Jump to content
joumeesS

Ei lasta jõusaali

Recommended Posts

Ma olin 10 ja sama asi, et kõik käisid jõunurgas nikerdamas. Aga ühele kukkus kuidagi kang silma, mäletan et vedeles seal, silmaauk hästi suur ja sügav, luu ilmselt silma ümbert sodi, siis viidi ära. Kuulujutt oli et suri ära, aga kindlalt ei tea.

Eks ikka juhtub. Ise olen aint näinud kuidas ühel naisterahval 20 kg ketas jalale kukkus. Paar varvast läks aga pulmadeks paranes ära :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aiai, see oli ühtaegu tõsiselt õnnetu ja osav tüüp siis. Osav seetõttu, et kang silma saada... Igaüks sellega ju hakkama ei saa :(

See oli kitsa asetusega tugedega õlapink. Võibolla oli tasakaalust väljas ja lendas ühele poole sellal kui ta maast kettaid otsis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olin ka vist 11 kui hakkasin jõusaalis käima, kuna kõik sõbrad olid siis juba 16+ ja vanusepiirang oli jõusaalis 14 :D , valetasin ennast vanemaks ja sain alati sisse ;) .Mul oli vähemalt se hea ,et alati olid kaasas kogenumad sõbrad ja näitasid kuidas mida teha.Nüüd olen 14(kohe 15) ja pole mingeid probleeme kuskile jõusaali sisse saamiseks :D. Pmst kodus mina teeks sinuasemel kõhulihaseid ja kätekõverdusi, ja oleneb ka sinu kehatüübist, paneksid ehk pikkuse ja kaalu, oma arvamuse oma kehast ,oskaks paremini soovitada B).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanusega üldse selline tore asi. Sõber on 16 ja näeb välja nagu 27 :D

Siis ta läks klubisse, siis hakkas baarmeniga rääkima, et kuidas te müüte alaealistele alkoholi. Baarmen kohe vastu, et ei, sa ei ole alaealine. No olen küll... Eiei Sa ikka ei ole küll... Ja siis ükskord jäi ka filmisoodustusest ilma, kõik kes olid alla 18 said mingit soodustust, siis teda ei usutud, et ta 15 sel ajal. Ja tal endast vanemad tüdrukud alati.

Aga et siis kava juurde:

Kõtekõverdused:

Käed laiali, käed lähemal, jalad kõrgemal jalad maas.

Kõhulihased

Lõuatõmbed:

Kitsa haardega, laia haardega, tõmbed ette poole ja kuklasse

Alaselg:

Jalad paned kuskile alla ja tõstad ülesse ennast (kõhuli olles)

Kükid

Säär:

Paned pool ühte jalga kuskile ääre peale ja siis lükkad ennast ülesse ja nii mõlema jalaga

Äkki jäi midagi lisamata, et keegi saab seda kindlasti täiendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×