Jump to content
undisputed

Pilt ????

Recommended Posts

Mingist Hustlerist:)

netist esmapilgul tema koht muid pilte ei leidnud, kuid varsti peaks spets fitnessi jaoks pilte tulema;)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle aktivisti jutuga panin puusse.

Aga palju MSNi aadressi eest maksad ? :D

Mulle tundub see pilt maitsetuse tipp... ja mehed, kellel selle peale testo t6useb...v2heke kalduvusega pedofiiliale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen ja imestan, et appikene mis maitse... :D Minu arvates samuti lausa kohutav pilt.

Ja mõtlesin, et ma olen ainuke :D . Ei julgenud kohe sõna võttagi :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub see pilt maitsetuse tipp... ja mehed, kellel selle peale testo t6useb...v2heke kalduvusega pedofiiliale.

Pedofiiliale? Miks? Seal on ju veiniklaas, seega ta PEAB olema täisealine (stsenaariumi kohaselt... reaalselt niikuinii). :D

Aga üldiselt igale mehele meeldib natuke maitsetut odavust now and then :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pedofiiliale? Miks? Seal on ju veiniklaas, seega ta PEAB olema täisealine (stsenaariumi kohaselt... reaalselt niikuinii). :D

Aga üldiselt igale mehele meeldib natuke maitsetut odavust now and then :D

Kas see on nyyd 6ige portaal maitsetu odavuse jaoks.

Veiniklaas veiniklaasiks... Fyysise j2rgi on ta t2rkav pubekas. K6ht veel punnis, keha ...samas olematute kumerustega ja samas jube pehme, laps mis laps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ausalt öeldes ei julgeks küll sellise kostüümiga kuskil portaalis esineda, kuigi figuur lubaks nii mõndagi selga panna...

Teisest küljest muidugi julge tegu tema poolt ja loogiline, et see tekitab vastakaid arvamusi, eks see selline piiri peal mäng ole.

Ise läheks sellise kostüümiga vaid mehega magamistuppa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jagan naistega arvamust, et maitsetu... no testo for me :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et enamus selle portaali külastajaid on temast nooremad... :D

Kui pilt on Hustler ist...jne jne siis passi j2rgi peab ta olema t2isealine. Kysimus on lihtsalt selles, millise kontingendi pealt sellise pildiga raha teenitakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...muuseas see neiu on 19. aastane seega siin pedofiiliast juttu küll ei saa teha- täitsa täisiga juba ju või mis?! Ilmselt ongi antud pilt tehtud just meessoo esindajatele imetlemiseks või fantaseerimiseks (kuidas keegi soovib...).Ma usun, et suvel rannas näeb naiste seljas vähemat kui sellelt pildilt näha on, seega ei peaks see küll nüüd väga labane olema- ilmselt assotsatsieeruvad nahast riided mingitpidi mõningate fetišitega ja jumal teab millega veel...Kena neiu on ja ilmselt maitse asi ka kelle testot ta tõstab!Kuniks keha ilus veel siis miks mitte seda ka näidata kui selleks vajadus on-korra ju elame!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...muuseas see neiu on 19. aastane seega siin pedofiiliast juttu küll ei saa teha- täitsa täisiga juba ju või mis?! Ilmselt ongi antud pilt tehtud just meessoo esindajatele imetlemiseks või fantaseerimiseks (kuidas keegi soovib...).Ma usun, et suvel rannas näeb naiste seljas vähemat kui sellelt pildilt näha on, seega ei peaks see küll nüüd väga labane olema- ilmselt assotsatsieeruvad nahast riided mingitpidi mõningate fetišitega ja jumal teab millega veel...Kena neiu on ja ilmselt maitse asi ka kelle testot ta tõstab!Kuniks keha ilus veel siis miks mitte seda ka näidata kui selleks vajadus on-korra ju elame!

"Pärast mind tulgu või veeuputus" sõnade pärast võeti mõnel kuningal pea ka maha... niiet kas on ikka mõistlik teha kõike mis pähe tuleb.

No toome natuke drastilisust näitlikustamaks seda pilti: mehed (aga miks ka neiud) pange end olukorda, kus see naissoost isik kes on pildil on teie ema. Mis tunne nüüd on? I mean ta on naine, ta on tulevikus kellegi ema (kui mitte juba)... makes u think, doesnt it?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Pärast mind tulgu või veeuputus" sõnade pärast võeti mõnel kuningal pea ka maha... niiet kas on ikka mõistlik teha kõike mis pähe tuleb.

No toome natuke drastilisust näitlikustamaks seda pilti: mehed (aga miks ka neiud) pange end olukorda, kus see naissoost isik kes on pildil on teie ema. Mis tunne nüüd on? I mean ta on naine, ta on tulevikus kellegi ema (kui mitte juba)... makes u think, doesnt it?

Ma saan aru mis sa mõtled, aga nagu juba mainisin siis siin pildil ei ole midagi rohkemat kui suvel rannas näeb..Kas mõni laps on sellest trauma saanud, et tema ema suvel päevitab bikiinide väel?...Kuigi jah!-Hustler ei ole just rand ja seda ajakirja ilmselt vaatavad ka sellised inimesed, kes seda pilti lihtsalt ei vaata...Sellest otsast on sul täitsa õigus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×