Jump to content
Batmanmiki

Kehatemperatuur 37,2 juba 2 kuud

Recommended Posts

Tervist

Minu mure hakkas pihta 4 detsembril, kui haigestusin kõhugrippi. Kõhugripi ravisin 2 päevaga välja ag apeale seda jäi 371-37,4 palavik iga päev.

Olin 2 nädalat kodus ja ravsiin korralikult, nohu ja köha kadusid ära, enesetunne ja söögiisu olid ka head, aga palavik püsis ikka.

Käisin pikalt arstide vahelt, diagnoositi põskkoopapõletik, selle ravsiin 7 päevaga välja, enesetunne muutus juba täiesti terveks, sel ajal umbes 1 nädal palavikku ei kraadinud. 2 Jaanuaril viskasin jälle kraadiklaasi alla ja tuli jällegi palavik 37,2. Läksin uuesti arsti juurde ja tegin igausguseid vereanalüüse ja röntgeneid.

Kõik vereanalüüsid olid OK ja põletikulisi näitajaid ei olnud. Ainuke asi mis leiti oli kopsust mingi 1,5 cm laigukene , millega mind kopsuarsti juurde saadeti. Sealt edasi suunati mind kuhugi kapsille Msutamäe haiglasse, kus vaadatakse cm haaval üle. Ma suhtelisetl mures ausatl öeldes. Enesetunne on kogu aeg suhteliselt hea, vahel on väsimus, aga palaik püsib kogu aeg selline 37,2. Varsti saab juba 2 kuud sellest. Millest see võib tulla:S Oskab keegi midagi apkkuda?

Käiisn ära ka koormustestis, südamelihased korras. Kopsuklamüüdiat ka pole, põletikke ammugi mitte vereproovid ei näidanud. Kõik näitajad on siiamaani nagu korras olnud, aga palavik ainult püsib:( Mida teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati on võimalik ka termoregulatsiooni häire peale tõsist haigust... ma elasin mingi 3-4 aastat oma elust stabiilse 37-37.5'ga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati on võimalik ka termoregulatsiooni häire peale tõsist haigust... ma elasin mingi 3-4 aastat oma elust stabiilse 37-37.5'ga

Jah, olen ka sellest kuulnud.

Mina aga ei elanud mignit tõsist haigust üle.

Enne seda muidu septembri-novembri kuus oli küll tugev kuiv köha ja vahel suur väsimus. Korra läks asi nii hulluks, e pidin isegi võistlused judos poole matsi peal pooleli jätma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli suvel väga sarnane juhtum, ravisin 2 kuud oma põskkoopa põletikku. Kõik enesetunne oli okei, aga palavik 37-37.2. Oi kui palju neid antibiootiukume on söödud, ptüiptüui aga siiamaani olen terve :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kodus selline elavhõbedaga kraadiklaasid ja seal see elavhõbe tõuseb paberi peal näidatud teatud kraadini. Mul nihkus ühekorra tugeva põrutuse tagajärjel see nii ära, et ise ei märganudki ja ega ka nii peale vaadates väga aru ei saa. Niisiis oligi kogu aeg 37.2 palavik kuni võtsin teise kraadiklaasi, mis näitas ikka 36.6. No ma miskipärast kahtlen, et sul see probleem on, aga äkki juhtub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli kooli teisel veerandil sama mure. Puudusin pool veerandit koolist. Viimasel nädalal läksin uuesti kooli palavikuga ning vaheajal läks ise ära. Vereproov ei näidanud midagi, aga köha oli. Samas oli peale kahte nädalat juba bronhiidi märgid ka kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska isegi Sind enam arsti juurde saata....

Aga kui enesetunne on hea, siis ei tohiks olla põhjust karta...

Muidugi mööda arste joosta ma soovitan edasi, sest see võib ka tõsine asi olla :/

pealegi ei ole meil kõik arstid head...ühest foorumist lugeisn kuidas arst oli vererõhu tõstmiseks vist soovitanud suitsetama ja jooma hakata:D hmm,.... B)

Aga see võib olla ka sellest, et äkki on Sul kodus liiga kõrge temperatuur :D näiteks...

