Jump to content
Amarillo

Kreatiin Creatyl FX (CEE)

Recommended Posts

tere,

Creatyl FX (CEE)

On proovind keegi? kogemused? tulemused?

Imelik firma "FX" , pole eriti teisi tooteid ka näinud, internetist ka selle kohta midagi polnud

kahtlane värk,kellel vähegi kokkupuudet antud tootega või kuulnud midagi kirjutage selle kohta

TÄNUD!

Link http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=592

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
positiivseimad punktid selle toote puhul :D :

ei seo vett(erinevalt monohüdraadist)

pole vajalikud laadimisperioodid, seega ka vähem süsivesikute tarbimist kreatiini kasutamisel.

loe ja süvene,

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3619

soovitan

Tubli sinust,kuid tekstid ammu läbi loetud ja tahaks just vastukaja teada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju lugend monokreatiini kohta, kuid etüülestri kohta vähe infot:(

Kumb siis lõplikult on parem kas mona või ester? hind pole tähtis,tulemus loeb minu jaoks;)

Vaatasin et enamused jäid ikka mono peale,kuid miks mitte ester,kui tema omadused jutu järgi paremad :D

TÄNUD! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas siis kasutasite?

igapäev 1-2g,trenni päevadel peale või enne trenni?

Kui kaua järjest tarbite või sööte aastaläbi?

Kuna paus sisse tuleb ja jälle kasutama hakata?

Küsin seda küna antud etüülestri kohta vähe infot ja nii palju erinevid arvamusi kreatiini kohta,vastakse siis konkreetset etüülestri tarbimise koha

TÄNUD

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni päeval, enne trenni u. 15 min. ja peale trenni sheigis, mõlemad korrad 2 gr.

vabadel päevadel ei tarbi.

tulemuse hindamine on suht subjektiivne(tahe ja usk tootesse :D ka lisaväärtused) tegevus.

segada soovitaks enne trenni klaasitäie arcticuga(ise 3000 mg. lemon), veega maitse jah üsna jama.

enda põhiargumendiks kasutamisel: laadimist eraldi pole vaja(vähem süsiv.) ja ei tekita nn."vesist lihast", monohüdraat teatavasti vajab üsnagi arvestatavalt vedelikke ja süsivesikuid kasutamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan et endal paras aega tarbima hakata, ainult jõusaali teinud rohkem kui 2 aastat.Vanust 17 aastat.

Protekaga alustasin aasta tagasi.

tean et kreatiin täiesti ohutu va väiksed kõrvalmõjud, kui enadmus katseid on tehtud vähemalt 20+ inimeste seas. Mis te arvate millal oleks ideaalne aeg kreatiini kasutamiseks ja miks?

PS kuigi olen palju lugenud konkreetselt kreatiini kohta tahan kinnitust saada et 17 aastane tarbimine = nt 25 aastase omaga st tervisiele kahjulikke muuduatusi/kõrvalmõjusi pole.

TÜNUD VASTUSED AMMENDATUD IGAVA KREATIINI KOHTA:P

ja ei suuda ära otsustada kas / Tai kane monokreatiin või see etüülester :D kumma valiksite teie?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tai kane kreatiin tuleb umbes poole odavam. Esimene kreatiin mida mina kasutama hakkasin oli just tai kane'i kreatiinmonohüdraat. Mõju oli väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastasin sulle teises teemas.

Aga et asja veel segasemaks muuta - mono on küll odavam, aga estril on VÄIDETAVALT parem imenduvus, seega kogus, mis kulub on väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastasin sulle teises teemas.

Aga et asja veel segasemaks muuta - mono on küll odavam, aga estril on VÄIDETAVALT parem imenduvus, seega kogus, mis kulub on väiksem.

jah tänud,aga ma suht palju lugend artikilitest ja tahaks just inimese enda kogemusi teada, mida artikklites ei leitu.Hind hetkel rolli ei mängi toote valikul.Just tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oman uudishimu estri vastu, sest ei taha kaalu tõsta. Samas mono töötas minu jaoks ka hästi (mass+jõud) ja mingil hetkel lähen ilmselt mono peale tagasi taastumiseesmärgil ja tarvitan enda purgi lõpuni. (mul oli Champion Nutritioni mikroniseeritud variant).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×