Jump to content
jazmin

Vajaks asjakohast infot

Recommended Posts

Olen 23. aastane naisterahvas. Kaalun vahemikus 55- 60 kg ning pikkust 175 cm. Erinevate kaalutabelite järgi kergelt isegi alakaaluline. Nagu enamikke naisi, vaevab ka mind kerge reie/tuhara- ning kõhupolster. Treeni teen 2-4 korda nädalas, eriliiki rühmatreeningud ( bodycombat, body, step). Söömisega probleeme ei ole. Söön kõike ja üsnagi seda, mille järele isu on. Ainevahetus on väga kiire.

Minu sooviks oleks lahti saada nö probleemsetest piirkondadest ning natukene tugevamaks-lihaselisemaks muutuda. Kuna ma olen üsnagi kõhn, siis näen ideaalis, et õhukesi käsivarsi ilmestaks siiski treenitud lihased (hetkel üsnagi lõtv triitseps). Tundub, et neist mitmest erinevat liiki treeningutest saab kogu keha midagi, ent jääb justkui mulje, et konkreetsed lihasgrupid tahaks ehk rohkemgi treenimist. Treeninguga tegelen aktiivselt teist aastat järjest, satub sisse ka pikemaid pause (max 2kuud). Kuidas enda treeningprogrammi koostada ning kas mulle võiksid sobida ka näiteks erinevad toidulisandid-preparaadid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preparaate "tavanaistele" ei soovitaks, saab ka ilma.Naised teevad enamasti koguaeg reljeefi et vormis püsida ja et väike liha ka olek;) soovitaks teha järeldusena relfeefi 4x15-20 erinevatele lihastele, kuid see ainult mina arvamus:) Edu sulle:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 23. aastane naisterahvas. Kaalun vahemikus 55- 60 kg ning pikkust 175 cm. Erinevate kaalutabelite järgi kergelt isegi alakaaluline. Nagu enamikke naisi, vaevab ka mind kerge reie/tuhara- ning kõhupolster. Treeni teen 2-4 korda nädalas, eriliiki rühmatreeningud ( bodycombat, body, step). Söömisega probleeme ei ole. Söön kõike ja üsnagi seda, mille järele isu on. Ainevahetus on väga kiire.

Minu sooviks oleks lahti saada nö probleemsetest piirkondadest ning natukene tugevamaks-lihaselisemaks muutuda. Kuna ma olen üsnagi kõhn, siis näen ideaalis, et õhukesi käsivarsi ilmestaks siiski treenitud lihased (hetkel üsnagi lõtv triitseps). Tundub, et neist mitmest erinevat liiki treeningutest saab kogu keha midagi, ent jääb justkui mulje, et konkreetsed lihasgrupid tahaks ehk rohkemgi treenimist. Treeninguga tegelen aktiivselt teist aastat järjest, satub sisse ka pikemaid pause (max 2kuud). Kuidas enda treeningprogrammi koostada ning kas mulle võiksid sobida ka näiteks erinevad toidulisandid-preparaadid?

Kirjuta ikka täpsemalt oma toitumisest hetkel ja mis trenniga tegeled. Muidu, et lihast trimmida, tuleb tõsta siiski raskusi(jõusaal). Et rasvast vabaneda, siis tuleb oma toidulaud paika ajada, kuna muidu kao see rasv sul kuhugi. Sa võid ka seal saalis elada ja teha mis iganes trenni aga ilma õige toiduta see rasv kao sul kuhugi.

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Preparaate "tavanaistele" ei soovitaks, saab ka ilma.Naised teevad enamasti koguaeg reljeefi et vormis püsida ja et väike liha ka olek;) soovitaks teha järeldusena relfeefi 4x15-20 erinevatele lihastele, kuid see ainult mina arvamus:) Edu sulle:P

pole olemas sellist asja nagu reljeefitreening, pealegi tahaks ta just lihast kasvatada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kuskil kehal on liigselt pekki siis on menüüs kuskil midagi liiast ja tasakaalust väljas. Rasvade põletamine hakkab suukaudu! ! ! Kui seda ei teata, ei vaadata mida ja kuipalju süüakse siis võib imetrenne ja kavasid välja mõelda, mitte miksi ei muutu või siis muutub veelgi hullemaks. Koormuse suurenedes hakkab inimene teadmatul ka rohkem sööma või siis rohkem toitvaid asju sööma. Oma keha võime trimmida ja rasvu põletada ka sellega kui me ainult kergelt võimleme 3 x nädalas kõik lihased läbi, kindlasti aga peame samas teadma mida ja kuipalju me sööme.

Väike varjatud reklaam. :D Aga aus reklaam, mitte reklaam selle tavalises tähenduses. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Preparaate "tavanaistele" ei soovitaks, saab ka ilma.Naised teevad enamasti koguaeg reljeefi et vormis püsida ja et väike liha ka olek;) soovitaks teha järeldusena relfeefi 4x15-20 erinevatele lihastele, kuid see ainult mina arvamus:) Edu sulle:P

Tahad hirmsasti aidata ja nõu anda, aga ehk pole vaja , kui sa selles ise kindel ei ole! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 23. aastane naisterahvas. Kaalun vahemikus 55- 60 kg ning pikkust 175 cm. Erinevate kaalutabelite järgi kergelt isegi alakaaluline. Nagu enamikke naisi, vaevab ka mind kerge reie/tuhara- ning kõhupolster. Treeni teen 2-4 korda nädalas, eriliiki rühmatreeningud ( bodycombat, body, step). Söömisega probleeme ei ole. Söön kõike ja üsnagi seda, mille järele isu on. Ainevahetus on väga kiire.

Östrogeentüüpi rasvaladestumise vastu pidi aitama intensiivne anaeroobne koormus, mis keha piimhapet täis ajab. Et näiteks intensiivne jõutreening minimaalsete puhkepausidega, ringtreening jõusaalis, jõu intervalltreening Tabata meetodil, sprindi intervalltreening.

Kui ainevahetus kiire, siis seda lisanditega kiirendada pole vist mõtet... Östrogeeni kontrolli all hoidmiseks väldi greipi ja söö palju erinevaid kapsaid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Östrogeeni kontrolli all hoidmiseks väldi greipi

Mis selle greibiga on, link?

EDIT: Panin googlesse - "grapefruit estrogen" ja sain juba vastuse.

Muudetud kasutaja anelka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Östrogeentüüpi rasvaladestumise vastu pidi aitama intensiivne anaeroobne koormus, mis keha piimhapet täis ajab. Et näiteks intensiivne jõutreening minimaalsete puhkepausidega, ringtreening jõusaalis, jõu intervalltreening Tabata meetodil, sprindi intervalltreening.

Kui ainevahetus kiire, siis seda lisanditega kiirendada pole vist mõtet... Östrogeeni kontrolli all hoidmiseks väldi greipi ja söö palju erinevaid kapsaid :D

intensiivne anaeroobne - üsna bodycombat, kui täiega anda. Juba mõte korralikust bodycombati tunnist tõstab adrenaliinitaset veres. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×