Mul on ühe sõbranna jures alati 37,2 palavik :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oska isegi Sind enam arsti juurde saata....

Aga kui enesetunne on hea, siis ei tohiks olla põhjust karta...

Muidugi mööda arste joosta ma soovitan edasi, sest see võib ka tõsine asi olla :/

pealegi ei ole meil kõik arstid head...ühest foorumist lugeisn kuidas arst oli vererõhu tõstmiseks vist soovitanud suitsetama ja jooma hakata:D hmm,.... :D

Aga see võib olla ka sellest, et äkki on Sul kodus liiga kõrge temperatuur :o näiteks...

Mul on ühe sõbranna jures alati 37,2 palavik :D

hullem kui mina B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli kopsuklamüüdiaga selline palavik ja see raviti välja(kuigi pole 100% kindel, et asi klamüüdias oli). Väsimus ja loidumus üle ei läinud. Torkisin arsti tagant et ta lisauuringutele saadaks. Tartus leiti, et on südamelihase põletik, raviti seda hormoontablettide ja antibiootikumidega. Väsimus ja loidumus üle ei läinud. Vahetasin perearsti. Uus saatis uutele uuringutele, tehti südamele ultraheli- südamel pole kunagi midagi viga olnudki, pulmonoloog saatis astmakabinetti. Lõpptulemus: pole mulolnud raskeid haigusi ega igaastast kevad-sügisväsimust vaid on hingamisraskused väikse bronhiturse tõttu. Kirjutati ravi ja soovitati ka. looduslikke abivahendeid. Nüüd enesetunne väga hea :)

Uuri aga edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki on sul kraadiklaas lihtsalt nihkes mõned kraadid,kui enesetunne hea.Mitut erinevat mõõteriista sa katsetanud oled?

Kui mulle see küsimus adresseeritud, siis vähemalt kolme-nelja mõõteriista kasutanud. Ja ühegagi pole alla 37 saanud. Muidugi on ka erandeid olnud külmetuste ja nõrkuste näol, aga seda viimati siis, kui teismeline olin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mulle see küsimus adresseeritud, siis vähemalt kolme-nelja mõõteriista kasutanud. Ja ühegagi pole alla 37 saanud. Muidugi on ka erandeid olnud külmetuste ja nõrkuste näol, aga seda viimati siis, kui teismeline olin.

teema algatajale tegelt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teema algatajale tegelt...

Vabandan, unustasin täiesti ära, et siia foorumisse sellise teema püstitanud olen:)

Olen proovinud erinevaid kraadiklaase küll. Need, mis on selle skaala ja elavhõbedaga ja mida peab kuskil 10 min. all hoidma, nendega on juba nüüdseks 5 kuud vist alati 37,2 olnud. Samas vahel koolis nalja pärast olen kraadinud nende elektroonilistega, mis näitavad 2 min. tulemusi. Need on näidanud tulemust, mis jääb normidesse. (36,3-36,8).

Nii, et ma ei tea....

Ma ise mõtlen, et äkki on asi väga palju kinni närvides. Sest iga kord kui jälle nats paha tunne , või korra külmavärinad üle käivad, tuleb jälle pähe mõte, et mul on palavik ja et olen parandamatult haige või midagi sellist:D Kohe räägin ka , miks ma arvan et asi kinni närvides on.

Niisiis kuskil 7 kuud tagasi kõndisin vanalinnast õhtul koju kui äkki tuli minu juurde mingi narkar ja hakkas ülbitsema.(Üleni mustas, roti nägu , soojal ajal paksult riides). Teate küll "vtsjo, djengi est" jne. Ma ütlesin et mul ei ole ja hakkasin edasi kõndima . Kutt tuli uuesti minu ette ja siis juba tõukas. Siis viskas kopsu üle maksa , viskasin koti käest ja andsin hea lahmaka vastu nina talle. Selle tulemusel ta koperdas poolpikali tahapoole ja tal hakkas ninast verd jooksma. Vaatasin et kutt hakkab end uuesti üles upitama ja kohe kui ta püsti sai panin veel ühe laksu. Siis ta juba lamas ja soigus ning võtsin oma koti ja kõndisin edasi. Hiljem vaatasin ,et mul nukk oli verine ja siis tuli ka kohe meelde et tema ninast oli verd jooskma hakanud....

