siin vaieldakse ka kõvasti mõnede asjade üle, kuidas ikka õige/vale on aga kui foorumit pikalt lugeda, hakkad taipama, kuidas vähemalt siinsete spetsialiste/treenerite meeles õigem on. (loe artiklite kommentaare ka! :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi ütleks mida rohkem/vähem oleksin väga tänulik, eesmärk on saada pekist lahti säilitades ja ka kasvatades lihasmassi. :(

Üheaegselt too päris raske.

Minu arvamus - vähenda süsivesikuid ja lisa valke.Kartulid,makaronid,tort,röstsai,ketchup,jahukaste ... nagu paljuvõitu päeva kohta.

Mingid võileivad,vorst etc on üldse täiesti mõttetud asjad.

Samas ei ole su menüüs kohupiima,putrusid,juurvilju ...

loodetavasti oli tegemist siiski vaid ühe kindla päevaga,et sa ei söö pidevalt sama moodi.

Otsi samast foorumist üles Fred Antsoni artiklid,loe läbi.

Ja ikkagi,raha toidukava jaoks TULEB leida;soovitavalt ka treeningkava jaoks.Vastasel juhul:

a)see siis paremal juhul - sa ei saavuta soovitud tulemust

b)seda halvemal juhul - keerad tervise p***se.Paari kuuga "jõuab" küll.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsi samast foorumist üles Fred Antsoni artiklid,loe läbi.

Ehh.. seda soovitatakse siin foorumis juba ei tea mitmendat korda! (Mitte et selles soovituses midagi halba oleks! :( ) Ma ise ka lugesin neid Fredi artikleid suht alguses, kui siia veebi sattusin. Isegi kolm korda lugesin ühte artiklit ja ikka ei saanud justkui piisavalt aru. Piisavalt algajana ei ole neist võimalik täielikult aru saada minu meelest. Pidin ikka hullult teisi asju ka lugema ja kui siis sinna tagasi lugema läksin oli juba palju enam võimalik mõista ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×