Jump to content
Mart_K

Millist toidulisandit kasutada?

Recommended Posts

Tere !

Räägin lühidalt ka murest,mis küsimuse taga : Aastaid tagasi selja lülidevaheline disk hüppas natuke välja ja põhjustas sellele järgnevaid hädasid.Nüüd pandi lülid ja diskid füüsiliselt (mitte kirjurgiliselt) paika tagasi ja arst ütles,et kui korralikult seljalihaseid treenin,siis hoiavad lihased lülid õigesti paigas ning enam muresid ei tohiks olla.Kuna pean nüüd seljalihastega 5 korda nädalas võimlema 1,5 tundi,siis ei ole alati energiat eriti pärast rasket tööpäeva seda teha.Kogu võimlemine tuleb puhtast tahtejõust,aga lihastes nagu pole enam energiat.

Küsimuseks siis oleks,et millist toidulisandit või muud ainet soovitaksite minusugusele kodus treenijale,kes treenib ainult piiratud lihasrühma ja tahab lihtsalt natuke rohkem energiat.Tahaks tunda lihtsalt,et ka mu keha tahab trenni teha mitte ainult mu mõistus.

Enne kasutasin spordijook,mis andis energiat küll,aga kuna trennides oleks ka kasulik mul kaalus natuke alla võtta,siis lugesin,et spordijooke juues seda ei juhtu :(

Ette tänades vastuste eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks, kuna sa treenid 5 korda nädalas poolteist tundi samu lihaseid, siis on loogiline, et oled üle treeninud. Võid teha 5 korda nädalas, aga tee nt pool tundi. Siis peaks jõud ja energia võimeldes suurem olema.

Pärast võimlemist söö midagi, mis sisaldab süsivesikuid ja valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vana sa oled üldse ?

Energiat trenniks annavad nt stimulandid, sh kohvis, tees, kakaos olevad; testosteroon, heade tulemuste nägemine, head treeningtingimused.

Mida sa seal 1,5 tundi teed, ei kujuta ette, aga kahtlustan et intensiivsus on seal üsna null :(

Mul on selg opereeritud ja ega ilma trennita pikalt elada ei lase. Vahel on hommikul vaja enne tõusmist voodis kergelt sillas hoida, et seljasirutaja toonusesse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vana sa oled üldse ?

Energiat trenniks annavad nt stimulandid, sh kohvis, tees, kakaos olevad; testosteroon, heade tulemuste nägemine, head treeningtingimused.

Mida sa seal 1,5 tundi teed, ei kujuta ette, aga kahtlustan et intensiivsus on seal üsna null :(

Mul on selg opereeritud ja ega ilma trennita pikalt elada ei lase. Vahel on hommikul vaja enne tõusmist voodis kergelt sillas hoida, et seljasirutaja toonusesse ajada.

Olen 24.a ja 1,5 tundi sisaldab 10 harjutust ja kõik harjutused 3 korda läbi.Pluss alguses soendus ja lõpus venitused.

Olen küll mõelnud,et üldiselt jõusaalis käima hakata,aga omapeaga ei julge nagu midagi teha,et keerab selja lõplikult pekki ja treenerite jaoks ei ole kahjuks lihtsalt raha.

Aga oskab keegi öelda,kui tihti peaksin ma neid seljaharjutusi tegema,et lihaste toonus säiliks.Sest olen ka ise aru saanud foorumit lugedes,et vist ei ole nagu nii palju vaja trennida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selga tugevalt koormavaid ja riskantseid harjutusi, nagu jõutõmme ja kangiga kükk tuleks esialgu vältida, muid erinõudeid minu teada küll pole.

Selge et pead õppima selga hoidma ja koormama ainult nõgusas asendis.

Mina teen selga trennis iga kord, enne trenni üks seeria et toonus üles ajada ja lõpus korralikumalt.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×