Järgnevad 2,5 kuud lugesin netist kõike mida leidsin HIV-ist. Otsisin endal igal erineval moel sümptomeid. Nt kui oli korraks nõrk olla, siis hakkasin prablama. et nõrkus on üks kaudne sümptom jne jne. Kuskil detsembri alguses jäin kõhu grippi ja peale kõhugripi taandumist palavik enam üle ei läinud. Teadaolevalt on ka väike madal palavik HIV üks sümptomeid ja niisiis elasingi järgnevad 2 nädalat meeltus hirmus. Und ka ei tulnud, ainult mõtlesin sellele. Lõpuks läksin tegin HIV testi ära ja selgus, et midagi ei olnud. Meeletu kergendus. Seejärel hakkasin jaanuari kuust otsima oma palavikule põhjuseid, kuna ära see polnud veel läinud, samas enesetunne oli hea. Lõpuks leiti mult kopsust mingi asi ja saadeti tomograafiasse. Tomograafias käisin ka ära ja öeldi , et kopsud on suurepärases korras, igatepidi. Seejärel ütles perearst (mitte just kõige targem perearst maamunal) et ainuke asi, millest mul palavik saab olla, on närvidest. Ma ise seda hästi ei usu ja seepärast enam tema vasuvõtule ei läinud . Nüüdseks vahetan homme ära perearsti ja lähen uuesti selle sama jutuga tema juurde. Tõesti, eelmine perearst ei olnud normaalne. Mu vennal olid selged Sarlakid (vist oli see nimi, nahahaigus) sümptomid ja perearst vaatas ainult lapse kurku ja ütles et tal on allergia. Pärast haiglas öeldi muidgui kohe, et poisil on Sarlakid

Igatahes selline lugu oli mul...segane tuli, aga loodan et saate aru. Nii et siis küsimus, kas peale sellist üleelamist võib püsiva madala palaviku põhjus olla närvides. ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan, unustasin täiesti ära, et siia foorumisse sellise teema püstitanud olen:)

Olen proovinud erinevaid kraadiklaase küll. Need, mis on selle skaala ja elavhõbedaga ja mida peab kuskil 10 min. all hoidma, nendega on juba nüüdseks 5 kuud vist alati 37,2 olnud. Samas vahel koolis nalja pärast olen kraadinud nende elektroonilistega, mis näitavad 2 min. tulemusi. Need on näidanud tulemust, mis jääb normidesse. (36,3-36,8).

Nii, et ma ei tea....

Ma ise mõtlen, et äkki on asi väga palju kinni närvides. Sest iga kord kui jälle nats paha tunne , või korra külmavärinad üle käivad, tuleb jälle pähe mõte, et mul on palavik ja et olen parandamatult haige või midagi sellist:D Kohe räägin ka , miks ma arvan et asi kinni närvides on.

Niisiis kuskil 7 kuud tagasi kõndisin vanalinnast õhtul koju kui äkki tuli minu juurde mingi narkar ja hakkas ülbitsema.(Üleni mustas, roti nägu , soojal ajal paksult riides). Teate küll "vtsjo, djengi est" jne. Ma ütlesin et mul ei ole ja hakkasin edasi kõndima . Kutt tuli uuesti minu ette ja siis juba tõukas. Siis viskas kopsu üle maksa , viskasin koti käest ja andsin hea lahmaka vastu nina talle. Selle tulemusel ta koperdas poolpikali tahapoole ja tal hakkas ninast verd jooksma. Vaatasin et kutt hakkab end uuesti üles upitama ja kohe kui ta püsti sai panin veel ühe laksu. Siis ta juba lamas ja soigus ning võtsin oma koti ja kõndisin edasi. Hiljem vaatasin ,et mul nukk oli verine ja siis tuli ka kohe meelde et tema ninast oli verd jooskma hakanud....

Järgnevad 2,5 kuud lugesin netist kõike mida leidsin HIV-ist. Otsisin endal igal erineval moel sümptomeid. Nt kui oli korraks nõrk olla, siis hakkasin prablama. et nõrkus on üks kaudne sümptom jne jne. Kuskil detsembri alguses jäin kõhu grippi ja peale kõhugripi taandumist palavik enam üle ei läinud. Teadaolevalt on ka väike madal palavik HIV üks sümptomeid ja niisiis elasingi järgnevad 2 nädalat meeltus hirmus. Und ka ei tulnud, ainult mõtlesin sellele. Lõpuks läksin tegin HIV testi ära ja selgus, et midagi ei olnud. Meeletu kergendus. Seejärel hakkasin jaanuari kuust otsima oma palavikule põhjuseid, kuna ära see polnud veel läinud, samas enesetunne oli hea. Lõpuks leiti mult kopsust mingi asi ja saadeti tomograafiasse. Tomograafias käisin ka ära ja öeldi , et kopsud on suurepärases korras, igatepidi. Seejärel ütles perearst (mitte just kõige targem perearst maamunal) et ainuke asi, millest mul palavik saab olla, on närvidest. Ma ise seda hästi ei usu ja seepärast enam tema vasuvõtule ei läinud . Nüüdseks vahetan homme ära perearsti ja lähen uuesti selle sama jutuga tema juurde. Tõesti, eelmine perearst ei olnud normaalne. Mu vennal olid selged Sarlakid (vist oli see nimi, nahahaigus) sümptomid ja perearst vaatas ainult lapse kurku ja ütles et tal on allergia. Pärast haiglas öeldi muidgui kohe, et poisil on Sarlakid

Igatahes selline lugu oli mul...segane tuli, aga loodan et saate aru. Nii et siis küsimus, kas peale sellist üleelamist võib püsiva madala palaviku põhjus olla närvides. ?

võib küll, mul endal ka vahest tundus kui närvi läksin siis tuli palavik, nt mul olid 2 kuud tugevad kõhuvalud ja kuskile ei läinud, asi oli psüühiline mul oli probleem millest ei räägi.Osad inimesed jäävad sõltuvusse palaviku kraadimisega, kraadivad ja kraadiva kui leiavad et 37,2 siis otsivad kohe probleeme, keskmine kehatemperatuur ongi 37.0 ja 37.2 pole palavik, kui keskmine on sul näiteks 37 kraadi, kuid mul on keskmine 36.5 st et 37.2 oleks minujaoks juba väike palavik.Madalat palavikku ongi kõige raskem välja uurida, mul endal oli sama jama 2 nädalat olin palavikus 37.2 ja perears probleemi ei leidnud, kuid vereproovid näitasid põletikku ja diagnoositi krooniline kurgumandlipõletik, sellest oli mul siis kuu palavikku. edu sulle rahunemisel;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On olemas selline haigus nagu "Tundmatu päritoluga palavik". Soovitan pöörduda alternatiivmeditsiini poole.

ma olin veits palavikus ja kehkasse ei läinud, õpetaja ütles : "haige inimene peab kodus olema, soovitan sul minna nõia jutule, teeb su tervise korda, muidu süda tuksis" , jutt õige aga nõia jutt veits üle pingutatud:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olin veits palavikus ja kehkasse ei läinud, õpetaja ütles : "haige inimene peab kodus olema, soovitan sul minna nõia jutule, teeb su tervise korda, muidu süda tuksis" , jutt õige aga nõia jutt veits üle pingutatud:D

Tean väga paljusid juhtumeid, kus tavalised arstid ei saa, ei taha, ei viitsi, ei oska asjaga tegeleda ja kui pöördutud alternatiivmedtitsiini poole on saadud abi.

Paljudel vähe teadlikel ja kitsa silmaringiga inimestel on kujunenud alternatiivmeditsiinist väga vale arusaam, juba kutsudes neid nõidadeks, vihjab sellele, et inemene on loonud endale pildi mingist kahtlasest ja pussakast vanamutist, ke söödab, a la mingeid ussikeeli sulle sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×